Інформація по темі "" | Публікації по тегу
24.07.18
20416 0
Друкувати
Обране

Оновлено звіт, паспорт підприємства та розрахунок видатків пов'язаних із виплатою компенсацій та допомог чонобильцям

Для підприємств, в яких працюють особи із статусом постраждалих від наслідків Чорнобильської катастрофи, підготовлено оновлені форми документів, які подаються до місцевих управління праці та соціального захисту населення.

Мінсоцполітики затвердило  наказом від 22.06.2018 р. № 928 нові форми типових документів:

1.Звіт про виплату компенсацій, допомоги та надання пільг громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, "7 ВК" (форма № 1);

2. Паспорт даних підприємства, працівники якого отримують компенсаційні виплати та допомогу, пов'язані із заробітною платою, згідно із Законом України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" (форма № 2);

3. Розрахунок видатків, пов'язаних із виплатою компенсацій та допомоги і наданням пільг, відповідно до Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" (форма № 3).

Дані новації відбулися відповідно до Порядку використання коштів державного бюджету для виконання програм, пов'язаних із соціальним захистом громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, затвердженого постановою Кабміну від 20.09.2005 р. № 936, і з метою ефективного планування та контролю за цільовим використанням бюджетних коштів у межах виконання бюджетної програми КПКВК 2501200 "Соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи".

Підприємства, як і раніше подають документи до управлінню праці та соціального захисту населення для отримання компенсації в межах  бюджетної програми КПКВК 2501200 "Соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи".

Документи необхідні зокрема, для виплати підвищених стипендій, надання щорічної та додаткової відпусток, збереження заробітної плати у разі переведення на нижчеоплачувану роботу та у зв'язку з відселенням громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

www.interbuh.com.ua

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі