Інформація по темі "" | Публікації по тегу
19.10.18
24657 35
Друкувати
Обране

Новий сервіс від ПФУ: отримання довідки про страховий стаж в електронному вигляді

Добра новина! Портал ПФУ допрацювали та зараз є можливість замовити Додаток 9 - "Довідка про трудовий та страховий стаж" та отримати його за 5 хвилин від імені Юридичної Особи!


Для початку треба авторизуватися на порталі ПФУ https://portal.pfu.gov.ua/

Далі вибрати "Запити на отримання електронних документів" та в меню обрати "Довідка про трудовий та страховий стаж":


Далі заповнити Новий запит на отримання документів даними свого співробітника:


Далі підписати дані страхувальника та Відправити в ПФУ запит:


Для отримання Довідки перейти до розділу "Звернення" та вибрати останнє виконане завдання:

 

medoc-art.com

env_icon Отримуйте новини поштою!

Ми будемо надсилати вам найсвіжіші матеріали кожного тижня

Для цього вкажіть своє ім'я та електронну скриньку

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


коментарі
(35)
Тат_яна
19.10.2018
ВЕЛИЧЕЗНЕ ДЯКУЮ!!!!!!
Елен
19.10.2018
Ошибку бьет, за кем нужно подписать бух, директором или печаткой, Кеу-6 или сертификатом.
Виникла помилка при передачі запиту на сервер ЦСК за протоколом HTTP.
Елен
19.10.2018
Виникла помилка при взаємодії з криптографічною бібліотекою. Бібліотеку web-підпису не запущено або не інстальовано у системі. Для продовження необхідно запустити або інсталювати бібліотеку web-підпису. И требует доступ к даным для всех веб сайтов, обмен сообщениями с другими приложениями помимо фаерфокс,доступ к вкладкам браузера. Как думаете стоит ли устанавливать?
Для інсталяції web-розширення необхідно перейти за посиланням
https://eu.iit.com.ua/download/productfiles/eusw@iit.com.ua.xpi та натиснути Встановит
Таня Елен
19.10.2018
Що за питання? Якщо Ви хочете увійти в систему, то "стоит устанавливать", якщо не хочете, то "не стоит устанавливать".
Оксана
19.10.2018
У мене теж вибиває помилку при передачі запиту. Що може бути причиною?
Тетяна
19.10.2018
Як увійти до системи, якщо ключ від податкової на токені? Вибираю увійти за токеном, потім юридична особа, а у полі "виберіть АЦСК" немає акредитованого центру сертифікації ключів ІДД ДФС!!!
Уляна
19.10.2018
Ми вже брали довідки за допомогою цього сервісу, але він дає тільки стаж в цій організації , а якщо людина працювала десь до нас де взяти довідку?
Аліна Уляна
19.10.2018
Ця функція просто супер! Тепер не потрібно ганяти людей за довідками, чекати їх перш ніж рахувати лікарняний. Довідка формується за хвилину!!!
Тетяна Аліна
19.10.2018
А у вас ключі на флешці чи на токені?
Аліна Уляна
19.10.2018
Сьогодні скористалась сервісом, отримала довідки на двох співробітників. Стаж порахувався увесь, а не тільки за час роботи у нашій організації.
Наталія 9002
19.10.2018
В мене вийшло зайти ключами ДФС. Чий телефон маю вказати - застрахованої особи?

Ирина Наталія 9002
23.10.2018
Я вказувала свій, чудово зайшла.
Ольга Наталія 9002
19.10.2018
приєднуюсь до запитання
12345 Ольга
19.10.2018
У мене при заповненні в Налаштуваннях номеру телефону він автоматично затягнувся до форми запиту
Альона
19.10.2018
Як фіз особа з особистим ключем спокійно заходжу на сайт, і за хвилину програма формує мою довідку! (Так і знала, що ПФ додасть її до переліку тих, що можна отримати в ел вигляді - скільки ж народу вже за ними відправили наші кадровики!) Дякую розробникам! наскільки тепер спроситьяс життя кадрів і бухгалтерії!
Наталія 9002
19.10.2018
У моїх співробітників у довідці вказано стаж і до прийняття в нашу організацію

alla Наталія 9002
19.10.2018
юридична особа -ключ key-6 чи cer ?
12345 alla
19.10.2018
key-6
qwerty
19.10.2018
О-о-о, ну нарешті !!!
бух
19.10.2018
У мене сформувало тільки за одною організацією
Вера
19.10.2018
Ура получилось) Телефон писала свой. Справка готова за 1 минуту. Никаких дополнительных программ качать не нужно. Скачивать довидку не в той вкладке где Документы, а там где звернення в формате PDF.
Вікторія
19.10.2018
Працює сервіс, дуже зручно! Клас!
qwerty
19.10.2018
Та сервіс-то працює, але неможливо відправити запит на співробітника без коду ІНН (за № паспорта) - відповідне поле світиться червоним і запит не відправляється.
LEXXX
19.10.2018
Не зовсім зрозуміло, чому довідка має назву про страховий та трудовий стаж, а в саму довідку підтягує лише страховий стаж з року його запровадження - 2014р. При цьому в особистому кабінеті ПФУ і в формі О-5 є інформація і за попередній трудовий стаж.
Припускаю, що в людей, які мали перерву в роботі (наприклад, очне навчання у виші) в період з 2014 року, але мають багато трудового стажу до 2014, довідка з такою назвою буде містити не зовсім коректну інформацію.
АННА
22.10.2018
зашла на этот сайт, по этому пункту написано _ в разработке.
Алла
23.10.2018
Дякую! Дуже приємно, що піклуються про роботу бухгалтерів
Алла
23.10.2018
Все працює - заходити ключом-печаткою.
Юлія
23.10.2018
Працівник прийнятий 29.08.18,а при запиті пише, що особа не перебуває у трудов.відносинах із страхувальником.
Тарас Юлія
25.10.2018
Не забувайте, що дані в ПФУ надійдуть лише тоді коли ви сплатите та здасте звіт по ЄСВ за свого працівника.
До того часу ПФУ не має відомостей про те що у вас дана особа працює.
ольга
24.10.2018
Щоб зареєструватись на порталі який потрібно ставити код заяви? Підкажіть будь-ласка.
Галина
25.10.2018
Дуже зручно і швидко! Дякую!
Надія
25.10.2018
Все гарно працює!Супер
Тетяна
28.11.2018
Доброго дня. Підскажіть, хто замовляв довідку по застрахованій особі на цьому сайті, яка має відмітку в паспорті про право здійснювати будь-які платежі без податкового номера. Вказую БКВН та номер паспорта (як в звіті з таблиці 6) пише 'Податковий номер' має невірний формат". Без цього не відправляє запит!!!
Олександра Тетяна
22.01.2019
В мене аналогічна ситуація. Вам вдалось замовити довідку на безкодову людину?
Ольга
17.01.2019
Замовила Довідку. У вкладці "звернення" вона відмічена як виконана. Але при перегляді даних про звернення немає строчки "документи відповіді", щоб цю довідку скачати. Остання строка це "номер телефону"....
Залишити коментар:
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
30
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×

 

Договір публічної оферти

Угода

про умови використання інформаційних ресурсів сайту

Ця Угода укладена між ТОВ «НВП «ФАКТОР» (далі - Компанія) і будь-яким Користувачем (далі загально названі - Сторони) веб-сайту (-ів) buhgalter.com.ua і / або budget.factor.ua, далі іменуються - Сайт.

Загальні положення

Наведені нижче умови є електронною формою документа, що визначає порядок використання, а саме, надання Користувачеві доступу до інформаційних ресурсів через Сайт.

Ця угода (Договір) носить характер публічної оферти, тобто є еквівалентом "усної угоди" і відповідно до чинного законодавства України має належну юридичну силу.

Сайт є об'єктом авторського права і як складного твору, а також "компіляції даних" ("бази даних") охороняється на території України, відповідно до Закону України "Про авторське право і суміжні права".

Всі авторські майнові права на Сайт належать Компанії. Позначення «buhgalter», «Factor» є знаком для товарів і послуг (торговою маркою) і не може використовуватися Користувачем без отримання відповідної ліцензії.

Компанія докладає всіх зусиль щодо забезпечення достовірності і актуальності інформації, представленої на Сайті. Однак Компанія не бере на себе фінансової та іншої відповідальності за результати застосування цієї інформації.

Підписка - повний доступ до всіх матеріалів, розміщених на Сайті. Підписка надається за певну плату на певний строк відповідно до умов відповідного тарифу Підписки.

Автоподовження підписки - сервіс автоматичного продовження підписки.

 

 

1. Прийняття Угоди

 

1.1. Для того, щоб отримати право доступу до інформаційних ресурсів Сайту, Користувачеві необхідно спочатку висловити свою згоду з цією угодою. Користувач не має санкціонованого доступу до інформаційних ресурсів Сайту, якщо він не прийняв або не згоден з умовами цієї угоди.

1.2 Згідно з умовами Договору Компанія надає Користувачам Передплату на платній основі з метою перегляду користувачами окремих матеріалів, розміщених на Сайті. Категорії платної інформації визначаються Товариством самостійно.

1.3. За згодою Користувача з умовами цієї угоди, Користувачеві надається доступ до інформаційних ресурсів Сайту. Інформаційні ресурси надаються «як є» і не припускають наступних доопрацювань.

1.4. Користувач має право припинити користуватися Сайтом в будь-який момент, без спеціального повідомлення Компанії про припинення користування Сайтом.

1.5. Для отримання доступу до ресурсів від Користувача може знадобитися надання інформації про себе (наприклад, відомості про особу, відомості про юридичну особу та інші контактні дані) з метою продовження користування Користувачем послугами Компанії.

1.6. Беручи до уваги безперервне впровадження нових розробок, Користувач визнає і погоджується з тим, що Компанія має право на власний розсуд припинити (тимчасово або остаточно) надання доступу до ресурсів Сайту (або будь-яких окремих функцій Сайту) всім користувачам взагалі або Користувачеві зокрема, без попереднього повідомлення.

1.7. Компанія на постійній основі впроваджує нові розробки для того, щоб надавати найкращі можливі послуги своїм користувачам. Користувач визнає і погоджується з тим, що форма і характер послуг (дизайн сайту, обсяг наданої інформації, тематика і ін.) можуть час від часу змінюватися без попереднього повідомлення Користувача.

 

 

2. Відповідальність сторін

 

2.1. Матеріали Сайту видаються без будь-яких гарантій, неявних або інших. Компанія не несе відповідальність за повноту і точність інформації, що міститься в матеріалах сайту, відповідність її вимогам Користувача.

2.2. Всі ризики, що виникають при використанні матеріалів (ресурсів) Сайту, несе Користувач. Компанія ні за яких умов не несе відповідальності за будь-які понесені Користувачем збитки, у чому б вони не виражалися, в тому числі, в разі якщо компанія була повідомлена про можливість заподіяння збитків.

2.3. Ризик настання негативних наслідків в результаті використання рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті, в повному обсязі несе Користувач. Компанія не гарантує і не підтверджує точність і достовірність, рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті.

2.4. Компанія не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, неточності, втрати часу, порушення в роботі обладнання і ліній комунікацій, проникнення комп'ютерних вірусів, втрати і зміни даних, виникнення дефектів в роботі програм. які виникли, незалежно від причин, в результаті використання Сайту.

2.5. У разі здійснення Користувачем дій, передбачених ст. 50 Закону України «Про авторське право і суміжні права» (порушення авторського права і суміжних прав), Компанія залишає за собою право, без попереднього повідомлення Користувача, за своїм вибором здійснювати дії щодо захисту немайнових і майнових авторських прав та суміжних прав в порядку, встановленому адміністративним, цивільним і кримінальним законодавством.

 

3. Порядок і умови оформлення Передплати

 

3.1 Для оформлення Передплати Користувачеві необхідно:

3.1.1 Авторизуватись або зареєструватися на сайті buhgalter.com.ua шляхом заповнення всіх необхідних полів реєстраційної форми

3.1.2 Уважно ознайомитися з умовами договору і прийняти його,

3.1.3 Ввести необхідні для оплати дані, якщо того вимагає Платіжна система; підтвердити оплату і оплатити.

3.2 Оплата доступу до сайту buhgalter.com.ua проводиться Користувачем на умовах 100% передплати.

3.3 Компанія попереджає користувачів, а Користувачі розуміють і погоджуються з тим, що Платіжна система може стягувати понад вартості послуг будь-якого роду комісії та збори, включаючи комісії мобільних операторів (за їх наявності), надаючи свої послуги тільки в разі, якщо такі комісії і збори будуть оплачені користувачем. Інформацію про такі комісії і збори (за їх наявності) Користувач самостійно може дізнатися в Платіжній системі. Комісії та збори не повертаються і не відшкодовуються Компанією. Користувач, який скористався послугами платіжної системи, вважається попередженим і згодним з їх умовами.

3.4 Компанія має право в односторонньому порядку і без попереднього повідомлення Користувача змінювати умови цього договору, наповнення пакетів Підписка, розміри тарифів і т.п. шляхом розміщення відповідного документа в новій редакції на сайті.

3.5 Зміни умов цього Договору набирають чинності з моменту опублікування на сайті buhgalter.com.ua

3.6 Зміни, що стосуються наповнення пакетів Підписка, розмірів тарифів застосовуються тільки для підписок, придбаних після такої зміни.

3.7 Відмова від послуг після оплати неможлива.

3.8 Користувач не має права:

3.8.1 реєструватися як інша особа; вводити в оману інших користувачів щодо своєї особи, використовуючи реєстраційні дані іншої людини; навмисне спотворювати уявлення про самого себе, свій вік або свої відносини з іншими особами або іншими організаціями; передавати реєстраційні дані, логін і пароль для доступу до системи іншим особам;

 

4. Автоподовження підписки

 

4.1 Учасники оплачують доступ до сайту buhgalter.com.ua щомісяця, надають згоду на послуги автоматичного регулярного продовження Підписки на новий термін (автоподовження Підписки). Після активації даної послуги оплата нового терміну Підписки здійснюється шляхом автоматичного безакцептного списання коштів з рахунку користувача. Послуга автоподовження Підписки надається до тих пір, поки Користувач не повідомить про її скасування в особистому кабінеті користувача, заповнивши необхідну форму.

4.2 Послуга вважається скасованою з наступного оплатного періоду.

4.3 Послуга активується при здійсненні першої або чергової оплати Підписки, що означає згоду користувача з тим, що після закінчення оплаченого строку дії Передплати Договір автоматично пролонгується на тих же умовах на той же термін з автоматичним списанням вартості Передплати з рахунку Користувача

4.4 У разі недостатності коштів на рахунку користувача або неможливості проведення платежу Підписка на новий термін не надається, а послуга «автоподовження Підписки» відключається, до моменту появи коштів на рахунку користувача або заміни користувачем рахунку в особистому кабінеті).

4.5 При зміні Товариством тарифів на підписку автоподовження Підписка на черговий новий термін, наступний за періодом, протягом якого відбулася така зміна буде здійснено за новим тарифом.

 

5. Припинення відносин з Компанією. зміна угоди

 

5.1. Компанія і Користувач домовилися, що компанія має право припинити підтримувати Сайт (надавати доступ / надавати послуги) в будь-який час на власний розсуд.

5.2. Компанія залишає за собою право припинити доступ до Сайту, якщо: доступ до Сайту втрачений через відсутність зв'язку на маршруті від Користувача до Сайту; Користувачеві відмовлено в доступі до Сайту внаслідок порушення ним «Інтрукціі користування сайтом» (http://budget.factor.ua/faq.php) або перевищення обсягу прав на використання Сайту.

5.3. Компанія залишає за собою право за своїм вибором без попереднього повідомлення та / або роз'яснення причин: змінювати, виправляти, обмежувати, припиняти чи зупиняти дію Сайту і будь-яких його розділів (матеріалів, ресурсів, сервісів); відмовляти Користувачеві в доступі до користування Сайтом і / або будь-якого його розділу. Задоволення / розгляд потреб Користувача при використанні Сайту не є обов'язком Компанії.

 

6. Заключні положення

 

6.1. Сайт може містити посилання на інші Інтернет - сайти. Дані сайти не перебувають під контролем Компанії і Компанія не несе відповідальності за зміст даних сайтів та / або зміст сайтів, посилання на які знаходяться на даних сайтах. Посилання на інші сайти включені в Сайт тільки для зручності користувачів і не означають згоду Компанії та його посадових осіб з вмістом даних сайтів. Інші Інтернет - сайти можуть містити посилання на Сайт без спеціального дозволу Компанії.

6.2. У разі незгоди Користувача з будь-яким з умов цієї угоди він зобов'язаний негайно припинити використання Сайту і / або будь-якого з його розділів.

6.3. У разі якщо компетентними органами / особами частина цієї угоди буде визнана недійсною, такою, що суперечить законодавству і не підлягає застосуванню, це не тягне неможливість застосування інших положень цієї угоди. Ця угода діє повною мірою в рамках, встановлених чинним законодавством.

6.4. До відносин в рамках цієї Угоди застосовується право України. Користувач і Компанія домовилися підкорятися при виникненні будь-яких спорів, що виникають у зв'язку зі справжньою угодою (використанням Сайту), виключно юрисдикції судів України.

Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн