Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
847 0
Друкувати
Обране

Як працювати з бухгалтером на аутсорсингу: корисні поради

Сьогодні співробітництво з компаніями, які пропонують бухгалтерські послуги на аутсорсингу - не рідкість. Однак, багато власників бізнесу не вирішуються на такі партнерські відносини, адже вважають, що є ризик не сумлінного виконання обов'язків або порозумітися з бухгалтером на відстані буде складно. Тому, розвінчуємо міфи і даємо поради, як створити ефективну співпрацю з бухгалтером на аутсорсингу.


Коли варто шукати позаштатного бухгалтера?

Позаштатний бухгалтер - це ідеальне рішення для тих, хто будує свій бізнес без конкретної локації для роботи або не планує наймати штатних працівників. Наприклад, ТОВ - товариства з обмеженою відповідальністю. Загалом саме вони вдаються до подібної співпраці. Спеціальні компанії пропонують послуги фахівців, які будуть займатися веденням бухгалтерського обліку, представляти інтереси в відділах Фіскальної служби, вчасно забезпечувати подання фінансової звітності та платити податки.

Для цього потрібно знайти «свого» фахівця, який добре розуміти специфіку Вашої роботи, напрямок бізнесу і цілі, які ставить перед собою компанія. Зазвичай, при виборі варто провести кілька особистих співбесід, щоб зрозуміти, з ким комфортно працювати в майбутньому.

Потрібно зауважити, що робота позаштатного бухгалтера не є дешевою, але часто вона є більш вигідною, ніж прийняття на роботу штатного працівника.

Потрібні послуги бухгалтера? Звертайтеся до «Менеджмент Консалтинг Груп».

Поради для співпраці на аутсорсингу

Від взаєморозуміння між керівництвом фірми і бухгалтером - аутсорсером залежить якість співпраці. Всі розуміють, що в разі помилки бухгалтера, компанія змушена буде платити штраф, а це негативно вплине на фінансовий стан. Тому:

НЕ гарячкуйте, коли на початковому етапі роботи, бухгалтер ставитиме занадто багато питань, що стосуються бізнесу, доходів і тому подібного. Потрібно довіряти цій людині і не приховувати від неї прибутку, витрат і всіх інших аспектів. Бухгалтер - це представник ваших інтересів, не має наміру підставити вас чи нанести образи вашій фірмі. Якщо Ви особисто не маєте часу відповідати на всі питання - призначте відповідальну особу виконувати цю роботу.

Найважливіше - це своєчасне надання всієї документації для обробки.

Перевіряйте надіслані документи для обробки. Якщо якийсь документ не буде прийнятий до уваги, то результат роботи бухгалтера буде негативним через вашу неуважність. Наприклад, занадто висока сума податку і низький дохід або навпаки.

Не підписуйте ніяких договорів без попередньої консультації з бухгалтером. Адже він може проаналізувати і оцінити всі можливі податкові та фінансові ризики вашої компанії.

Якщо Ви будете дотримуватися перерахованих вище правил, то співпраця з бухгалтером на аутсорсингу буде ефективною, приємною і результативною.

 

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд