Гройсман анонсував запровадження електронного оформлення субсидій

Уряд має намір удосконалити процес оформлення субсидій, перевівши його в електронний формат. Про це в ході презентації плану пріоритетних кроків уряду на 2016 рік заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.


"Я думаю, що в цьому році ми зможемо запровадити електронне оформлення субсидій. Не треба нікуди ходити, є форма, яку треба заповнити. І якщо ти підпадаєш під параметри, автоматично субсидія буде призначена", – сказав він.

Прем'єр запевнив, що допомогу від держави мають отримувати тільки ті люди, які дійсно цього потребують. З його слів, дійсно відчувають потребу у соцдопомозі лише 25% від загальної кількості українців, які наразі отримують соціальну допомогу від держави.

"Серед одержувачів соціальної допомоги лише 25% населення людей, які є бідними", - заявив він. Гройсман наголосив, що в Україні повинна бути реформована система соціального захисту. За його словами, "обсяг соціальних ресурсів", закладених Кабміном, становить 350 млрд грн.

5.uaПомітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (7)
Ирина
20.05.2016
ФУФЛО!!! Я заполнила бланки на субсидию он-лайн. Через неделю пришёл отказ в регистрации документов, потому что не подписано электронной цифровой подписью!!! Откуда у простых граждан электронная цифровая подпись??? Но у моего мужа она есть. Так ведь при заполнении бланков он-лайн мне не предлагалось подписать заявление и декларацию ЭЦП!!!
Людочка Б.
20.05.2016
Лише 25 % людей є бідними?? він нашу країну більше ні з ким не переплутав?))
валентина
20.05.2016
Бідні тільки Верховна рада!
Сергій
20.05.2016
А навіщо нам субсидія! Та у нас же всі богаті! Беремо місячну мінімальну зарплатню 40 пересічних українців (1450 грн.Х40) додаємо зарплатню голови правління "Украгзвидобування" 1 млн.грн. і вуаля - середня з/пл 1000 євро, як казав нещодавно "нововипечений" премєр-міністр!!!
Коля
20.05.2016
Отримавши платіжки за квітень 2016 року споживачі були неприємно здивовані безпідставним значним зменшенням субсидій порівняно з попередніми місяцями. Думаю, що одночасне підвищення тарифів та зменшення або скасування субсидій приведе до повної відмови від оплати комунальних послуг.
Коля
20.05.2016
Коли нарешті закінчаться ці здирництва: при сплаті комунальних "Укрпошта" бере додаткову плату (комісію) по 3 - 5 грн. за кожну квитанцію ,а комунальних квитанцій зараз приходиться оплачувати декілька (6-8 шт.), тобто , тільки за внесення плати треба викинути зайве 20-40 грн.
Коля
20.05.2016
Думаю, що багато українців не платять за комуналку із елементарної неповаги до держави, адже вона з конурок викидала хворих людей, а потім натомість втратила Крим , Донбас...неспіввимірно якось.
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі