Інформація по темі "" | Публікації по тегу
08.04.16
9944 5
Друкувати
Обране

Оберіть номер бюджетного видання у подарунок!

Обирайте видання та завантажуйте його на свій комп'ютер.
`

Перша чверть року вже завершена. Не за горами той день, коли знову потрібно буде робити вибір, які з професійних видань брати собі в помічники у другому півріччі поточного року. Спеціалісти бюджетних установ - без перебільшення особлива каста працівників, яка вимагає індивідуальних рішень складних питань. Допомогти в цьому завжди готові авторитетні періодичні видання для бюджетного сектору:

 

Бюджетна бухгалтерія

Бюджетна бухгалтерія

Професійний щотижневик з питань ведення бухобліку, оподаткування, надання платних послуг, казначейського обслуговування, застосування КЕКВ, оплати праці, закупівлі за рахунок бюджетних коштів, складання звітності та інших нюансів.

Обрати видання >>

 

 

Оплата праці

Оплата праці

Видання бухгалтерів з оплати праці, економістів та кадровиків. Допоможе із складанням штатних розписів, розрахунками з/п, матеріальної допомоги, компенсацій, питаннями з індексації, виправленням помилок у звітності, розрахунком лікарняних, декретних, доплат та надбавок та іншими питаннями. В газеті багато прикладів, роз’яснень та аналітичних матеріалів.

Обрати видання >>  

 

Бюджетна бухгалтерія

Держслужбовець

Щомісячне видання для працівників органів державної та судової влади та місцевого самоврядування. Допомагає з вирішенням питань здійснення кадрового діловодства, аналізом норм антикорупційного законодавства, розробки нормативних та розпорядчих документів органами влади і посадовими особами, організації роботи апаратів державних органів та іншими нюансами роботи державної служби. В газеті є детальні роз’яснення вимог і практичного застосування конкретних законодавчих актів і нормативних документів.

Обрати видання >>  

 

Бюджетна бухгалтерія

Місцеве самоврядування

Щомісячна газета для керівників, спеціалістів та депутатів місцевих рад. Надає інформацію з вирішення питань практичного застосування антикорупційного, бюджетного, земельного, виборчого, трудового законодавства, здійснення органами місцевого самоврядування власних та делегованих повноважень, розробки нормативних та розпорядчих документів та інших проблем цієї сфери.

 Обрати видання >>

 

Обирай бюджетне видення у допомогу

 

Також, всі зареєстровані користувачі сайту i.factor мають змогу користуватись архівом всіх видань за 2015 рік!

ПОДІЛІТЬСЯ ЦІЄЮ НОВИНОЮ ЗІ СВОЇМИ КОЛЕГАМИ:

 

 

`]]
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
5
Марина
08.04.2016
Спасибо огромное)
Тетяна
08.04.2016
Дуже дякую
Олександра
18.04.2016
Дякую !!!
Тетяна
18.04.2016
Дякуємо !!!!
Людмила Миколаївна
18.04.2016
Дякуємо!!!
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі