Нашi сайти:

Як будуть розраховуватись оптово-відпускні ціни на ліки для бюджетників: є порядок

Визначено механізм розрахунку оптово-відпускних цін на лікарські засоби, включені до переліку лікарських засобів вітчизняного та іноземного виробництва, які можуть закуповувати заклади і установи охорони здоров'я, що повністю або частково фінансуються з державного та місцевих бюджетів.


Так, МОЗ спільно з Мінекономрозвитку затвердили Порядок розрахунку оптово-відпускної ціни на лікарський засіб.

Дія зазначеного Порядку не поширюється на наркотичні і психотропні лікарські засоби, прекурсори, діючі речовини (субстанції), медичні гази та лікарські форми, які виготовляються в аптеках за рецептами лікарів (магістральними формулами) та на замовлення лікувально-профілактичних закладів з дозволених до застосування діючих та допоміжних речовин (далі - лікарський засіб),

Порядок буде застосовуватися під час розрахунку заявником оптово-відпускної ціни на лікарський засіб, що заявляється для декларування, а також Державною інспекцією України з контролю за цінами для видачі висновку щодо економічної обґрунтованості розрахунку оптово-відпускної ціни на лікарський засіб.

Розрахунок оптово-відпускної ціни на лікарський засіб, що підлягає декларуванню, здійснюється на кожну лікарську форму, дозування та споживчу упаковку такого засобу.

Порядок затверджено наказом МОЗ та Мінекономрозвитку від 20.08.2014 р. № 584/1011, який набере чинності з дня офіційного опублікування. На день підготування замітки документ офіційно не опубліковано. 

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі