Інформація по темі "" | Публікації по тегу
29.08.16
7335 8
Друкувати
Обране

Міносвіти готує новий порядок виплати стипендій - має запрацювати з 1 січня

У міністерстві зазначили, що стипендії орієнтовно будуть отримувати всі студенти за високі надзвичайні успіхи в навчанні.


Нова більш раціональна система виплати стипендій в Україні буде розроблена найближчим часом і має запрацювати з 1 січня 2017 року.

Як передає кореспондент УНІАН, про це на брифінгу заявив перший заступник міністра освіти і науки Володимир Ковтунець. 

"Очевидно, буде змінено систему виплати стипендій. Стипендії орієнтовно будуть отримувати всі студенти за високі надзвичайні успіхи в навчанні. Можливо, гарантована буде стипендія для інженерних, природничих, освітніх спеціальностей, там проблеми з набором. І стипендія для тих, хто успішно навчається, але сім'я має невисокі доходи", - сказав він.

Ковтунець уточнив, що "стипендії будуть, але порядок (виплати) буде більш раціональний".

За його словами, така система ще не розроблена Міносвіти. "Це (новий порядок) буде найближчим часом, це має діяти з 1 січня", - додав він.

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(8)
оксана
29.08.2016
доскакались...
eMelya оксана
29.08.2016
Не торкаючись політики можу сказати, що до кінця 2013 року бюджет був практично порожній. Наслідки могли б бути не кращі. Багато бюджетників вже отримували гроші не з бюджету, а через кредитування банками. Так чи інакши йшло до кризи. У любому випадку потрібно було міняти систему на европейську чи варіант радянських часів. Як це зробили, це вже політичне питання.
Але я за совдепією не сумую, гарне було дитинство, тогму що це дитинство, але не більше того.
Оксана eMelya
29.08.2016
Согласна с вами' но раньше врали не так цинично
eMelya Оксана
29.08.2016
Мы все к этому цинизму имеем отношение; если раньше праздник был когда соседу всем селом дом строили, то сейчас праздник, когда у соседа корова сдохла. Немного утрировано, но как-то так. А что можно тогда сказать о людях облаченных властью!?
Ірина eMelya
31.08.2016
І як це в " совдеповські " времена хватало коштів на все- і стипендії, і зарплати, і безплатне лікування, навчання, і безплатні квартири,і під!омні молодим спеціалістам, і санаторіїї за 20%. І Україна- світова космічна держава, ядерна держава, поставшик с/г продукції, сама могла кредитувати інші держави. Забули? Чи це все "Мелочи" проти "зате ми незалежні"?Від кого ми незалежні? Шага не зробимо без подачек МФВ.
бух
30.08.2016
я читала більш розгорнуту статтю, де стипендії лишаться біофакам-фізфакам і таке подібне для всіх студентів за умовами як було. Виходить, що заберуть з елітних економ, юридичних фак-ів, лишивши лиш обдарованним (?) та пільговикам. єрунда виходить, до того ж вони тільки дають прогноз (як зазначено в статті, система ще не розроблена), певне, очікуючи на реакцію суспільства
Олег
30.08.2016
Коротше стипендії не буде, за це напевно і скакали студенти на майдані, щоб позбавити себе стипендій. Можна було просто попросити зека позбавити себе стипендій і все, він би погодився.
Коля Олег
04.09.2016
Він би також погодився ціни і тарифи підняти більш, ніж в три рази... , -- коротше кажучи , внаслідок революції на Майдані життя стало ще більш сутужнішим та напруженішим: змін у гіршу сторону стало багато, а у кращу -- не можу назвати жодної...
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Шановні колеги!
Довгі роки ми наполегливо працювали, щоб вчасно підставляти плече підтримки всім українським бухгалтерам бюджетного сектору. Ми завжди розуміли, що їм нізвідки чекати допомоги й опори, тому розвивали новинний і консультативний портал власними силами та засобами. За що ви повсякчас віддячуєте нам своєю довірою та прихильністю. Ми дуже цінуємо це!

Та настають складні часи в усьому світі – й дедалі важче стає підтримувати гідний рівень роботи найбільшого в Україні порталу за свій кошт, частково покриваючи витрати завдяки рекламі. Цього вкрай замало!

Buhgalter.com.ua – це не лише стрічка новин із тематичними розділами та корисною інформацією. По той бік монітора щоденно стоять на варті роботи порталу 14 фахівців та чимале технічне забезпечення для безперешкодного функціонування сайту.

Ми сформували максимально комфортну ціну, яка б не «била по кишені», – 30 грн на місяць або 1 грн на день. Передплатники видань «Бюджетна бухгалтерія» та «Оплата праці», як і раніше, продовжують користуватися порталом безкоштовно та без реклами.

Розуміємо, для вас це стало несподіванкою, але в сьогоднішніх умовах ми не можемо діяти інакше. Цілком посильна сума, що дорівнює чашці кави у кав’ярні, підтримає життя вашого улюбленого ресурсу. За це ми віддячимо вам завжди цікавою й важливою інформацією та новими ідеями. Далі буде тільки краще!

Залишайтеся з нами – і давайте підтримувати один одного!

Ваші колеги – команда buhgalter.com.ua
30
грн/
місяц
Це приблизно усього 1 грн/день
Ви можете скасувати в будь-який момент
ic-acc-pay
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн