Нашi сайти:

Зміни в процедурі обслуговування клієнтів Держказначейством за принципом «єдиного вікна»

Держказначейство внесло зміни до свого наказу від 29.07.2014 р. № 214 «Про обслуговування клієнтів Державної казначейської служби України за принципом «єдиного вікна».


Встановлено, що з 1 січня 2015 р. розпорядники бюджетних коштів будуть переходити на обслуговування за принципом «єдиного вікна» поетапно протягом І півріччя 2015 року.

Також встановлено, що виписки з рахунків розпорядників бюджетних коштів будуть видаватись відповідно до Порядку відкриття та закриття рахунків у національній валюті в органах Державної казначейської служби України, затвердженого наказом Мінфіну від 22.06.2012 року № 758.

Відтепер для подання квартальної та річної звітності, здійснення операцій з готівкою, надання документів, які містять відомості, що становлять державну таємницю розпорядникам (одержувачам) бюджетних коштів Казначейство буде оформлювати тимчасову перепустку для входу на його територію.

Крім того в новій редакції викладено такі додатки до Примірного договору на  обслуговування за принципом «єдиного вікна»:

додаток 1 «Опис документів, які надаються на паперових носіях»;

— додаток 2 «Опис документів, які повертаються (надаються) на паперових носіях».

Зміни затверджені наказом Держказначейства від 23.01.2015 р. № 16.

 

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі