Як обрати програмне забезпечення для своєї установи. Покроковий чек-лист
Відповідаємо:
Якщо у вас дошкільний навчальний заклад, то для вас важливим буде розрахунок з контрагентами, облік МШП, облік ОЗ, позабалансовий облік. Також вважаю для вас важливим буде безоплатне отримання ОЗ, ІНМА, МШП, запасів.
Все це є у платформі "FIT-Бюджет". На нашу думку, досить важливо зрозуміти чи підійде така програма саме вам, тому що ми розуміємо, що ніхто не хоче витрачати багато часу на вивчення якоїсь документації та розбиратись в технічних особливостях.
В платформі "FIT-Бюджет" є дуже зрозумілий відео-посібник, де наглядно показано, як і що робити. До того ж, його ідейний керівник - в минулому працівник казначейства, який володіє всіма тонкощами зсередини і знає, що потрібно саме бухгалтерам бюджетної сфери.
І ще один момент - у програми дуже потужна онлайн-підтимка, яка
завжди на зв'язку та готова "за руку" провести Вас по всіх важливих моментах. Підтримка працює як в онлайн-режимі, так і з можливістю допомоги по телефону.
До речі, не важливо, чи користувались Ви до цього якимось програмним забезпеченням. В особистому порядку ми можемо допомогти з переносом інформації з інших програмних продуктів, тим самим забезпечивши плавний перехід.
І є ще один дуууже суттєвий момент, який у наш час набув особливого значення. Ви не прив'язані до свого робочого місця та можете працювати хоч з дому, хоч з іншого міста, хоч з-за кордону. Навіть з телефона. Ніяких обмежень! Все, що потрібно, це пристрій та інтернет.
Отже, резюмуємо:
- Чи підійде це програмне забезпечення для дошкільного навчального закладу?
Так, підійде. Всі неохідні операції ви зможете робити у платформі "FIT-Бюджет". Якщо у вас інша установа, напишіть про неї у коментарях, ми зробимо аналіз та відповімо, чи підходить вам ця платформа
- Як зрозуміти, чи підходить програма саме мені?
Ви можете БЕЗКОШТОВНО спробувати попрацювати у програмі FIT-Бюджет, пройшовши швидку реєстрацію. Ви відразу відчуєте "ваше" це чи ні.
- Я користуюсь іншою програмою, може спробувала би, але важко наважитись, як тільки уявлю, що потрібно починати все спочатку
В індивідуальному порядку ми допомогаємо кожному клієнту зберегти максимум можливої інформації та зробити процес переходу максимально простим.
- Я не впевнена, що мені взагалі це потрібно?
Безумовно, вирішувати вам. Але технології не стоять на місці. Це дійсно полегшує роботу бухгалтера. Не тільки тим, що багато процесів відбувається автоматично, після внесення ваших данних. А і тим, що в кілька разів знижується вірогідність помилок. А Ваш час на пошук помилки та її виправлення багато чого вартий. Не кажучи вже про штрафи, якщо помилку не помітили вчасно. Це Ваша запорука безпеки.
- Скільки ж це коштує?
Є декілька пакетів.
Модуль з роботи з ДКСУ - безкоштовний.
Модуль "FIT-Облік" 7000 грн/рік
Модуль "FIT-Зарплата" 7000 грн/рік
Повний пакет з доступом до всього 12000 грн/рік
Ви можете запитати у коментарях, або зателефонувати та задати всі необхідні питання менеджеру.
Або самостійно залишити заявку на платфому "FIT-Бюджет" та одразу отримати доступ.
До речі, "FIT-Бюджет" - український програмний продукт, ми сплачуємо всі податки, нікуди не подінемося та разом наближаємо перемогу.
Приєднуйтесь та користуйтесь всіма можливостями з вигодою для себе та нашої держави. Давайте наближати перемогу України разом!
П.С. Якщо ви все ще вагаєтесь або вас щось стримує від того щоб спробувати напишіть в коментарях або на пошту office@fit.com.ua. Будемо дуже вдячні за зворотній зв'язок. Бо нам хочеться допомогти кожному відчути різницю в роботі! ❤