Інформація по темі "" | Публікації по тегу
29.08.16
3694 1
Друкувати
Обране

Урядом внесено зміни до Положення про порядок передачі об'єктів права державної власності

Урядом внесено зміни до Положення про порядок передачі об'єктів права державної власності, які сприятимуть спрощенню процедур передачі державного майна між державними суб'єктами управління.


Рішенням Уряду передаватимуться лише цілісні майнові комплекси державних підприємств, установ, організацій та нерухоме майно для розміщення апарату державного органу.

Передачу іншого нерухомого майна здійснюватимуть органи управління або самоврядні організації за погодженням з Фондом державного майна (без погодження з Мінекономрозвитку та Мінфіном), а передачу іншого окремого індивідуально визначеного майна - за погодженням з підприємствами.

Для забезпечення контролю та утримання державного майна підприємств, розташованих на тимчасово окупованій території країни та на території проведення АТО, встановлюється, що така передача не потребуватиме погодження з підприємством або його трудовим колективом.

Таким чином, прийнятою постановою "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 21 вересня 1998 р. № 1482" скорочено кількість учасників погодження передачі державного майна між державними органами. Це прискорить реалізацію прийнятих суб'єктами управління рішень і сприятиме ефективному використанню державної власності.

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(1)
оксана
29.08.2016
Теперь все раздеребанят. Давно уже вокруг гос майна кругами ходили. Теперь забирать проще.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Шановні колеги!
Довгі роки ми наполегливо працювали, щоб вчасно підставляти плече підтримки всім українським бухгалтерам бюджетного сектору. Ми завжди розуміли, що їм нізвідки чекати допомоги й опори, тому розвивали новинний і консультативний портал власними силами та засобами. За що ви повсякчас віддячуєте нам своєю довірою та прихильністю. Ми дуже цінуємо це!

Та настають складні часи в усьому світі – й дедалі важче стає підтримувати гідний рівень роботи найбільшого в Україні порталу за свій кошт, частково покриваючи витрати завдяки рекламі. Цього вкрай замало!

Buhgalter.com.ua – це не лише стрічка новин із тематичними розділами та корисною інформацією. По той бік монітора щоденно стоять на варті роботи порталу 14 фахівців та чимале технічне забезпечення для безперешкодного функціонування сайту.

Ми сформували максимально комфортну ціну, яка б не «била по кишені», – 30 грн на місяць або 1 грн на день. Передплатники видань «Бюджетна бухгалтерія» та «Оплата праці», як і раніше, продовжують користуватися порталом безкоштовно та без реклами.

Розуміємо, для вас це стало несподіванкою, але в сьогоднішніх умовах ми не можемо діяти інакше. Цілком посильна сума, що дорівнює чашці кави у кав’ярні, підтримає життя вашого улюбленого ресурсу. За це ми віддячимо вам завжди цікавою й важливою інформацією та новими ідеями. Далі буде тільки краще!

Залишайтеся з нами – і давайте підтримувати один одного!

Ваші колеги – команда buhgalter.com.ua
30
грн/
місяц
Це приблизно усього 1 грн/день
Ви можете скасувати в будь-який момент
ic-acc-pay
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн