Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
1319 2
Друкувати
Обране

Вітаємо з Днем Незалежності!

Шановні колеги!


Від усього колективу нашого порталу buhgalter.com.ua вітаємо вас із головним державним святом – Днем Незалежності!

До цього свята бухгалтери-бюджетники причетні як ніхтто інший. Тож в цей урочистий день бажаємо вам міцного здоров’я, родинного затишку, впевненості в майбутньому та миру і порядку!

Нехай ваша важлива праця заради розвитку і порядку в нашій Батьківщині завжди знаходить чуйність, розуміння і вдячність у всього українського народу, а вам щодня дарує натхнення та задоволення результатами своєї роботи.

З Днем Незалежності!

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі (2)
коля
24.08.2020
Кравчукокучми, знищивши вітчизняне виробництво, заклали державу з тотальним безробіттям. Ви десь бачили техніку українського виробництва , хоча б найпростішу побутову? Я не бачив. Навіть той невеличкий асортимент вітчизняних продуктів харчування виготовляється на імпортному або ще радянському обладнанні та з імпортними добавками. Пострадянські промислові підприємства були розібрані на вторсировину, яку олігархи кораблями продавали за кордон. Оскільки замість знищених підприємств нових не створено, то тепер немає виробництва, а отже, і немає реальних робочих місць. У центрах зайнятості та у друкованих та інтернет - виданнях зазвичай фейкові вакансії , які вісять там по багато років. Натомість на кожному кроці держава пропонує зіграти з нею у Національну Лотерею... Таке собі монте-карло.
коля коля
24.08.2020
Але це монте-карло, нічого путнього людям не пропонуючи , обчища пересічних зовсім не понарошку; і за моїми підрахунками , за роки незалежності шляхом виселень та іншими способами позбавлення засобів існування було знищено більше українців, ніж під час сталінського голодомору.-----------------------------------------Відсутність вітчизняного виробництва - це і є причина постійного знецінення українських національних грошей, яке зовні виражається у підвищенні цін і тарифів. Навіть одночасне підвищення зарплат і цін в одну й ту саму кількість разів знецінює ваші гроші, які ви раніше заробили і ще не витратили , у ту саму кількість разів. Практично це означає , що ви зможете купити за ці гроші значно менше товарів і послуг, ніж до знецінення.
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд