Інформація по темі "" | Публікації по тегу
20.07.18
9779 32
Друкувати
Обране

Електронні лікарняні листи доручено впровадити до 1 січня 2019 року

Мінсоцполітики опублікувало проект постанови про утворення Електронного реєстру листків непрацездатності (ЕРЛН). Такий реєстр буде створено в строк до 1 січня 2019 року, як підсистему Реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування.


ЕРЛН являтиме собою систему накопичення, зберігання та використання інформації про видані, продовжені та обліковані лікарняні листки.

Що ж дасть запровадження ЕРЛН?

Для працівників: заміна паперової форми лікарняного листка на електронну форму спростить процес оформлення тимчасової непрацездатності та пришвидшить нарахування допомоги у зв’язку із цим страховим випадком.

Для роботодавців: унеможливлення фальсифікації листків непрацездатності та недопущення порушень підчас їх видачі, дасть змогу зберегти кошти роботодавця,  неправомірно виплачених за період тимчасової непрацездатності працівників до п’яти днів включно.

Обговорення (https://www.msp.gov.ua/projects/333/) проекту триває з 12 липня по 12 серпня 2018 року.

www.interbuh.com.ua

 

env_icon Отримуйте новини поштою!

Ми будемо надсилати вам найсвіжіші матеріали кожного тижня

Для цього вкажіть своє ім'я та електронну скриньку

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


коментарі
(32)
Тат_яна
20.07.2018
Слухайте, покращувачи та осучаснувателі, у бухгалтера 1 голова, 2 руки та 24 години в добі, кілька з цих годин хочеться відпочити. Ну скільки ж можна зображати бурну реформаторську діяльність?
Дмитро
20.07.2018
Все правильно, треба йти в ногу з часом
123 Дмитро
23.07.2018
Для початку, виплачували би лікарняний одразу після заявки, а не на 10 день! Яикй ЛЛ паперовий чи електронний мені фіолетово!!!
Ikar Дмитро
20.07.2018
будьте обережніші з такими висловами тут, мабуть більшість бухгалтерів в літньому віці і не підтримують будь-яких змін
Тат_яна Ikar
20.07.2018
Повірьте, юначе, задовбали безглузді недороблені експерименти. Вам сподобалась е-дата? Вам сподобалось здавати електронну звітність? Я просто не вірю, що чергове е- буде життєздатним. Бухгалтерам пхають у руки таких "недоношених дітей", що жах. Гроші на обладнання, той же антивірус не випросиш. І при цьому погрожують мало не кримінальним кодексом. Да, я не виросла з компом в обіймах. Так зробіть одну програму, вносьте в неї оперативні зміни, замовте її за державні кошти бюджету, і буде всім щастя.
123 Тат_яна
23.07.2018
єзвітність супер, але паперовий, завірений в казначействі, все одно вимагають. єдату хай автоматизують, реально забирає час та нерви і ця робота НЕ ОПЛАЧУЄТЬСЯ
Дмитро Тат_яна
21.07.2018
Мені сподобалося, чесно. Є-Звітність - взагалі супер. Ну помучилися трохи зараз, за третій квартал вже краще буде. Набагато зменшився об'єм роботи для бухгалтера. Чи може в екселі краще набирати? Або у ворді, як колись?
Трусевич Інна Дмитро
02.08.2018
Я думаю, краще було б повернутись до амбарних книг та "шахматок" )))
Люда Дмитро
23.07.2018
я і в екселі набираю, бо всеодно треба друкований вид нести в фінвідділ. так, програма сама формує бюджетну звітність, а фінансову -ні
Дмитро Люда
23.07.2018
Більшість знайомих мені бухгалтерів без казначеїв не можуть скласти свою фінансову звітність, а ви хочете, щоб є-звітність це робила за них...
Николай Дмитро
23.07.2018
На полугодовом - очень "сподобалось" "висела" все намучились, е-дата дообновляли что невозможно было втянуть отчеты квартальные с МеДКА, дописали КПК четырехзначные, долбо*бы!
Jafa Дмитро
23.07.2018
А в е-дату як вигружаєте з е-звітності? Який об'єм зменшився? Бумажний варіант фінуправлінню потрібно здати, то ексель хоча б на двох листах роздруковувався, а з е-звітності - на 4. І знову ж для е-дати, або в екселі набирати або безпосередньо в е-даті. Всі програми, що мінфін зклепав, "роблені автогеном через ж..."
Тат_яна Дмитро
21.07.2018
Мабуть, у вас з інтернетом все нормально. Я відкриття кожної форми чекала не менше 40 хвилин. І так по кожній операції ( кожен протокол, підпис) Складіть на вашій потужній сучасній техніці витрати мого часу і скажіть, що його використали раціонально. Задумка гарна з електронними сервісами, згодна і не збираюся з цього приводу суперечити. Я хочу тільки одного - щоби не примушували впроваджувати "необкатані" програми. Доведіть до пуття, а не вдавайте з себе взірцеву свекруху: не знаю як, але не так
Дмитро Тат_яна
22.07.2018
Шодо "обкатки" програм. Це відбувалося під час всеукраїнського тестування та подання звітів за 1 квартал. Але чемусь не всі бюджетники тоді взяли участь, вирішили, що це їх не стосується. Відповідно, не було такого навантаження на сервери. Якби звіт за ІІ квартал дозволили подавати на паперових, чи були б такі збої в роботі сайту? Ні. Все б виявилося пізніше, вже після ІІІ кварталу. Тепер побачимо чи зробить казначейство висновки. А щодо якості інтернету, це вже ваші проблеми, супер швидкість для роботи з сайтом не потрібна.
Ася Дмитро
23.07.2018
мне что и интернет проводить и оплачивать за свои????
Дмитро Ася
23.07.2018
В казначействі здавайте
Тат_яна Дмитро
24.07.2018
Я здавала в казначействі, після того, як "домашнє" не потянуло. Два дня. Ви вважаєте, що я одна така? Помиляєтесь. Крім того, у працівників казни є своя робота. А клієнти практично відігнали адміна казначейського з його місця, дякую йому за терпіння та витримку. Хто-небудь із "реформаторів" робив аналіз наявного обладнання, програм, задіяних при роботі з е-звітністю? Та в будь-якому випадку зверху ткнуть пальцем: привести у відповідність! Яким чином, за чий кошт, нікого не цікавить. Мій комп 2006 року народження.
Тат_яна Дмитро
23.07.2018
Не мої це проблеми з інтернетом. Ви теж не розумієте, що село і місто в цьому плані - це дві величезні різниці. Реалії від бажаного дуже відрізняються. Отож бо, потрібно, як казали раніше, "учить матчасть"
Дмитро Тат_яна
23.07.2018
Так, не розумію. Живу в селі і не знаю як там в місті з їх інтернетом.
Дмитро Ikar
20.07.2018
Можу припустити, що не тільки бухгалтери в літньому віці не підтримують змін. Натура в нас українців така, мабуть.
Оля Дмитро
23.07.2018
Ви вважаєте, що його не треба буде друкувати? Перевірки ФСС ні хто не відміняє. Буде так, що нам треба буде сидіти в реєстрах вишукувати ці лікарняні друкувати, нести на поклон комісії, потім кадровикам для стажу, і це все має робити бухгалтерія. Не вірю, що хтось інший буде це виконувати.
злая зая Ikar
20.07.2018
Да фиг с ним, пусть будут перемены, НО - пусть же добавят штатные единицы в бухгалтерию и обновят компьютерную технику!!!!
ТАТКА злая зая
24.07.2018
Та ще й про зарплату подбають...,а то все собі
Марія
20.07.2018
Дмитро, ми в часі знаходимося в капіталістичному , первісному і ще в якомусь іншому часі, але тільки не в сучасному.
Дмитро Марія
20.07.2018
Пропонуєте в ньому і залишитися?
АННА
22.07.2018
Дмитрий, просто лет 20 поработаете в украинской бухгалтерии... в и в бюджетной, и прибыльной... без кадровиков, тендеристов, юристом .... а гланое единственным главным бухгалтером... тогда поймете о чем говорят старшие коллеги
Іра АННА
23.07.2018
АННА, ну Ви прямо в ціль! Молодець, оце зрозуміла відповідь для молодших, працюючих в ідеальних умовах.
Жаслан
23.07.2018
О да, видумуйте щось нове, погано тестоване, збивайте звіти в один звіт, розбивайте звіт на декілька, видумуйте нові закони, нову мінімалку.... ми ж всесильні бухгалтера, ми все зможемо за таку стару і мізерну зарплату, нам же в кайф працювати як "коні" і получати за це "сахарок"... А, ну і ще, не звертайте увагу на нас, нащо ж нам доплати за складність і напруженість в роботі, нащо нам та вислуга років, кому вона взагалі потрібна, ну і правильно зробили, що освіту пустили по одному місці, навіщо мені молодому бухгалтеру заробляти більше сторожа, який нічого не закінчував і постійно бухає і спить на роботі, або більше прибиральниці, більше гардиробника...
Жаслан
23.07.2018
правильно говорили в коментах зверху, щоб розробили одну програму на все, на бухгалтерський облік, на розроблення та здачу звіту, щоб не витягували з однієї програми, потім втягували в іншу... таких програм особисто в мене на комп*юторі 4... і за кожну ми платимо немалі суми....
Наталія Жаслан
02.08.2018
Ви самі відповіли на своє питання. Розробники програм хочуть отримувати кошти за свої програми.
Кук
24.07.2018
Так може хай фсс сам і платить свій лікарняний електронний. Фсс бачить середню зарплату з пенсійного. Хай свое й платять людям з шостого дня. Може перестануть лізти в лікарняні зі своїми змінами поки ще в них хоть можна розібратись.
Галина
11.12.2018
Кук, як у воду дивитесь, підтримую на всі 100%
Залишити коментар:
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
30
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×

 

Договір публічної оферти

Угода

про умови використання інформаційних ресурсів сайту

Ця Угода укладена між ТОВ «НВП «ФАКТОР» (далі - Компанія) і будь-яким Користувачем (далі загально названі - Сторони) веб-сайту (-ів) buhgalter.com.ua і / або budget.factor.ua, далі іменуються - Сайт.

Загальні положення

Наведені нижче умови є електронною формою документа, що визначає порядок використання, а саме, надання Користувачеві доступу до інформаційних ресурсів через Сайт.

Ця угода (Договір) носить характер публічної оферти, тобто є еквівалентом "усної угоди" і відповідно до чинного законодавства України має належну юридичну силу.

Сайт є об'єктом авторського права і як складного твору, а також "компіляції даних" ("бази даних") охороняється на території України, відповідно до Закону України "Про авторське право і суміжні права".

Всі авторські майнові права на Сайт належать Компанії. Позначення «buhgalter», «Factor» є знаком для товарів і послуг (торговою маркою) і не може використовуватися Користувачем без отримання відповідної ліцензії.

Компанія докладає всіх зусиль щодо забезпечення достовірності і актуальності інформації, представленої на Сайті. Однак Компанія не бере на себе фінансової та іншої відповідальності за результати застосування цієї інформації.

Підписка - повний доступ до всіх матеріалів, розміщених на Сайті. Підписка надається за певну плату на певний строк відповідно до умов відповідного тарифу Підписки.

Автоподовження підписки - сервіс автоматичного продовження підписки.

 

 

1. Прийняття Угоди

 

1.1. Для того, щоб отримати право доступу до інформаційних ресурсів Сайту, Користувачеві необхідно спочатку висловити свою згоду з цією угодою. Користувач не має санкціонованого доступу до інформаційних ресурсів Сайту, якщо він не прийняв або не згоден з умовами цієї угоди.

1.2 Згідно з умовами Договору Компанія надає Користувачам Передплату на платній основі з метою перегляду користувачами окремих матеріалів, розміщених на Сайті. Категорії платної інформації визначаються Товариством самостійно.

1.3. За згодою Користувача з умовами цієї угоди, Користувачеві надається доступ до інформаційних ресурсів Сайту. Інформаційні ресурси надаються «як є» і не припускають наступних доопрацювань.

1.4. Користувач має право припинити користуватися Сайтом в будь-який момент, без спеціального повідомлення Компанії про припинення користування Сайтом.

1.5. Для отримання доступу до ресурсів від Користувача може знадобитися надання інформації про себе (наприклад, відомості про особу, відомості про юридичну особу та інші контактні дані) з метою продовження користування Користувачем послугами Компанії.

1.6. Беручи до уваги безперервне впровадження нових розробок, Користувач визнає і погоджується з тим, що Компанія має право на власний розсуд припинити (тимчасово або остаточно) надання доступу до ресурсів Сайту (або будь-яких окремих функцій Сайту) всім користувачам взагалі або Користувачеві зокрема, без попереднього повідомлення.

1.7. Компанія на постійній основі впроваджує нові розробки для того, щоб надавати найкращі можливі послуги своїм користувачам. Користувач визнає і погоджується з тим, що форма і характер послуг (дизайн сайту, обсяг наданої інформації, тематика і ін.) можуть час від часу змінюватися без попереднього повідомлення Користувача.

 

 

2. Відповідальність сторін

 

2.1. Матеріали Сайту видаються без будь-яких гарантій, неявних або інших. Компанія не несе відповідальність за повноту і точність інформації, що міститься в матеріалах сайту, відповідність її вимогам Користувача.

2.2. Всі ризики, що виникають при використанні матеріалів (ресурсів) Сайту, несе Користувач. Компанія ні за яких умов не несе відповідальності за будь-які понесені Користувачем збитки, у чому б вони не виражалися, в тому числі, в разі якщо компанія була повідомлена про можливість заподіяння збитків.

2.3. Ризик настання негативних наслідків в результаті використання рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті, в повному обсязі несе Користувач. Компанія не гарантує і не підтверджує точність і достовірність, рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті.

2.4. Компанія не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, неточності, втрати часу, порушення в роботі обладнання і ліній комунікацій, проникнення комп'ютерних вірусів, втрати і зміни даних, виникнення дефектів в роботі програм. які виникли, незалежно від причин, в результаті використання Сайту.

2.5. У разі здійснення Користувачем дій, передбачених ст. 50 Закону України «Про авторське право і суміжні права» (порушення авторського права і суміжних прав), Компанія залишає за собою право, без попереднього повідомлення Користувача, за своїм вибором здійснювати дії щодо захисту немайнових і майнових авторських прав та суміжних прав в порядку, встановленому адміністративним, цивільним і кримінальним законодавством.

 

3. Порядок і умови оформлення Передплати

 

3.1 Для оформлення Передплати Користувачеві необхідно:

3.1.1 Авторизуватись або зареєструватися на сайті buhgalter.com.ua шляхом заповнення всіх необхідних полів реєстраційної форми

3.1.2 Уважно ознайомитися з умовами договору і прийняти його,

3.1.3 Ввести необхідні для оплати дані, якщо того вимагає Платіжна система; підтвердити оплату і оплатити.

3.2 Оплата доступу до сайту buhgalter.com.ua проводиться Користувачем на умовах 100% передплати.

3.3 Компанія попереджає користувачів, а Користувачі розуміють і погоджуються з тим, що Платіжна система може стягувати понад вартості послуг будь-якого роду комісії та збори, включаючи комісії мобільних операторів (за їх наявності), надаючи свої послуги тільки в разі, якщо такі комісії і збори будуть оплачені користувачем. Інформацію про такі комісії і збори (за їх наявності) Користувач самостійно може дізнатися в Платіжній системі. Комісії та збори не повертаються і не відшкодовуються Компанією. Користувач, який скористався послугами платіжної системи, вважається попередженим і згодним з їх умовами.

3.4 Компанія має право в односторонньому порядку і без попереднього повідомлення Користувача змінювати умови цього договору, наповнення пакетів Підписка, розміри тарифів і т.п. шляхом розміщення відповідного документа в новій редакції на сайті.

3.5 Зміни умов цього Договору набирають чинності з моменту опублікування на сайті buhgalter.com.ua

3.6 Зміни, що стосуються наповнення пакетів Підписка, розмірів тарифів застосовуються тільки для підписок, придбаних після такої зміни.

3.7 Відмова від послуг після оплати неможлива.

3.8 Користувач не має права:

3.8.1 реєструватися як інша особа; вводити в оману інших користувачів щодо своєї особи, використовуючи реєстраційні дані іншої людини; навмисне спотворювати уявлення про самого себе, свій вік або свої відносини з іншими особами або іншими організаціями; передавати реєстраційні дані, логін і пароль для доступу до системи іншим особам;

 

4. Автоподовження підписки

 

4.1 Учасники оплачують доступ до сайту buhgalter.com.ua щомісяця, надають згоду на послуги автоматичного регулярного продовження Підписки на новий термін (автоподовження Підписки). Після активації даної послуги оплата нового терміну Підписки здійснюється шляхом автоматичного безакцептного списання коштів з рахунку користувача. Послуга автоподовження Підписки надається до тих пір, поки Користувач не повідомить про її скасування в особистому кабінеті користувача, заповнивши необхідну форму.

4.2 Послуга вважається скасованою з наступного оплатного періоду.

4.3 Послуга активується при здійсненні першої або чергової оплати Підписки, що означає згоду користувача з тим, що після закінчення оплаченого строку дії Передплати Договір автоматично пролонгується на тих же умовах на той же термін з автоматичним списанням вартості Передплати з рахунку Користувача

4.4 У разі недостатності коштів на рахунку користувача або неможливості проведення платежу Підписка на новий термін не надається, а послуга «автоподовження Підписки» відключається, до моменту появи коштів на рахунку користувача або заміни користувачем рахунку в особистому кабінеті).

4.5 При зміні Товариством тарифів на підписку автоподовження Підписка на черговий новий термін, наступний за періодом, протягом якого відбулася така зміна буде здійснено за новим тарифом.

 

5. Припинення відносин з Компанією. зміна угоди

 

5.1. Компанія і Користувач домовилися, що компанія має право припинити підтримувати Сайт (надавати доступ / надавати послуги) в будь-який час на власний розсуд.

5.2. Компанія залишає за собою право припинити доступ до Сайту, якщо: доступ до Сайту втрачений через відсутність зв'язку на маршруті від Користувача до Сайту; Користувачеві відмовлено в доступі до Сайту внаслідок порушення ним «Інтрукціі користування сайтом» (http://budget.factor.ua/faq.php) або перевищення обсягу прав на використання Сайту.

5.3. Компанія залишає за собою право за своїм вибором без попереднього повідомлення та / або роз'яснення причин: змінювати, виправляти, обмежувати, припиняти чи зупиняти дію Сайту і будь-яких його розділів (матеріалів, ресурсів, сервісів); відмовляти Користувачеві в доступі до користування Сайтом і / або будь-якого його розділу. Задоволення / розгляд потреб Користувача при використанні Сайту не є обов'язком Компанії.

 

6. Заключні положення

 

6.1. Сайт може містити посилання на інші Інтернет - сайти. Дані сайти не перебувають під контролем Компанії і Компанія не несе відповідальності за зміст даних сайтів та / або зміст сайтів, посилання на які знаходяться на даних сайтах. Посилання на інші сайти включені в Сайт тільки для зручності користувачів і не означають згоду Компанії та його посадових осіб з вмістом даних сайтів. Інші Інтернет - сайти можуть містити посилання на Сайт без спеціального дозволу Компанії.

6.2. У разі незгоди Користувача з будь-яким з умов цієї угоди він зобов'язаний негайно припинити використання Сайту і / або будь-якого з його розділів.

6.3. У разі якщо компетентними органами / особами частина цієї угоди буде визнана недійсною, такою, що суперечить законодавству і не підлягає застосуванню, це не тягне неможливість застосування інших положень цієї угоди. Ця угода діє повною мірою в рамках, встановлених чинним законодавством.

6.4. До відносин в рамках цієї Угоди застосовується право України. Користувач і Компанія домовилися підкорятися при виникненні будь-яких спорів, що виникають у зв'язку зі справжньою угодою (використанням Сайту), виключно юрисдикції судів України.

Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн