За держреєстрацію змін через декомунізацію адмінзбір не справляється

За державну реєстрацію змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, крім внесення змін до інформації про здійснення зв'язку з юридичною особою, справляється адміністративний збір у розмірі 0,3 мінімальної заробітної плати та 0,1 мінімальної заробітної плати - за державну реєстрацію змін відомостей про прізвище, ім'я, по батькові або місцезнаходження фізичної особи - підприємця.


При цьому повідомляємо, що Верховною Радою України прийнято Закон України від 06 жовтня 2016 року N 1666-VIII "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення державної реєстрації прав на нерухоме майно та захисту прав власності" (набрав чинності 02 листопада 2016 року), яким внесено зміни, зокрема, до статті 36 Закону про реєстрацію.

Абзацом дванадцятим частини першої статті 36 Закону про реєстрацію визначено, що адміністративний збір не справляється за державну реєстрацію змін до відомостей про юридичну особу, фізичну особу - підприємця та громадське формування, що не має статусу юридичної особи, у тому числі змін до установчих документів, пов'язаних з приведенням їх у відповідність із законами України у строк, визначений цими законами.

Отже, за проведення державної реєстрації змін до відомостей про юридичну особу, фізичну особу - підприємця та громадське формування, що не має статусу юридичної особи, у тому числі змін до установчих документів, у зв'язку із зміною назви (перейменуванням) скверів, бульварів, вулиць, провулків, узвозів, проїздів, проспектів, площ, майданів, набережних, мостів, інших об'єктів топоніміки населених пунктів відповідно до Закону України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки", адміністративний збір не справляється.

Лист Мін’юсту від 17.11.2016 р. № 40211/34053-0-33-16/8 

 

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (5)
Наталья
30.11.2016
Дорога ложка к обеду
Cемен
30.11.2016
Позднее зажигание, страна идиотов!!!
Анна
30.11.2016
Це що означає, що адмін.збір за державну реєстрацію будь-яких змін не сплачується, а не тільки змін до установчих документів, пов'язаних з приведенням їх у відповідність із законами України??? І це стосується будь-яких підприємств?

Ольга
30.11.2016
Як вчасно, ми вже сплатили 410 грн
Лариса
01.12.2016
А чи можливо повірити реформаторам, які працюють як провокатори. Нам теж ніхто не поверне 410 грн., ще банк взяв 30 грн. за дублікат квитанції на оплату + 10 грн. за комісію. І немає ніякої надії, що щось змінеться.
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі