Інформація по темі "" | Публікації по тегу
25.10.18
14657 5
Друкувати
Обране

На веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України запрацював кабінет роботодавця

Пенсійний фонд України продовжує розширювати можливості веб-порталу електронних послуг. Відтепер на порталі функціонує кабінет страхувальника (роботодавця), в якому для працедавця доступна інформація щодо забезпечення соціальних прав його працівників, про правильність подання звітності тощо.

  У кабінеті можна переглянути інформацію стосовно сплати єдиного соціального внеску, в тому числі  щодо заборгованості підприємства з цього виду платежу до Фонду. Якщо є порушення прав працівників, у кабінеті відображається інформація, скільки застрахованих осіб з вини роботодавця не одержали зарахування певного періоду до страхового стажу, — пояснив директор департаменту інформаційних систем та електронних реєстрів Пенсійного фонду України  Олександр Малецький. 

Окрім того, у кабінеті також містяться відомості щодо звітності по сплаті єдиного соціального внеску. Зокрема, роботодавець може бачити зауваження до його звітів та рекомендації щодо усунення неточностей. 

Ще одна функція, яка стає доступною для роботодавця у його кабінеті, — можливість отримати інформацію для розрахунку суми виплати за час тимчасової непрацездатності працівника (лікарняні). До цього часу первинні дані для розрахунку — страховий стаж та розмір заробітної плати — надавали самі працівники. Для цього вони звертались до управлінь Пенсійного фонду за довідками. Тепер процедура отримання необхідних відомостей значно спрощується. 

Увійти до кабінету роботодавець може через електронний цифровий підпис.

ПФУ

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
5
Анжела
25.10.2018
Людина прийнята на роботу 03.09.18 (звіт ЄСВ подано вчасно) - 25.10.18 формую додаток 9 ( для отримання інформації для розрахунку суми виплати за час тимчасової непрацездатності працівника (лікарняні).) - пише "особа не перебуває з підприємством в трудових відносинах"?????Світлана Анжела
30.10.2018
Анжела, в мене так само - 12.09.2018 прийняли нового працівника. Формую додаток 9 - запит відхилено "Особа не перебуває у трудов.відносинах із страхувальником".
qwerty
26.10.2018
троль, свали нафик с бухгалтерского сайта!
Лера
25.10.2018
"До цього часу первинні дані для розрахунку — страховий стаж та розмір заробітної плати — надавали самі працівники."
Наверное, имелось ввиду только страховой стаж...

йцукен
25.10.2018
Одна беда - невозможно получить Довідку про страхов. стаж по сотрудникам
без ІНН (по номеру паспорта)
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі