Інформація по темі "" | Публікації по тегу
19.09.14
1470 0
Друкувати
Обране

Як будуть розраховуватись оптово-відпускні ціни на ліки для бюджетників: є порядок

Визначено механізм розрахунку оптово-відпускних цін на лікарські засоби, включені до переліку лікарських засобів вітчизняного та іноземного виробництва, які можуть закуповувати заклади і установи охорони здоров'я, що повністю або частково фінансуються з державного та місцевих бюджетів.

Так, МОЗ спільно з Мінекономрозвитку затвердили Порядок розрахунку оптово-відпускної ціни на лікарський засіб.

Дія зазначеного Порядку не поширюється на наркотичні і психотропні лікарські засоби, прекурсори, діючі речовини (субстанції), медичні гази та лікарські форми, які виготовляються в аптеках за рецептами лікарів (магістральними формулами) та на замовлення лікувально-профілактичних закладів з дозволених до застосування діючих та допоміжних речовин (далі - лікарський засіб),

Порядок буде застосовуватися під час розрахунку заявником оптово-відпускної ціни на лікарський засіб, що заявляється для декларування, а також Державною інспекцією України з контролю за цінами для видачі висновку щодо економічної обґрунтованості розрахунку оптово-відпускної ціни на лікарський засіб.

Розрахунок оптово-відпускної ціни на лікарський засіб, що підлягає декларуванню, здійснюється на кожну лікарську форму, дозування та споживчу упаковку такого засобу.

Порядок затверджено наказом МОЗ та Мінекономрозвитку від 20.08.2014 р. № 584/1011, який набере чинності з дня офіційного опублікування. На день підготування замітки документ офіційно не опубліковано. 

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі