Інформація по темі "" | Публікації по тегу
03.11.14
1547 0
Друкувати
Обране

Мінсоцполітики: про соціальну підтримку сімей з дітьми

Мінсоцполітики нагадало, що Законом України «Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні» з 1 липня 2014 року об'єднано допомогу при народженні дитини та по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку в один вид допомоги та встановлено фіксований розмір допомоги при народженні дитини у сумі 41280 гривень незалежно від кількості народжених дітей.

Разом з тим постановою КМУ від 25.06.2014 р. № 208 передбачено, що для осіб, у яких закінчився строк виплати допомоги при народженні першої дитини, яка виплачується 24 місяці, на наступних 12 місяців призначається допомога до досягнення дитиною трирічного віку в розмірі 130 гривень.

В Міністерстві також зазначили, що покриття витрат на виплату державних допомог здійснюється за рахунок коштів Державного бюджету України і розмір допомог встановлюється з його видаткової частини. В нинішніх умовах соціально-економічного розвитку України підвищення розміру державних грошових допомог є не на часі.

Крім того повідомляється, що соціальна підтримка сімей з дітьми здійснюється не лише шляхом виплати допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, а також у вигляді призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям, надання соціальних послуг, житлових субсидій, компенсацій та пільг.

 Такі роз’яснення надало Мінсоцполітики в листі  від 05.08.2014 р. № 2017/5/123-14.

 

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі