Як автоматизувати бухоблік для шкільного закладу? Практичні поради
Сьогодні в Україні нараховується понад 15 000 шкіл. Всі вони функціонують в тому чи іншому вигляді - хтось працює онлайн, хтось у змішаному форматі. Всі обрали для себе найбільш прийнятний режим. А ось щодо бухобліку шкіл, то, на жаль, універсального рішення досі немає( Але максимально практичний варіант вже створено і він давно існує у вигляді програми FIT-Бюджет:
-
Бухоблік
-
Складання фінансової звітності
-
Заробітна плата
-
Автоматичне складання меморіальних ордерів та головної книги
-
Робота з казначейством
Все це дозволяє досягти більшої ефективності та зручності при керуванні фінансами школи, а також забезпечити більшу прозорість та контроль фінансової діяльності.
Приєднуйтесь до користувачів програми - залишайте заявку та користуйтесь вже сьогодні!