Інформація по темі "" | Публікації по тегу
27.08.14
1235 0
Друкувати
Обране

Як вилучатиметься військове майно: особливості від Кабміну

Кабмін прояснив деякі питання вилучення і передачі озброєння, бойової техніки та іншого військового майна. Відтепер передача зброї і військової техніки зі складів Міноборони для потреб армії, Національної гвардії та збройних формувань, які беруть участь в АТО, буде здійснюватись невідкладно — протягом 48 годин із моменту заявки керівництва АТО.

Так, Кабмін установив, що вилучення і передача всіх видів озброєння, бойової та іншої техніки, боєприпасів, іншого окремого індивідуально визначеного (рухомого) майна здійснюється відповідно до Порядку вилучення і передачі військового майна Збройних Сил, затвердженого постановою КМУ від 29.08.2002 р. № 1282, з урахуванням таких особливостей:

— рішення про вилучення і передачу всіх видів озброєння, бойової та іншої техніки, боєприпасів, іншого окремого індивідуально визначеного (рухомого) майна приймається Міністром оборони або керівником іншого центрального органу виконавчої влади, який здійснює керівництво військовим формуванням, за погодженням з керівником органу, до сфери управління якого передається військове майно, не пізніш як протягом 24 годин з моменту надходження пропозицій про передачу такого майна;

— передача всіх видів озброєння, бойової та іншої техніки, боєприпасів, іншого окремого індивідуально визначеного (рухомого) майна оформлюється актом приймання-передачі з наступним інформуванням протягом 24 годин Міністерства економічного розвитку і торгівлі, Міністерства фінансів, Фонду державного майна, Державної служби статистики, Кабінету Міністрів України та наданням копій акта приймання-передачі;

— фактична передача всіх видів озброєння, бойової та іншої техніки, боєприпасів, іншого окремого індивідуально визначеного (рухомого) майна проводиться комісією, до складу якої включаються представники органу управління державним майном та органу, до сфери управління якого передається військове майно, в узгоджені строки, але не пізніш як протягом 48 годин з моменту прийняття рішення про передачу.

Вказані особливості затверджені постановою КМУ від 26.08.2014 р. № 376, яка набере чинності з дня офіційного опублікування. На день підготування замітки документ офіційно не опубліковано.  

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі