Інформація по темі "" | Публікації по тегу
18.03.20
6630 8
Друкувати
Обране

Як безболісно організувати віддалений бухоблік?

А зараз поговоримо про майже типову ситуацію, або нестандартну, з якої ви напевно вже стикнулись. Ви - співробітник бухгалтерії в бюджетній установі. Часто буває так, що начебто і роботу на сьогодні зробили, а до кінця робочого дня ще три години. Додому не піти, тому, як через дві години потрібно відправити звіт, а в цей момент в голові крутиться думка про те, що слід терміново забрати дитину з дитячого садка. Або у світлі останніх подій, ви залишились вдома, через карантин.


Бухгалтер не робот і не машина. І що важливо, бухгалтер свою роботу може також виконувати вдома. Якщо Вам можливо на певний період працювати віддалено, то чому б не спробувати це зробити? Робота бухгалтера може спокійно здійснюватися і на віддаленому доступі за допомогою інтернет-технологій: робота з кошторисами, бухоблік, документообіг; здача звітності до контролюючих органів і т.д.

Головне тут - самодисципліна і контроль. А у нас багато керівників мислять так: якщо бухгалтер перебуває під пильним оком керівництва, то він точно буде під контролем. На жаль, це далеко не так, шкода, що багато хто цього не розуміє і не хочуть йти в «ногу з часом». З такою думкою, команда FIT-Бюджет підійшла до створення платформи.  

Хмарні рішення мають ряд беззаперечних переваг, особливо коли працюєш вдома,  про які ми розповімо на прикладі «FIT-Бюджет»:

Швидкість впровадження

Період впровадження практично відсутній. Ви реєструєтесь у програмі, встановлюєте початкові налаштування під себе і працюєте. Основні обчислювальні процеси відбуваються на серверах в мережі Інтернет, при цьому ПК на відміну від багатьох традиційних систем завантажений менше. Немає необхідності встановлювати у себе на ПК якесь спеціальне програмне забезпечення.

Просте, швидке та часте оновлення. Завжди доступна остання версія системи. Немає витрат на встановлення оновлень

Оскільки програма єдина для всіх і, по суті, всі користуються нею одночасно, тільки під різними підприємствами і правами, то будь-які зміни і покращення запускаються одночасно у всіх у ту ж секунду. Ця можливість доступна користувачеві з самого початку, адже вона входить у вартість абонплати.

Цілодобовий доступ через web-інтерфейс практично з будь-якої точки міста чи світу, з різних типів пристроїв, включаючи планшет

Простий, звичний інтерфейс для користувачів — всі звикли до свого браузера і просто продовжують у ньому працювати.

Всі дані користувачів резервуються і захищаються

Дані розміщуємо тільки на українських серверах, які відповідають сучасним вимогам захисту. Канали передачі даних надійно захищені від витоків інформації

З огляду на це,  роботу бухгалтера бюджетної установи можливо повністю або частково організувати віддалено, зберігаючи робочий процес та здоров'я працівників.


 

env_icon Отримуйте новини поштою!

Ми будемо надсилати вам найсвіжіші матеріали кожного тижня

Для цього вкажіть своє ім'я та електронну скриньку

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


коментарі
(8)
Тетяна
18.03.2020
Та не дратували б ви... В даному випадку бажання не співпадають з можливостями, повірьте. Та ще на місцеві бюджети тепер лягає основний тягар в цій ситуації. Хоч би зарплату профівнансували та не списали на форс-мажор та НС
Оксана Тетяна
18.03.2020
А в чому вони дратують? Про тягар, хай думають місцеві бюджети..це не моя справа, як бухгалтера школи. Зараз отримала доступ до демо-версії, сиджу дома дивлюсь, шо і куди. Скинула нашоу головному бухгалтеру, подивимось, чи будем працювати в ній
Тетяна Оксана
18.03.2020
Вибачте, колего, але...Як бухгалтер без різниці якого закладу та галузі, маємо об"єктивно оцінювать фінансові можливості бюджету, з якого фінансуємось. Так от, мої головні розпорядники (місцевий бюджет) вже другий рік відмовляють у виділенні коштів на спеціалізовані бухгалтерські програми. А з тим рівнем депутатського корпусу і чіткою вірою в те, що бухгалтери, крім зарплати, нічого не роблять, я можу горло драть до... (розладу шлунку), доводячі на комісіях, що це необхідність, а не примха і тринькання бюджету. У мене така ситуація, на жаль. Та ще плюс нинішній форс-мажор
Оксана Тетяна
18.03.2020
Я вам більше скажу, коллего.. Яке б не було фінансування, ви самі знаєте як в нашй країні все ввирішують..І знайдеться якийсь розумник, який змусить поставити якусь недороблену програму від держави..СДО користуєтесь мабуть знаєтне про що говорю..і потім будемо всі "обєктивно" оцінювати фінансові можливості, коли скажуть зверху чим нам користуватись...
Тетяна Оксана
18.03.2020
Взагали то згодна. НО!.. СДО - безкоштовна. (наші намотані на кулак нєрви не рахуються). Приклади хоч і безкоштовних гадостєй можна продовжувать довго: е-дата, прозорро, тепер ще будуть електронні лікарняні і безліч покращень, полегшень, оптимізацій... Я в даному випадку за програму саме ведення бух.обліку зауважувала. Вважаю важливим те, що з боку держави оплатити працю профессіоналів (а ми ж вважаємо Е.Токарева та команду профессіоналами, його порадами ми користуємось давненько і не скаржились, так? ) в цьому напрямку немає бажання. А от що створить Дубілет і К* це ще те питаннячко, таки да
Олена
18.03.2020
Тетяна, я Вас дуже розумію і співчуваю Вам адже у нас така сама ситуація навіть на КЕКВ 2210 у цьому році виділили аж цілих 330 грн.Про що можна говорити далі?????
Оксана Олена
18.03.2020
та ні про що..який сенс скаржитися про це із року в рік..нам теж не виділяли гроші..але ж не заставляють купляти програми..то в чому вина тих людей які робили цю програму, що нам не виділяють гроші
Олег Олена
18.03.2020
радійте, що з такими сумами вам з прозоро не потрібно працювати.
Залишити коментар:
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
30
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×

 

Договір публічної оферти

Угода

про умови використання інформаційних ресурсів сайту

Ця Угода укладена між ТОВ «НВП «ФАКТОР» (далі - Компанія) і будь-яким Користувачем (далі загально названі - Сторони) веб-сайту (-ів) buhgalter.com.ua і / або budget.factor.ua, далі іменуються - Сайт.

Загальні положення

Наведені нижче умови є електронною формою документа, що визначає порядок використання, а саме, надання Користувачеві доступу до інформаційних ресурсів через Сайт.

Ця угода (Договір) носить характер публічної оферти, тобто є еквівалентом "усної угоди" і відповідно до чинного законодавства України має належну юридичну силу.

Сайт є об'єктом авторського права і як складного твору, а також "компіляції даних" ("бази даних") охороняється на території України, відповідно до Закону України "Про авторське право і суміжні права".

Всі авторські майнові права на Сайт належать Компанії. Позначення «buhgalter», «Factor» є знаком для товарів і послуг (торговою маркою) і не може використовуватися Користувачем без отримання відповідної ліцензії.

Компанія докладає всіх зусиль щодо забезпечення достовірності і актуальності інформації, представленої на Сайті. Однак Компанія не бере на себе фінансової та іншої відповідальності за результати застосування цієї інформації.

Підписка - повний доступ до всіх матеріалів, розміщених на Сайті. Підписка надається за певну плату на певний строк відповідно до умов відповідного тарифу Підписки.

Автоподовження підписки - сервіс автоматичного продовження підписки.

 

 

1. Прийняття Угоди

 

1.1. Для того, щоб отримати право доступу до інформаційних ресурсів Сайту, Користувачеві необхідно спочатку висловити свою згоду з цією угодою. Користувач не має санкціонованого доступу до інформаційних ресурсів Сайту, якщо він не прийняв або не згоден з умовами цієї угоди.

1.2 Згідно з умовами Договору Компанія надає Користувачам Передплату на платній основі з метою перегляду користувачами окремих матеріалів, розміщених на Сайті. Категорії платної інформації визначаються Товариством самостійно.

1.3. За згодою Користувача з умовами цієї угоди, Користувачеві надається доступ до інформаційних ресурсів Сайту. Інформаційні ресурси надаються «як є» і не припускають наступних доопрацювань.

1.4. Користувач має право припинити користуватися Сайтом в будь-який момент, без спеціального повідомлення Компанії про припинення користування Сайтом.

1.5. Для отримання доступу до ресурсів від Користувача може знадобитися надання інформації про себе (наприклад, відомості про особу, відомості про юридичну особу та інші контактні дані) з метою продовження користування Користувачем послугами Компанії.

1.6. Беручи до уваги безперервне впровадження нових розробок, Користувач визнає і погоджується з тим, що Компанія має право на власний розсуд припинити (тимчасово або остаточно) надання доступу до ресурсів Сайту (або будь-яких окремих функцій Сайту) всім користувачам взагалі або Користувачеві зокрема, без попереднього повідомлення.

1.7. Компанія на постійній основі впроваджує нові розробки для того, щоб надавати найкращі можливі послуги своїм користувачам. Користувач визнає і погоджується з тим, що форма і характер послуг (дизайн сайту, обсяг наданої інформації, тематика і ін.) можуть час від часу змінюватися без попереднього повідомлення Користувача.

 

 

2. Відповідальність сторін

 

2.1. Матеріали Сайту видаються без будь-яких гарантій, неявних або інших. Компанія не несе відповідальність за повноту і точність інформації, що міститься в матеріалах сайту, відповідність її вимогам Користувача.

2.2. Всі ризики, що виникають при використанні матеріалів (ресурсів) Сайту, несе Користувач. Компанія ні за яких умов не несе відповідальності за будь-які понесені Користувачем збитки, у чому б вони не виражалися, в тому числі, в разі якщо компанія була повідомлена про можливість заподіяння збитків.

2.3. Ризик настання негативних наслідків в результаті використання рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті, в повному обсязі несе Користувач. Компанія не гарантує і не підтверджує точність і достовірність, рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті.

2.4. Компанія не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, неточності, втрати часу, порушення в роботі обладнання і ліній комунікацій, проникнення комп'ютерних вірусів, втрати і зміни даних, виникнення дефектів в роботі програм. які виникли, незалежно від причин, в результаті використання Сайту.

2.5. У разі здійснення Користувачем дій, передбачених ст. 50 Закону України «Про авторське право і суміжні права» (порушення авторського права і суміжних прав), Компанія залишає за собою право, без попереднього повідомлення Користувача, за своїм вибором здійснювати дії щодо захисту немайнових і майнових авторських прав та суміжних прав в порядку, встановленому адміністративним, цивільним і кримінальним законодавством.

 

3. Порядок і умови оформлення Передплати

 

3.1 Для оформлення Передплати Користувачеві необхідно:

3.1.1 Авторизуватись або зареєструватися на сайті buhgalter.com.ua шляхом заповнення всіх необхідних полів реєстраційної форми

3.1.2 Уважно ознайомитися з умовами договору і прийняти його,

3.1.3 Ввести необхідні для оплати дані, якщо того вимагає Платіжна система; підтвердити оплату і оплатити.

3.2 Оплата доступу до сайту buhgalter.com.ua проводиться Користувачем на умовах 100% передплати.

3.3 Компанія попереджає користувачів, а Користувачі розуміють і погоджуються з тим, що Платіжна система може стягувати понад вартості послуг будь-якого роду комісії та збори, включаючи комісії мобільних операторів (за їх наявності), надаючи свої послуги тільки в разі, якщо такі комісії і збори будуть оплачені користувачем. Інформацію про такі комісії і збори (за їх наявності) Користувач самостійно може дізнатися в Платіжній системі. Комісії та збори не повертаються і не відшкодовуються Компанією. Користувач, який скористався послугами платіжної системи, вважається попередженим і згодним з їх умовами.

3.4 Компанія має право в односторонньому порядку і без попереднього повідомлення Користувача змінювати умови цього договору, наповнення пакетів Підписка, розміри тарифів і т.п. шляхом розміщення відповідного документа в новій редакції на сайті.

3.5 Зміни умов цього Договору набирають чинності з моменту опублікування на сайті buhgalter.com.ua

3.6 Зміни, що стосуються наповнення пакетів Підписка, розмірів тарифів застосовуються тільки для підписок, придбаних після такої зміни.

3.7 Відмова від послуг після оплати неможлива.

3.8 Користувач не має права:

3.8.1 реєструватися як інша особа; вводити в оману інших користувачів щодо своєї особи, використовуючи реєстраційні дані іншої людини; навмисне спотворювати уявлення про самого себе, свій вік або свої відносини з іншими особами або іншими організаціями; передавати реєстраційні дані, логін і пароль для доступу до системи іншим особам;

 

4. Автоподовження підписки

 

4.1 Учасники оплачують доступ до сайту buhgalter.com.ua щомісяця, надають згоду на послуги автоматичного регулярного продовження Підписки на новий термін (автоподовження Підписки). Після активації даної послуги оплата нового терміну Підписки здійснюється шляхом автоматичного безакцептного списання коштів з рахунку користувача. Послуга автоподовження Підписки надається до тих пір, поки Користувач не повідомить про її скасування в особистому кабінеті користувача, заповнивши необхідну форму.

4.2 Послуга вважається скасованою з наступного оплатного періоду.

4.3 Послуга активується при здійсненні першої або чергової оплати Підписки, що означає згоду користувача з тим, що після закінчення оплаченого строку дії Передплати Договір автоматично пролонгується на тих же умовах на той же термін з автоматичним списанням вартості Передплати з рахунку Користувача

4.4 У разі недостатності коштів на рахунку користувача або неможливості проведення платежу Підписка на новий термін не надається, а послуга «автоподовження Підписки» відключається, до моменту появи коштів на рахунку користувача або заміни користувачем рахунку в особистому кабінеті).

4.5 При зміні Товариством тарифів на підписку автоподовження Підписка на черговий новий термін, наступний за періодом, протягом якого відбулася така зміна буде здійснено за новим тарифом.

 

5. Припинення відносин з Компанією. зміна угоди

 

5.1. Компанія і Користувач домовилися, що компанія має право припинити підтримувати Сайт (надавати доступ / надавати послуги) в будь-який час на власний розсуд.

5.2. Компанія залишає за собою право припинити доступ до Сайту, якщо: доступ до Сайту втрачений через відсутність зв'язку на маршруті від Користувача до Сайту; Користувачеві відмовлено в доступі до Сайту внаслідок порушення ним «Інтрукціі користування сайтом» (http://budget.factor.ua/faq.php) або перевищення обсягу прав на використання Сайту.

5.3. Компанія залишає за собою право за своїм вибором без попереднього повідомлення та / або роз'яснення причин: змінювати, виправляти, обмежувати, припиняти чи зупиняти дію Сайту і будь-яких його розділів (матеріалів, ресурсів, сервісів); відмовляти Користувачеві в доступі до користування Сайтом і / або будь-якого його розділу. Задоволення / розгляд потреб Користувача при використанні Сайту не є обов'язком Компанії.

 

6. Заключні положення

 

6.1. Сайт може містити посилання на інші Інтернет - сайти. Дані сайти не перебувають під контролем Компанії і Компанія не несе відповідальності за зміст даних сайтів та / або зміст сайтів, посилання на які знаходяться на даних сайтах. Посилання на інші сайти включені в Сайт тільки для зручності користувачів і не означають згоду Компанії та його посадових осіб з вмістом даних сайтів. Інші Інтернет - сайти можуть містити посилання на Сайт без спеціального дозволу Компанії.

6.2. У разі незгоди Користувача з будь-яким з умов цієї угоди він зобов'язаний негайно припинити використання Сайту і / або будь-якого з його розділів.

6.3. У разі якщо компетентними органами / особами частина цієї угоди буде визнана недійсною, такою, що суперечить законодавству і не підлягає застосуванню, це не тягне неможливість застосування інших положень цієї угоди. Ця угода діє повною мірою в рамках, встановлених чинним законодавством.

6.4. До відносин в рамках цієї Угоди застосовується право України. Користувач і Компанія домовилися підкорятися при виникненні будь-яких спорів, що виникають у зв'язку зі справжньою угодою (використанням Сайту), виключно юрисдикції судів України.

Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн