Інформація по темі "" | Публікації по тегу
Нашi сайти:
buhgalter.com.ua
4510 7
Друкувати
Обране

Уряд схвалив План заходів із впровадження систем енергетичного менеджменту в бюджетних установах

Проект розпорядження КМУ «Про затвердження Плану заходів із впровадження систем енергетичного менеджменту в бюджетних установах», розроблений Держенергоефективності, схвалено на засіданні Уряду 26 квітня.


«Прийняття документа дозволяє налагодити системний підхід у реалізації заходів із енергоменеджменту в бюджетній сфері. В першу чергу це створить належні стимули для подальшого впровадження енергоефективності на місцях. Спеціалісти-енергоменеджери не лише сформують та втілюватимуть у життя політику раціонального споживання енергії в будівлі, а й постійно контролюватимуть цей процес», – підкреслив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

В Україні 78 тис. установ, що фінансуються за рахунок бюджетних коштів: як державного, так і місцевих рівнів. Витрати енергоресурсів на опалення бюджетних установ в Україні у 2-3 рази вищі, ніж у країнах ЄС на ці ж потреби.

При початковому етапі впровадження систем енергоменеджменту вже можна досягти від 5% до 8% економії енергоресурсів. Скорочення енергоспоживання сягне 20% за рахунок налагодження енергоефективної експлуатації об’єктів.

«Впровадженням такого роду заходів ми зможемо зробити ще один крок до енергетичної незалежності України. Скоротимо споживання газу, сформуємо енергоефективну поведінку суспільства і продовжимо масштабний перехід до використання альтернативних видів палива та відновлюваних джерел енергії»,  – розповів Голова Агентства.

ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО З ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ТА ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ УКРАЇНИ

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (7)
Лох
27.04.2017
Дебилы
Вадим
27.04.2017
І буде як завжди , економія від роботи агенства 1000 грн, а витрати на утримання 1000000.
Тетяна
27.04.2017
За нинішніх обсягів фінансування на комунпослуги та енергоносії самі керівники бюджетних установ та бухгалтери давно вже є менеджерами з економії та енергоефективності. Бюджетники урізали та економлять на всьому, що можна...
Оксана
27.04.2017
Ку-ку, Вы о чем????? У меня на тепло надо на год 1млн грн. это по минимуму. А дали финансирования -136 тис на год.У меня реальная кредиторка 600 тыс. уже сейчас!!! КАКОЙ менеджмент???? Вы на какой планете, грантоеды, живете?
Коля
28.04.2017
Щодо енергозбереження, то працівники бюджетних установ, часто на протязі усього робочого дня микрохвильовками, електрочайниками та іншими потужними електроприладами спалюють державну електроенергію. Крім того, біля кожної такої працівниці стоїть потужний електрообігрівач. Навіщо те енергозбереження, адже держава розрахується за будь-яку кількість спаленої електроенергії.
-----------------------------------------------------А тепер уявіть, що буде, якщо дома у цих держпрацівниць поставлять індивідуальні газові лічильники -- вони за для економії газу і усю їжу для своєї сім"ї будуть готувати на роботі.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Крім того, не зайве зауважити, що працівники держустанов складають переважну більшість зайнятого населення , а також те, що вони не виробляють ні матеріальних речей, ні духовних цінностей. Тобто, їх завищене енергоспоживання не є виправданим.
Андрій Коля
10.05.2017
Та застрільте хтось цього д-ла!!!!!!!
Олег
04.05.2017
План є, а грошей не має, тому просто обріжуть ліміти і фінансування і будете Ви мерзнути і скотів проклинати.
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться