Інформація по темі "" | Публікації по тегу
Нашi сайти:
buhgalter.com.ua
10775 13
Друкувати
Обране

ФСС про затримку лікарняних

Останнім часом збільшилась кількість звернень громадян щодо несвоєчасної оплати лікарняних листів.


Варто зазначити, що основним джерелом формування коштів Фонду соціального страхування України є страхові внески страхувальників та застрахованих осіб. Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області фінансує виплати допомоги по тимчасовій непрацездатності з певним запізненням в міру отримання надходжень від єдиного соціального внеску. Відтак збільшується кількість звернень громадян як до обласного управління, так і до інших органів влади.

Проте це жодним чином не прискорює виплату коштів, адже фінансування відбувається по черговості, відповідно до поданих заяв-розрахунків підприємствами, установами та організаціями. Але підготовка відповідей на такі звернення забирає час, увагу і кошти Фонду.

Не існує механізму прискорення виплати лікарняних листів. Усі подані заяви-розрахунки оплачуються виключно в порядку черговості внесення їх в єдину інформаційну базу Фонду. Будь ласка, перевіряйте у комісіях (уповноважених) із соціального страхування, що діють на підприємствах, своєчасність прийняття до оплати вашого листка непрацездатності та внесення його до заяви-розрахунку на оплату Фондом.

Зі сподіванням на розуміння та взаємну співпрацю – управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області.

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (13)
БУХ
08.11.2019
Я не я і хата не МОЯ!!!!
!!
08.11.2019
І не соромно їм називатися "соціальним страхуванням"?
Ната
09.11.2019
Це просто жах! Заявку відправила 1.11.2019 вона досі не перевірена фондом. Люди ідуть в декрет а кошти виплатити не можуть. Якесь "недорозумение",а не установа. Добре що штрафи виписують вчасно.
Тамара
09.11.2019
А кошти на поховання? Людини 2 місяця вже нема, а жінка і досі питає коли будуть кошти.
Лєна
11.11.2019
І в ФСС безлад. Як Соціальні внески, то треба вчасно платити, а як людям лікарняні, то нічого, почекають...Дурдом !
Юлія
11.11.2019
Людина на лікарняному-найбільш незахищена особа. Зарплати немає, а лікуватися і утримувати в цей час сім'ю треба. Нехай ФСС пояснить лікуючому врачеві, що відшкодування коштів відбувається в порядку черговості. Чи зможе той лікар лікувати людину безкоштовно, чи теж - в порядку черговості?
Інна
11.11.2019
Цікаво, як це на них ще ніхто в суд не подав з вимогою індексації затриманих виплат.
Глупый
11.11.2019
Это пять баллов! Какие они нежные. Не беспокоить по мелочам...
Карл
11.11.2019
Все началось в конце прошлого года, когда Гройсман забрал деньги с соцстраха на другие цели на которые не хватало денег, сделал в соцстрахе дыру в бюджете и штучную задолженность которая тянется и сейчас.И вообще считаю что нужно было с путевок забрать деньги , которые дают людям которые болеют, так как там сплошная коррупция и едут по ним не действительно нуждающие, а те кто договорился, ну у нас это так.
Вадим
11.11.2019
Ніякого розуміння, співпраця та відповідальність виключно в межах правового поля. Згідно роз"яснень держпраці відсутність коштів не є підставою для уникнення відповідальності за не виплату зарплати. Отже , потрібно подавати на ФССУ до суду .Ревізори з ФССУ діють тільки таким чином, колись помилково в лікарняному завищив суму на 6 грн і отримав штраф.
оля
12.11.2019
Навіщо нам цей фонд???? Толку... путівок немає, подарунків немає, лікарняті чекаємо по 2-3 місяці... А витрати на утримання ФСС -Є.!
Наталия
12.11.2019
Последнее предложение предпоследнего абзаца - умора. Еще и организации виноватыми сделали.
Олена
13.11.2019
Ця затримка з виплатою лікарняних має і невеличкий +, на нашому підприємстві стали менше їх брати....transparent_pxl.png
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться