Інформація по темі "" | Публікації по тегу
20.06.14
1244 0
Друкувати
Обране

Изменения в порядке профподготовки безработных

Мінсоцполітики спільно з МОН наказом від 23.05.2014 р. № 316/635 внесли зміни до Порядку професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації зареєстрованих безробітних.

Змінами встановлено, що у разі направлення безробітних на професійне навчання за професіями, для набуття яких відповідно до чинного законодавства вимагається попередній медичний та наркологічний огляд, відшкодовуються витрати для проходження такого огляду. Для цього Центри зайнятості укладають договори з відповідними закладами охорони здоров'я.

Також встановлено, що у разі направлення безробітного на професійне навчання йому компенсуються витрати на проїзд до місця навчання та у зворотному напрямку за кожен день навчання.

Безробітному компенсуються витрати на проїзд транспортом загального користування (в тому числі міським) (крім таксі) на підставі квитків або довідки транспортного підприємства про вартість проїзду при відсутності квитків, табеля відвідування занять безробітним за формою, наведеною у додатку 3 до цього Порядку, маршрутного листа за формою, наведеною у додатку 4 до цього Порядку, та у разі компенсації проїзду до місця проходження виробничого навчання (практики) відповідно до витягу з наказу навчального закладу про направлення його на виробниче навчання (практику).

Безробітним, які проходили професійне навчання за рахунок коштів Фонду, повторне направлення на перепідготовку може бути здійснено лише через 6 місяців перебування в статусі зареєстрованого безробітного після закінчення попереднього навчання, а на підвищення кваліфікації — через 3 місяці.

Наказ № 316/635 набирає чинності з дня офіційного опублікування. На день підготування замітки документ офіційно не опубліковано.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі