Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
2704 6
Друкувати
Обране

Фонд соціального захисту інвалідів перейменують на Фонд соціального захисту осіб з інвалідністю

На черговому засіданні Уряду схвалено рішення щодо внесення змін у низку законодавчих актів в частині перейменування Фонду соціального захисту інвалідів на Фонд соціального захисту осіб з інвалідністю з метою приведення назви цього органу у відповідність до Закону України „Про ратифікацію Конвенції про права осіб з інвалідністю і Факультативного протоколу до неї”.


Відповідні зміни щодо приведення термінології у відповідність до законодавства у сфері соціального захисту осіб з інвалідністю планується внести до Закону України „Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні” та „Про зайнятість населення України”, Податкового кодексу України, Бюджетного кодексу України, Кодексу України про адміністративні правопорушення. 

Також внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 14 лютого 2007 р. № 228”,,Про порядок виплати та розміри грошових компенсацій на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та на транспортне обслуговування” щодо уточнення способу розрахунку розміру грошової компенсації на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів, яка надається особам з інвалідністю та законним представникам дітей з інвалідністю, що мають автомобілі та мотоколяски, та грошової компенсації на транспортне обслуговування осіб з інвалідністю, які перебувають на обліку для отримання автомобілів, а також заміна терміну “інвалід” на “особа з інвалідністю”.

Мінсоцполітики

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі (6)
Тетяна
10.08.2020
Питання армянському радіо: "Що робе кіт від нудьги?" Відповідь "Полірує "Фаберже"". Схоже, уряд - теж...
Маша
10.08.2020
Як не в лоб , так по лобіtransparent_pxl.png
Енгібьорд
10.08.2020
особам з інвалідністю відразу покращає. хоча, мабуть, ні
Карл
11.08.2020
Можливо краще було закони правильно написать, щоб не мінять назву
Енгібьорд Карл
11.08.2020
нє. того не буде. треба ж людям за щось гроші отримувати. а так намалював собі законопроект , який по факту пару слів в законі переставив місцями. і всьо - людина при ділі. і ніби гроші недарма з бюджету отримує
Вадим Енгібьорд
11.08.2020
Не просто людина при ділі, а просто завалена "ділами": потрібно переробити купу установчих документів, печаток, вивісок, табличок,звітів, вкомплектувати штати. Та й реорганізація потребуватиме додаткового фінансування все ж таки не просто так робиться, а для успішного інтегрування до Європи. І премію за такі старання можна отримати.
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд