Інформація по темі "" | Публікації по тегу
22.09.21
13465 9
Друкувати
Обране

Вводиться обов'язкова вакцинація працівників закладів освіти, центральних органів виконавчої влади, їх структурних підрозділів та місцевих державних адміністрацій

МОЗ затвердить перелік професій, яким обов’язково треба мати щеплення від COVID-19 - протокольне рішення

В Міністерстві  охорони здоров’я затвердять чіткий перелік професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов'язковим профілактичним щепленням від коронавірусної інфекції. До нього включать працівників закладів освіти, працівників центральних органів виконавчої влади та їх структурних підрозділів, а також працівників місцевих державних адміністрацій. 

Відповідне протокольне рішення прийняли сьогодні на засідання Уряду. Про це повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко за результатами засідання Кабміну. 

“Перші пріоритетні групи, ті, хто вакцинувались на перших етапах кампанії, вже досягнули показників понад 80% охоплення - це медики, військові ЗСУ, структури МВС. Групи з 3 етапу - освітяни та держслужбовці - ще не досягли такого результату охоплення. Ми вважаємо за доцільне прийняти жорстке рішення для убезпечення освітнього процесу та функціонування органів державної влади, особливо в частині надання адміністративних послуг, де відбувається тісний контакт зі споживачами”, - коментує міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко. 

За оперативними даними станом на 19 вересня хоча б 1 дозу вакцини від COVID-19 отримали лише 49% працівників сфери освіти, повністю вакциновані - 39%. При цьому, для прикладу, хоча б однією дозою вакциновано 86% працівників екстренки, 91% складу ЗСУ та 85% сил МВС. 

Міністр наголосив, що Європейський суд з прав людини у квітні цього року підтвердив положення національного законодавства, що обов'язкова вакцинація є законною і може бути необхідною в демократичних суспільствах та не суперечить Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод.

Статтею 12 Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб” передбачено, що працівники окремих професій, виробництв та організацій, діяльність яких може призвести до зараження цих працівників та (або) поширення ними інфекційних хвороб, підлягають обов'язковим профілактичним щепленням проти відповідних інфекційних хвороб. Визначення такого переліку професій належить до повноважень МОЗ.

Зараз в Україні наявні понад 11 млн доз різних вакцин від COVID-19  - обирайте та вакцинуйтесь якомога швидше. Чим більше людей отримують щеплення, тим менша ймовірність настання червоного рівня епідемічної безпеки в Україні.

Джерело:
МОЗ
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
9
Тетяна
22.09.2021
Чому немає коментарів???
Тетяна Тетяна
23.09.2021
Да просто все ОХ...ЕНЕЛИ... Там Верховна Рада и на 50% не вакцинирована, а они пальцы гнут, бл...и...н...
Олена
23.09.2021
Вирішили над держслужбовцями досліди проводити. Колоти вакцину, яка НЕ пройшла клінічне випробування... Якось не хочеться бути піддослідним кроликом
Юлія
23.09.2021
Ляшко вчора сказав, що після того, як вауцинують 50 % дорослого населення, почнуть вакцинувати дітей.... Своїх, падлюки, навряд чи вакцинуватимуть...
Аліса
23.09.2021
І які є шляхи боротьби з цим беззаконням?
Галина
23.09.2021
.....якби ж то вакциною, а то ж ЕКСПЕРЕМЕНТАЛЬНОЮ рідиною ((( Господи вбережи!
EVGENIY Галина
24.09.2021
Це ж звідки у вас така інформація?
Виктор Фёдорович
23.09.2021
Фашизм не пройдет !
Будет анти-вакцинальный майдан.
Віктор Виктор Фёдорович
24.09.2021
ДИВАННИЙ?
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі