Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
1561 1
Друкувати
Обране

Чи оплатять лікарняний, виданий в період простою на підприємстві — Мінсоцполітики

В Мінсоцполітики виклали свою позицію відносно виплати допомоги по тимчасовій непрацездатності під час простою на підприємстві


В листі від 23.06.2020 р. № 6387/0/290-20/45 міністерство звертають увагу, що час простою не з вини працівника, в т. ч. на період оголошення карантину, встановленого КМУ, оплачують з розрахунку не нижче від 2/3 тарифної ставки встановленого працівникові розряду (окладу) як того вимагає ст. 113 КЗпП.

Водночас підстави для відмови в наданні допомоги по тимчасовій непрацездатності визначені, зокрема, ст. 23 Закону № 1105. Проте період простою підприємства не належить до переліку таких підстав.

Тому, на думку Мінсоцполітики, під час простою підприємства не з вини працівника допомога по тимчасовій непрацездатності має надаватися працівнику на загальних підставах.

https://buh.ligazakon.net/

 

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі (1)
Олена
31.08.2020
ФСС відмовив в оплаті листка непрацездатності, бо на підприємстві запроваджено "скорочену діяльність підприєства шляхом скорочення тривалості робочого часу для працівників на період дії карантину". ФСС посилається на лист Мінсоцполітики № 445/18/99-15 від 31.07.2015р. ДОПОМОЖІТЬ!!!.....листок непрацездатності довготривалий (у працівника виявлено онкозахворювання)....людина залишається без засобів до існування.....куди звернутися за допомогою????
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд