Інформація по темі "" | Публікації по тегу
30.11.15
3838 0
Друкувати
Обране

Листок непрацездатності виданий на не підконтрольній території в окремих випадках може бути оплачений

Медичний департамент МОЗ України в листі від 22.10.2015 р. N 16.02-16/2223-15/33633 надав роз'яснення стосовно заміни довідок закладів охорони здоров'я, які було видано на тимчасово неконтрольованих територіях Донецької та Луганської областей, відповідними бланками листків непрацездатності та іншими довідками для громадян, які виїжджають на підконтрольні території України.

У зв'язку з відсутністю можливості здійснення контролю МОЗ України за якістю надання медичної допомоги, у тому числі порядком видачі документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність, народження чи смерть громадян, у медичних закладах, які розташовані на тимчасово неконтрольованих територіях, окремий регламентуючий документ для вирішення зазначеного питання відсутній.

Але у разі реєстрації особи як тимчасово переміщеної на підконтрольній Україні території в окремих випадках лікарсько-консультаційні комісії вирішують питання відповідно до пп. 5.3.7 п. 5.3 Положення про експертизу тимчасової непрацездатності, затвердженого наказом МОЗ України від 09.04.2008 р. N 189, яким передбачено, що "лікарсько-консультаційні комісії вирішують в окремих випадках питання щодо видачі документів, які засвідчують тимчасову непрацездатність громадян, за минулий час за наявності документів, що підтверджують тимчасову непрацездатність хворого".

Питання щодо отримання допомоги на поховання застрахованої особи на підставі довідок, виданих органами виконавчої влади на непідконтрольній території України, не належить до компетенції Міністерства охорони здоров'я України, а вирішується безпосередньо розпорядником коштів.

Лист МОЗУ від 22.10.2015 р. N 16.02-16/2223-15/33633

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі