Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
6986 6
Друкувати
Обране

Пенсійний фонд України розпочав масштабне оцифрування (ретроконверсію) паперових пенсійних справ

Центри ретроконверсії вже працюють в Київській, Херсонській, Хмельницькій та Чернівецькій областях, де розгорнуто необхідне апаратне та програмне забезпечення, утворено спеціальні структурні підрозділи. В інших регіонах створення центрів ретроконверсії заплановано здійснити до кінця вересня 2019 року.


Всього в електронний формат необхідно перевести понад 10 млн діючих пенсійних справ. Відповідні роботи планується завершити до 2024 року. При цьому збільшення штатної чисельності працівників органів Пенсійного фонду України не передбачається.

Запровадження електронних пенсійних справ дозволить:

  • забезпечити пенсіонерам доступ до матеріалів своєї пенсійної справи в будь-якому сервісному центрі чи на віддаленому робочому місці (точці обслуговування) Пенсійного фонду України, або через мережу Інтернет з використанням засобів вебпорталу електронних послуг Фонду;
  • створити можливість для надання послуг незалежно від місця проживання;
  • використати вивільнені приміщення органів Пенсійного фонду України, які сьогодні виділені для зберігання архіву пенсійних справ, для поліпшення умов обслуговування громадян;
  • забезпечити наскрізний автоматизований контроль актуальності та достовірності документів, на підставі яких виплачуються пенсійні кошти.

Переведення пенсійних справ в електронний формат здійснюється в рамках реалізації Пенсійним фондом України проекту «Е-ПЕНСІЯ», який, серед іншого, передбачає дистанційне подання документів для призначення пенсій через вебпортал електронних послуг Фонду та створення спеціального мобільного додатку.

ПФУ

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі (6)
Злой Бух
20.08.2019
мартишкин труд.
Вадим
20.08.2019
Як це розуміти " вивільнити приміщення для зберігання архіву " transparent_pxl.pngЗавтра прилетить вірус Петя чи Вова і де потім пенсіонеру шукати документи !
Енгрібьорд Вадим
20.08.2019
Тільки тихо.... тссссс... є така штука - "резервне копіювання даних".
Вадим Енгрібьорд
20.08.2019
Ага, все просканувати і роздрукувати на пепері transparent_pxl.png . Вірусу Петі достатньо було потрапити на 1 комп , а далі він розповзався по всій локальній мережі. А я щось сумніваюсь, що при теперішньому рівні забезпечення технікою і спеціалістами ПФУ зможе організувати належний рівень захисту від кіберзагроз.
Тетяна
20.08.2019
Пенсійний Фонд! А я вірю в ваших працівників! У вас все вийде! Просто я в шоці, яке це навантаження піде на співробітників, співчуваю щіро. В Фонді нещодавно відбулася масштабна "оптимізація" і на тобі, такий пласт роботи бухнувся на голови там, що залишились.
Петро інкогніто
20.08.2019
Треба було по всій Україні запровадити переведення справ в електронний вигляд, але тільки діючих.
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд