14.10.21
Вітаємо з Днем захисників та захисниць України
Це справжнє свято мужності й сили духу, свято захисту і гідності – усіх тих якостей, що властиві лише справжнім боронителям і захисникам та захисницям України, в тилу і на передовій.
Тож нехай у вас завжди вистачає наснаги, міцності духу та віри у наше спільне світле майбутнє. Бажаємо вам здоров’я, успіхів, добробуту та завжди мирного неба!
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Новини по темі: