Інформація по темі "" | Публікації по тегу
21.11.19
8946 8
Друкувати
Обране

Мінсоцполітики гарантує продовження виплат застрахованим особам

Міністерство соціальної політики гарантує продовження штатного режиму виплат застрахованим особам, які здійснює Фонд соціального страхування.

Про це заявив заступник Міністра Олег Коваль на брифінгу для ЗМІ.

“Кожного дня у Фонд соціального страхування надходить від 60 до 250 млн грн. Вчора на рахунках фонду було 429 млн грн, а сьогодні вже 550 млн грн. Тобто гроші у них є. Хочу запевнити, що Мінсоцполітики забезпечить здійснення виплат, як тільки ми врегулюємо питання з керівництвом Фонду”, - наголосив Олег Коваль.

За словами заступника Міністра, заява про призупинення виплат Фондом соціального страхування є особистою ініціативою поновленого керівника Фонду Євгена Баженкова: “Призупинення перерахування грошей можливе лише у випадку, коли є усна чи письмова вказівка керівника виконавчої дирекції Фонду. Підстав для призупинення немає”.

Як наголосив Олег Коваль, Міністерство соціальної політики за жодних обставин не буде співпрацювати із будь-ким, хто фігурує у кримінальних справах, особливо якщо мова іде про розкрадання загальнодержавного майна.

Нагадаємо, що “новий” керівник виконавчої дирекції Фонду Євген Баженков є фігурантом 2 кримінальних справ, які стосуються приватизації державного майна. Його було звільнено 15 травня 2018 року рішенням правління Фонду, підставою для чого стали вказівки пана Баженкова про зміну форми власності із державної на приватну 71 об’єкта.

8 листопада Печерський суд м. Києва скасував рішення Правління Фонду про звільнення Баженкова. 14 листопада у реєстрі судових рішень з’явився НЕПОВНИЙ текст рішення суду і цього ж дня пана Баженкова “поновив” ПРИВАТНИЙ нотаріус.

18 листопада Міністерство соціальної політики подало скаргу на дії виконавця у Міністерство юстиції, але оскільки повного рішення суду немає, це блокує процедуру подання апеляції на рішення суду. Суддя, який вів справу, пішов у відпустку на невизначений час.

Для вирішення ситуації та недопущення маніпуляцій із Фондом, Міністерство соціальної політики підтримує законопроект № 2275, розроблений Комітетом Верховної Ради з питань соціальної політики і захисту прав ветеранів (щодо посилення ролі держави в управлінні Фондом).

Як підкреслив Олег Коваль, від особистих інтересів керівництва Фонду не повинні страждати звичайні українці. Тому найближчим часом питання буде врегульовано.

 

Мінсоцполітики

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
8
Тетяна
21.11.2019
Як саме міністерство гарантує? Бла-бла-бла... ? transparent_pxl.png
123
21.11.2019
гарантує... Тепер від серця відлягло і полегшалоtransparent_pxl.png
дядько
21.11.2019
гроші є. А кошторис???
наталья
21.11.2019
если деньги есть и в таком количестве, то почему такие задержки в выплатах, где гарантированное: в течение 10 дней со дня подачи заявки? кто врет?
Енгрібьорд
21.11.2019
Я все думав чого воно гроші не платили. А воно виявляється кошти можна не платити, якщо є усна вказівка керівника виконавчої дирекції Фонду. Хто б міг подумати.До речі, дядько непогано так отримає середнього заробітку за вимушений прогул (аж за півтора року з 15.05.18)
Вікторія
23.11.2019
Гроші є
ВАЛЕНТИНА
27.11.2019
"не буде співпрацювати" -?, вже співпрацюють та ще і як !чергова "лапша на вуха", ніщо не змінюється
1111
27.11.2019
Класс! складывается впечатление что это частная шарашкина контора....
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі