Урядом внесено зміни до Положення про порядок передачі об'єктів права державної власності

Урядом внесено зміни до Положення про порядок передачі об'єктів права державної власності, які сприятимуть спрощенню процедур передачі державного майна між державними суб'єктами управління.


Рішенням Уряду передаватимуться лише цілісні майнові комплекси державних підприємств, установ, організацій та нерухоме майно для розміщення апарату державного органу.

Передачу іншого нерухомого майна здійснюватимуть органи управління або самоврядні організації за погодженням з Фондом державного майна (без погодження з Мінекономрозвитку та Мінфіном), а передачу іншого окремого індивідуально визначеного майна - за погодженням з підприємствами.

Для забезпечення контролю та утримання державного майна підприємств, розташованих на тимчасово окупованій території країни та на території проведення АТО, встановлюється, що така передача не потребуватиме погодження з підприємством або його трудовим колективом.

Таким чином, прийнятою постановою "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 21 вересня 1998 р. № 1482" скорочено кількість учасників погодження передачі державного майна між державними органами. Це прискорить реалізацію прийнятих суб'єктами управління рішень і сприятиме ефективному використанню державної власності.

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (1)
оксана
29.08.2016
Теперь все раздеребанят. Давно уже вокруг гос майна кругами ходили. Теперь забирать проще.
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі