Інформація по темі "" | Публікації по тегу
13.09.16
14112 15
Друкувати
Обране

Уряд прийняв рішення про ліквідацію територіальних органів Держгеокадастру та Держземагентства в районах та містах обласного значення

Уряд прийняв рішення про ліквідацію територіальних органів Держгеокадастру та Держземагентства в районах та містах обласного значення з їх подальшою реорганізацією у структурні підрозділи головних управлінь Держгеокадастру в областях.


Прийняття постанови надасть можливість удосконалити організаційні умови роботи територіальних органів Держгеокадастру, ефективно та економно використовувати матеріальні і фінансові ресурси Держгеокадастру. 

Ліквідувати як юридичні особи публічного права територіальні органи Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру і Державного агентства земельних ресурсів за переліком згідно з додатком.

Погодитися з пропозиціями Міністерства аграрної політики та продовольства і Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру стосовно того, що міжрегіональне та міськрайонніуправління Служби, управління (відділи) Служби у районі, містах є структурними підрозділами відповідних головних управлінь Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру.

Постанова КМУ від 31 серпня 2016 р. № 581

 

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(15)
слава
13.09.2016
цікаво, а трудові ресурси підуть в структуру обласних управлінь за переведенням чи по конкурсу?
нюша слава
13.09.2016
Певно, більшість тих трудових ресурсів підуть на біржу праці
Оля
13.09.2016
Так, цікаво. Скоріш за конкурсом, згідно закону про Держслужбу
Олена
13.09.2016
Який конкурс, ви про що. Згодна з Нюшею - більшість підуть на біржу. У нас так КРУ вже перевели. До області потрапила тільки начальник. Скоро в районах зовсім ніяких служб не зостанеться - все буде в області, а ми будемо як село(((. Жаль, зовсім про людей влада не думає. Нічого не міняється.
Коля
13.09.2016
Для того, щоб позвільняти невгодних працівників із держустанов законодавством передбачено наступне. У кожній держустанові регулярно проводиться процедура так званої "ліквідації" ( фактично держустанова після переобліку змінює код ЄДРПОУ без скорочення посад). Якщо керівник захоче звільнити вас з роботи під час цієї "ліквідації", то ніяких прав на залишення на роботі у вас немає і згода профспілки на ваше звільнення не потрібна. (Читайте ст.40 КЗпП України). Навіть якщо ви пропрацювали у цій держустанові десятки років і стільки ж років з ваших зарплат відраховувались профспілкові внески, ніякий суд вас на роботі не поновить, оскільки та держустанова, де ви працювали, формально "ліквідується" без правонаступництва. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Особисто я вважаю, що "ліквідація" держустанов є законодавчо закріпленим шахрайством, а вивільнені працівники, як правило, це ті, що законним шляхом заважають своєму начальству розкрадати бюджетні кошти.
слава
13.09.2016
шановні колеги, у нас всеж таки буде ліквідація шляхом реорганізації, а це означає, що відповідно до Господарського кодексу України, до установи правонаступника разом з ліквідаційним балансом повинні бути передані трудові книжки всих працівників тієї установи яка ліквідується. Тому, на мою думку, все ж таки більшості персоналу, окрім звичайно бухгалтерії, кадровиків та юристів, перейдуть до головних управлінь.
Kat слава
14.09.2016
а куда же юристам бухгалтерам и кадрам деваться?
Kat
14.09.2016
получается что для учавствия в судебных делах которые проходят в районе или городе будут приезжать юристы из главного областного управления? ну да, ну да...посмотрим как это все будет происходить.
Коля
15.09.2016
реба провести "ліквідацію" усіх державних бюджетних установ, щоб позвільняти з роботи за п.1 ст.40 КЗпП тих працівників, котрі заважають головбухам розкрадати бюджетні кошти.
Яяяяяяя Коля
21.09.2016
Коля опять курнул:)))))
Марина
30.10.2016
А що буде з майном відділов і управліннь? Я розумію що все перейде до обласних управліннь. Все що придбано за рахунок держ бюджету, а що будуть робити з придбаним за рахунок спец. фонду? Його ж можливо продати?
Тетяна
14.11.2016
допоможіть розібратися, я зараз в дикретній відпустці, у нас в районому управлінні "ліквідація" мене просять прийти для написання якоїсь заяви, що робити?
Маруся Тетяна
01.12.2016
Прийти і підписать. Вас не звільнять. Я в такій же ситуації
Диоген
26.09.2017
98% чиновников всех госучреждений никакой пользы стране не приносят. На работу ходят просиживать штаны и юбки. Все знают насколько долго и нудно нужно добиваться от них справок, которые на самом деле нужны только чиновникам. По сути чиновники лишь сидят на шее у народа и отдачи от их труда для страны ноль. Это не зависит ни от уровня, будь то район или область, или Киев. Нужно сокращать бюрократию в стране, а освободившиеся ресурсы направить в конструктивное русло.
Леся
20.11.2017
Мене звільнили, не повністю виплатили компенсацію за невикористанні відпустки.Суд перщої інстанції присудив виплатити кошти на мою користь, але законної сили рішення не набрало, а цей період Відділ Держгеокадастру припинив діяльність. Як мені діяти далі не знаю підкажіть люди добрі.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Шановні колеги!
Довгі роки ми наполегливо працювали, щоб вчасно підставляти плече підтримки всім українським бухгалтерам бюджетного сектору. Ми завжди розуміли, що їм нізвідки чекати допомоги й опори, тому розвивали новинний і консультативний портал власними силами та засобами. За що ви повсякчас віддячуєте нам своєю довірою та прихильністю. Ми дуже цінуємо це!

Та настають складні часи в усьому світі – й дедалі важче стає підтримувати гідний рівень роботи найбільшого в Україні порталу за свій кошт, частково покриваючи витрати завдяки рекламі. Цього вкрай замало!

Buhgalter.com.ua – це не лише стрічка новин із тематичними розділами та корисною інформацією. По той бік монітора щоденно стоять на варті роботи порталу 14 фахівців та чимале технічне забезпечення для безперешкодного функціонування сайту.

Ми сформували максимально комфортну ціну, яка б не «била по кишені», – 30 грн на місяць або 1 грн на день. Передплатники видань «Бюджетна бухгалтерія» та «Оплата праці», як і раніше, продовжують користуватися порталом безкоштовно та без реклами.

Розуміємо, для вас це стало несподіванкою, але в сьогоднішніх умовах ми не можемо діяти інакше. Цілком посильна сума, що дорівнює чашці кави у кав’ярні, підтримає життя вашого улюбленого ресурсу. За це ми віддячимо вам завжди цікавою й важливою інформацією та новими ідеями. Далі буде тільки краще!

Залишайтеся з нами – і давайте підтримувати один одного!

Ваші колеги – команда buhgalter.com.ua
30
грн/
місяц
Це приблизно усього 1 грн/день
Ви можете скасувати в будь-який момент
ic-acc-pay
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн