Мінфін вирішив зайнятися скороченням субсидій

Як заявив вчора заступник міністра фінансів Качур, уряд планує переглянути підходи до їх видачі. В який бік - можна не сумніватися, тому що чиновник пояснив: йдеться про перегляд "для більш економного і ефективного витрачання бюджетних коштів". А це значить, що уряд планує заощадити на субсидіях, які знову стане не можливо отримати.


Мінфіну пропонує пов'язати отримання субсидій не тільки з доходами, а й з майном громадян. Рік тому вже багато говорилося про те, що відмови у видачі субсидій пов'язують з наявністю автомобіля або зайвого сараю. Тоді уряд постарався піти від цього, ввівши спрощену декларацію і провівши кампанію "Субсидія - це просто". Тепер воно хоче зробити так, щоб субсидія - це було непросто.

Міністерство фінансів. перед тим, як видавати субсидії, буде перевірити наявність у громадян наявність нерухомості, земельних ділянок, корпоративних прав та депозитів в банках.

Крім того уряд хоче ще раз зменшити норму споживання газу в будинках з індивідуальним опаленням, вже зменшену з 7 до 5,5 кубів на 1 квадратний метр.

http://znaj.ua

 Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (21)
Світлана
27.05.2016
Давайте додушим народ мінімальними зарплатами, зменшенням нормативів по субсидіям, збільшенням ціни на газ і т.д. т.п.
Адже це нормально отримувати 1350 грн зарплати мати двох дівчат студенток, платити за газове опалення в зимовий період 6 тисяч гривень за місяць і в той же час мерзнути (в цілях економії газу, а Розенко потом звітує що населення зекономило газ країні) . СКОРО ВСІ ПОДОХНЕМО і непотрібно буде платити субсидії, пенсії, зарплати. КРАСА ДЛЯ КАБМІНУ, ВЕРХОВНОЇ РАДИ ТА ПРЕЗИДЕНТА!!!!!!!!!!!!!!!!
Роман Світлана
27.05.2016
Ну да, смысл всех кормить. Одному и жить легче, никто на нервы не капает.
оксана
27.05.2016
Давно хочу узнать - Чего хотят от нас правители ? Ведь выжить уже реально непросто.
Роман оксана
30.05.2016
Я смотрю что в Украине становится проще купить автомат чем заплатить комуналку...пора "всевысшим" задуматься...
Ирина
27.05.2016
Это масонское правительство планомерно уничтожает государство и население Украины.У нас неадекватные цены и доходы (зарплаты и пенсии) Старики -пенсионеры вымирают, дети не рождаются, население сократится, а масоны-католики-протестанты захватывают недвижимость и земли.То, какой у нас уровень жизни можно сравнить с геноцидом нации.
Слава Ирина
27.05.2016
Поправочка. Діти як раз народжуються. Малозабезпеченим сім'ям вигідніше зараз відкривати конвеєр і отримувати допомогу від держави. Вони своїм дітям мало що дадуть, в плані освіти. А знаєте чому так виходить? Тому що стадом керувать простіше.
Ирина Слава
28.05.2016
Як раз допомога молозабезпеченим і зменшена,тому що враховують дохід як мін.зарплату,навіть якщо не отримують,А народжених дітей ростити і годувати нема на що.Ціни на елементарне-дитяче харчування -це щось, про памперси немає мови,На щомісячну виплату допомогу при народженні одинокій мамі дитину не нагодувати і самій вмерти від голоду.А дитину до 2,5 років в садок не беруть, на роботу не вийти
Алина Ирина
31.05.2016
Вы знаете это как раз спорный вопрос. Порядочных мало. Видели бы вы сколько у нас циганей расплодилось((( Вымирающая нация. Кошмар, куда не глянь - одни цигане. А всяких непутёвых сколько рожает, да им похеру, сколько бы им не выплатили, им на работу не надо идти, государство им и так заплатит. А мы вкалываем за копейки, да ещё с нас сдерут по полной на содержание всяких. Так они и продуманные какие, у нас в городе знаете сколько такой быдлоты? Они уже наперёд просчитали, что им за каждого ребёнка 3 года стаж пойдёт, нарожала нищеты да ещё и денежки получит. А эти дети потом воруют, потому что родителям не нужны, родители в забытье, потому что получили пособие и газ-квас. А где их дети и что с ними им похеру. Извините, я ни в коем случае не хочу обвинить порядочных людей, у которых дети. Просто дошло до такого, что несправедливость настала. Быдло пирует, а мы вкалываем и их содержим.
кріпак
27.05.2016
недарма німці жидів стріляли в 41му!
Олег
27.05.2016
Ой дограються, що озвірілий від голоду і доведений до відчаю холодом народ почне скорочувати мінфін, а разом з ним і решу мінів та адмінів.
Алина Олег
31.05.2016
Повстание видать не за горами. Да пора уже собираться.
Коля
27.05.2016
Отримавши платіжки за квітень 2016 року споживачі були неприємно здивовані безпідставним значним зменшенням субсидій порівняно з попередніми місяцями. Думаю, що одночасне підвищення тарифів та зменшення або скасування субсидій приведе до повної відмови від оплати комунальних послуг.
Коля
27.05.2016
Коли нарешті закінчаться ці здирництва: при сплаті комунальних "Укрпошта" бере додаткову плату (комісію) по 3 - 5 грн. за кожну квитанцію ,а комунальних квитанцій зараз приходиться оплачувати декілька (6-8 шт.), тобто , тільки за внесення плати треба викинути зайве 20-40 грн.

Анна
30.05.2016
Они суки подняли себе з/п в три раза, в бюджете єто не предусмотрено, так давайте опять на простых людях "отыграимся", да сделайте вы нормальную цену на газ и не нужна мне будет ваша субсидия., но при з/п 2000грн, платить за ЖКХ по 5500 грн.???????
Алина Анна
31.05.2016
Там ого какие зарплаты против наших копеечных. Сокращают людей, у себя бы сократили министров, а то дохера их там развелось.
Раїса
31.05.2016
Як би ж то хтось зважав на наші відгуки, а так пожаліємось між собою, та й знову до роботи. А на їхні зарплати можна і комуналки платити(хоча за них це робить держава), і відпочивати за кордоном, і дітей навчати (теж не в нашій країні).
оптимист
31.05.2016
сором тій владі,де працюючі люди стали жебраками .а у мужновладців пики та манікюри виблискують від надлишків грошей та відпочинку .народ наш вкрай втратив дух протистанства ,ми покірні раби .Багатьох чоловіків купили за 7000грн.і щоб десь заробити вони рвонули до армії, а жінки бояться за дітей.
Василь
01.06.2016
Підняли ціни на газ,а тепер субсидії треба зняти ,хочете щоб люди позамерзали.Чи винищуєте націю остаточно у вас у цих дурних головах пусто незнаєте за що вчепитись.Лікуйтеся.
Светлана Василь
03.06.2016
А Ви даремно сподівались з самого початку на допомогу влади у вигляді субсидій. Те, про що розповідав Розенко та "іже з ним" тобто про політику субсидій, яка, начебто, працює у розвинутих країнах, то по-перше: ми вже не розвинуті; по-друге: "там" субсидіями користуються тільки орендарі житла, а не саме власники; по-третє: у нас субсидія - це халепа, тому що Ви, поки не віддасте всю отриману від влади "допомогу", - не зможете розпоряджатись своїм житлом як його власник - не продати, не обміняти...
Ирина
01.06.2016
Уже перестреляли всех и делов-то, а то хотят что бы все загибались долго и медленно!!!
Олег
02.06.2016
Давайте Хто проти влади зробимо перекличку побачимо яка в нас буде армія НАРОДУ!

Я НЕ РАБ по списку буду 1 (першим)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі