Інформація по темі "" | Публікації по тегу
16.06.20
9346 5
Друкувати
Обране

Відповідальність за недотримання маскового режиму посилять

Голови обласних державних адміністрацій мають достатньо повноважень, щоб в своїх регіонах в умовах адаптивного карантину забезпечити всі належні заходи для недопущення різкого зростання кількості хворих на COVID-19.

Про це на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій заявив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Звертаючись до голів ОДА, очільник Уряду наголосив, що зараз дуже важливо тримати епідемію під контролем, особливо враховуючи той факт, що послаблення карантинних заходів, на жаль, суспільством сприймається як скасування карантину. 

«Людям треба роз'яснювати ці питання. Щодо дотримання соціальної дистанції, щодо дотримання маскового режиму. Ми готові переглянути питання носіння масок на вулицях, але маски в приміщеннях ще довго будуть актуальними. Тому ми плануємо виносити на засідання Уряду та у Верховну Раду питання посилення адміністративної відповідальності за недотримання маскового режиму в приміщеннях та громадському транспорті. Дуже важливо постійно комунікувати з суспільством з метою дотримання цих соціальних заходів», - підкреслив Денис Шмигаль.

В питанні закупівлі засобів індивідуального захисту по областях, очільник Уряду наголосив, що Міністерство охорони здоров’я свою частину обов'язків виконує: «Перераховані кошти, закуповуються всі необхідні медичні засоби для передачі їх в регіони. Але кожна область, кожен медичний заклад мають свої ресурси. Прохання прискорити процеси закупівель та проконтролювати, щоб ми наповнили медичні заклади засобами індивідуального захисту». 

«Поки що ми бачимо незначне, але зростання кількості підтверджених хворих. Для того, щоб не допустити в певний момент експонентного зростання захворілих та перевантаження медичних закладів, треба діяти зараз. Абсолютно достатньо тої влади, тих повноважень у кожного з вас, шановні голови ОДА, для того, щоб ми ситуацію тримали на контролі і адаптивний карантин приносив свої результати», - підсумував Денис Шмигаль. 

КМУ

 

Шановні користувачі! Тепер ви можете дізнаватися всі останні новини порталу Бухгалтер.com.ua першими в TELEGRAM і VIBER спільнотах! Більш детально за посиланням.
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
5
Злий держслужбовець
16.06.2020
Все вірно, розслабились, але перш ніж посилювати адмін відповідальність, притягніть до неї власників аптек і інших торгових точок за таку ціну за ті срані маски, щоб їх могли придбати всі не захищені верстви населення
Свідомий Злий держслужбовець
17.06.2020
Це кошмар, маски в аптеках по 20 грн. А в АТБ взагалі торгують китайською гуманітаркою. Пенсіонер тричі поміркує що собі краще взяти буханку хліба чи кляту маску.
Margo
17.06.2020
Маски не захищають, вже неодноразово це підтверджували лікарі та вірусологи. Постійне носіння їх шкідливо для здоров'я людини. Йде масове знищення населення.
Ірина
17.06.2020
але і послаблювать карантин це знищення населення,якщо захворієш,де гарантія що лікарі будуть день і ніч боротися саме за тебе,ми ж розуміємо,що більше уваги буде за того,хто забезпече лікаря матеріально, а решта неплатежеспособного населення це баласт, який врешті-решт нікому в країні непотрібен,хай помаленьку вимирають.Жорстоко,але хіба не так?
Анна Ірина
17.06.2020
хочу дополнить, что больничные листы дают от момента от даты определения "больной" или "здоров" - когда ответ есть на бумаге, а не от даты - когда человек дома... а плюс ко всему, посевы куда-то теряются, ответов ждем неделямиtransparent_pxl.png и вот напрашивается результат - больничный за простые "ожидания" не дают.. это жесть
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі