Інформація по темі "" | Публікації по тегу
15.11.18
12195 8
Друкувати
Обране

Запровадження накопичувальної пенсії переноситься

Кабінет Міністрів пропонує Верховній Раді відкласти введення накопичувального рівня пенсійної системи з 1 січня 2019 року на 2020 рік.


Відповідний законопроект затверджено під час засідання уряду в середу, передають Українські Новини.

Згідно з документом, перерахування страхових внесків до накопичувальної системи пенсійного страхування запроваджується з 1 січня 2020 року замість 1 січня 2019 року.

Учасниками накопичувальної системи пенсійного страхування є особи, які за станом на 1 січня 2020 року будуть підлягати загальнообов'язковому державному пенсійному страхуванню відповідно до цього закону, що діє.

Застраховані особи, яким на 1 січня 2020 року (раніше 2019 року) залишиться менше 10 років до досягнення пенсійного віку, матимуть право прийняти рішення не сплачувати страхові внески до накопичувальної системи пенсійного страхування.

Особи, які досягли пенсійного віку, не можуть бути платниками страхових внесків до Накопичувального фонду.

Крім того, Кабінету Міністрів доручено до 1 липня 2019 року (раніше до 1 липня 2018 року) забезпечити створення інституційних компонентів функціонування накопичувальної системи пенсійного страхування.

Встановлено, що первинна чиста вартість одиниці пенсійних активів на дату спрямування частини страхових внесків до Накопичувального фонду дорівнює 1 грн.

Нагадаємо, що в жовтні минулого року Україна набув чинності закон про пенсійну реформу.

Він передбачає введення з 1 січня 2019 року накопичувальної системи загальнообов'язкового пенсійного страхування.

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(8)
123
15.11.2018
не бачити нам пенсії ніякої
Ольга 123
15.11.2018
тільки третій рівень! добровільне страхування! бо подохнемо в злиднях
qwerty Ольга
15.11.2018
А де ж гарантія, що приватний пенс.фонд не накриється міжним тазиком і зтирить наші кошти?
Вадим
15.11.2018
Ну так вибори в 2019 . Сумніваюсь, що більшість працюючих зрадіє черговому державному побору із сумнівним кінцевим результатом. І взагалі, яке може бути накопичення в умовах постійного знецінення гривні,падіння економіки та нестабільної фінансової системи. А якщо ще врахувати нашу бюрократію,корупцію, недолугість законодавства, то більшість "накопичень" піде на адміністрування та утримання самої системи.
eMelya
15.11.2018
А ми і після смерті та кремації будемо працювати... у пісочних годинниках.
P.S. Вибачайте за чорний гумор. Мені здалося актуальним :)
Олег
15.11.2018
Нормальної накопичувальної системи не буде ніколи, тому що держава бере внески рабів і розподіляє їх між чиновниками, депутатами, мусорами та інш.
Гройсман
15.11.2018
Вобше ох..ли с..ки!!!!
ЗЛИЙ БУХ
29.11.2018
Шановні колеги, чого Ви переймаєтеся питанням пенсії. Вона нам все одно не світить - не доживемо.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Шановні колеги!
Довгі роки ми наполегливо працювали, щоб вчасно підставляти плече підтримки всім українським бухгалтерам бюджетного сектору. Ми завжди розуміли, що їм нізвідки чекати допомоги й опори, тому розвивали новинний і консультативний портал власними силами та засобами. За що ви повсякчас віддячуєте нам своєю довірою та прихильністю. Ми дуже цінуємо це!

Та настають складні часи в усьому світі – й дедалі важче стає підтримувати гідний рівень роботи найбільшого в Україні порталу за свій кошт, частково покриваючи витрати завдяки рекламі. Цього вкрай замало!

Buhgalter.com.ua – це не лише стрічка новин із тематичними розділами та корисною інформацією. По той бік монітора щоденно стоять на варті роботи порталу 14 фахівців та чимале технічне забезпечення для безперешкодного функціонування сайту.

Ми сформували максимально комфортну ціну, яка б не «била по кишені», – 30 грн на місяць або 1 грн на день. Передплатники видань «Бюджетна бухгалтерія» та «Оплата праці», як і раніше, продовжують користуватися порталом безкоштовно та без реклами.

Розуміємо, для вас це стало несподіванкою, але в сьогоднішніх умовах ми не можемо діяти інакше. Цілком посильна сума, що дорівнює чашці кави у кав’ярні, підтримає життя вашого улюбленого ресурсу. За це ми віддячимо вам завжди цікавою й важливою інформацією та новими ідеями. Далі буде тільки краще!

Залишайтеся з нами – і давайте підтримувати один одного!

Ваші колеги – команда buhgalter.com.ua
30
грн/
місяц
Це приблизно усього 1 грн/день
Ви можете скасувати в будь-який момент
ic-acc-pay
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн