Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
6816 4
Друкувати
Обране

Завтра почнуть штрафувати за порушення маскового режиму

Сьогодні в газеті "Голос України" опубліковано Закон № 1000-IX "Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)", прийнятий Верховною Радою 6 листопада 2020 р. Законом статтю 443 Кодексу України про адміністративні правопорушення доповнено частиною другою, передбачивши адміністративну відповідальність за перебування в громадських будинках, спорудах, громадському транспорті під час дії карантину без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок.

Згідно із Законом, перебування в громадських будинках, спорудах, громадському транспорті під час дії карантину без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно, тягне за собою накладення штрафу від десяти до п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (170 - 255 грн).

Як пояснив Міністр юстиції Денис Малюська, такі штрафи не застосовуватимуться до неповнолітніх та до тих, хто не носить маску на вулиці. 

Законом також внесено зміни до статей 219, 221, 222, 236, 255 Кодексу з метою реалізації повноважень виконавчих комітетів (виконавчих органів) сільських, селищних, міських рад щодо розгляду справ про адміністративні правопорушення, що передбачені частиною другою статті 443 Кодексу, та реалізації повноважень органів Національної поліції, органів державної санітарно-епідеміологічної служби щодо складання протоколів та розгляду справ про адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 443 Кодексу. Тобто, застосування такого штрафу буде швидким: його накладатиме поліцейський або представник Держпродспоживслужби одразу ж на місці.

Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування. Тобто вже з завтрашнього дня громадян зможуть штрафувати за перебування в громадських будинках, спорудах, громадському транспорті без вдягнутої маски. 

Джерело:
buhgalter911.com

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(4)
ВОВА
20.11.2020
Дибіли, щонебудь аби боджет підлатати
Хтось
20.11.2020
Штрафи навряд чи допоможуть. Поки в головах у люде "я не вдягну", "Я не хочу її носити" все так і буде. Наприклад на територію ДНЗ пускають батьків виключно в масці, проте, деякі так звані "батьки" ідуть без маски всупереч всьому. Тут виникає питання якщо ти не поважаєш право своєї дитини на здоров'я, то хочаб поважай тоді права інших дітей або не пускай свою дитину до садка. Так само із магазинами, транспортом і т.д. Коли бачиш як твої знайомі хворію, хтось важче хтось легше, дякувати Богу, що всі живі (хоч і з потріпаним здоров'ям і гаманцями), розумієш - COVID-19 справжня хвороба Вже і не зрозуміло, що цьому ....народу.... ще теба пояснювати
Вадим Хтось
23.11.2020
Ну сімейному бюджету тих хто буде контролювати і штрафувати допоможе і добряче. Крім того наші "думаючі" чиновники ще і надали порушникам маски-шоу вибір: або 170 грн. готівкою поліцаю або 250 грн по безналу державі.
Просто.Бух
24.11.2020
Ура, наконец-то налог на воздух ввели) Хочешь дышать - плати, не хочешь платить - молчи и сопи в тряпочку.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд