Інформація по темі "" | Публікації по тегу
24.07.14
1097 0
Друкувати
Обране

Законодавці урегулювали діяльність державної служби зайнятості

22 липня 2014 р. Верховна Рада України ухвалила Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо діяльності державної служби зайнятості».

Законодавчим актом у зв'язку з ліквідацією центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері зайнятості населення та трудової міграції, повернуто існуючу до 01 січня 2013 року систему управління у сфері у сфері зайнятості.

Згідно із законом, Державною службою зайнятості є централізована система державних установ, яка функціонує у сфері управління центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері трудових відносин, соціального захисту населення, та провадить діяльність у сфері сприяння зайнятості та соціального захисту населення від безробіття. Положення про державну службу зайнятості затверджує центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сферах трудових відносин, соціального захисту населення.

Законом встановлено, що діяльність державної служби зайнятості із сприяння зайнятості та соціального захисту населення від безробіття спрямовується та координується Міністром - керівником центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері трудових відносин, соціального захисту населення.

Законом на державну службу зайнятості покладаються функції виконавчої дирекції Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття та її робочих органів.

Відповідні зміни внесено зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення, законів «Про зайнятість населення», «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття».

Законопроект зареєстровано за № 4808.

За матеріалами Інформаційного управління Апарату Верховної Ради України  

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі