Увага! Відбувається спам-розсилка вірусних файлів з гіперпосиланням на веб-портал ДФС

Протягом останніх днів зафіксовано велику кількість звернень платників податків до Контакт-центру Державної фіскальної служби України щодо спам-розсилки листів, що містять посилання на веб-портал ДФС.


З огляду на це повідомляємо, що відправка спам-повідомлень відбувається з електронних скриньок, які не мають жодного відношення до Державної фіскальної служби України.

Посилання, що міститься у тексті листа та нібито перенаправляє на портал ДФС, насправді є гіперпосиланням, яке веде на сторонню Інтернет-сторінку та призводить до завантаження вірусного файлу (троянської програми). 

Звертаємося до платників з проханням уважно читати електронну адресу відправника листа та перевіряти її достовірність.

Ознайомитися з контактною інформацією Державної фіскальної служби України можна за посиланням. 

ДФСУ

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (5)
LEXXX
17.03.2017
Штук з п'ять таких листів щастя отримав на службову пошту.
eMelya
17.03.2017
В цьому місяці активізувалися віруси шифрувальники CTB-Locker. Дуже гарно шифрують всі файли 256-бітним ключем. Після шифрування пропонується за плату провести зворотній процес - розшифрувати. Якщо у вас немає копії і ви не хочете платити зловмисникам, то ви попали. Щоб цього не допустити - не відкривайте прикріплення до не знайомих листів, зміст яких так і просить вас подивитися на прикріплений архів. Або вас лякають можливими чи не можливими наслідками чи карами небесними. І робіть копії. Ні антивіруси ні програмісти вам не допоможуть, зашифрована інформація не відновна.
Віталій
20.03.2017
Да уж... Інфа вся шифрується... Но надія є, а може таки Дешифрувальника видадуть.
навіть профі з Каспера, Нода, Др.Веба... самі в глибокій ямі...
Специалист Віталій
21.03.2017
Dr.Web та Лаборатория Касперского находятся под санкциями со стороны Украины. Не патриотично их использовать.
eMelya Специалист
23.03.2017
Если это запрещено законодательно, то другой разговор. А делать политические вбросы в бухгалтерию - это тот же психологический вирус. Давайте здесь воздерживаться от политики.
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі