Інформація по темі "" | Публікації по тегу
05.01.16
5775 4
Друкувати
Обране

Порошенко схвалив скорочення соцвидатків і передачу їх на місцевий рівень

Президент Петро Порошенко підписав закон, що передає обов'язки фінансування державних соціальних видатків на рівень місцевих бюджетів, скорочує їх розмір, а також посилює контроль за їх одержувачами.

Як повідомляється на сайті Верховної Ради, закон про внесення змін у деякі законодавчі акти щодо стабілізації фінансового стану держави та удосконалення окремих положень соціальної політики повернений до парламенту за підписом президента.

Як повідомляв УНІАН, 24 грудня Рада прийняла за основу і в цілому відповідний законопроект №3628.

Документ перекладає на місцеві бюджети фінансування широкого переліку виплат і пільг, які зараз виплачуються з держбюджету.

Також закон подовжує дію норми про невиплату пенсій працюючим депутатам, прокурорам, суддям та іншим високопосадовцям до кінця 2016 року, а максимальний розмір призначення нових пенсій встановлює на рівні 10 740 гривень.

Закон вносить зміни до закону «Про банки і банківську діяльність» щодо того, що інформація щодо юридичних та фізичних осіб розкривається банками Міністерству фінансів за його письмовим запитом під час бюджетного процесу з метою проведення верифікації та перевірки достовірності інформації, поданої фізичними особами для нарахування та отримання соціальних виплат, пільг, субсидій, пенсій, заробітних плат, інших виплат, що здійснюються за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів.

У той же час документ урізує соціальні витрати бюджету. Наприклад, змінює порядок безкоштовного харчування дітей в школах. Дітей-інвалідів будуть безкоштовно годувати лише в 1-4 класах замість усього періоду навчання. Також в 1-4 класах безкоштовне харчування, яке до сьогоднішнього дня надавалося всім дітям, передбачено лише для дітей з малозабезпечених сімей.


http://www.unian.ua

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
4
Надія
05.01.2016
дітей інвалідів у 1-4 класах не годуватимуть
Наталка
12.01.2016
Спочатку відмінили виплати до 3-х років, тепер мати одиначку і безкоштовне харчування в школі,а що далі?Якщо мій чоловік отримує доходи такі,що їх вистачає заплатити за електрику,купити вугілля ,дерево та попоїсти.А за що одягати та вивчати дітей?
Лілія
13.01.2016
А ВИПЛАТИ НА ДИТИНУ ТЕЖ ВІДМІНИЛИ??? НАМ ЩЕ РІК МАЮТЬ ВИПЛАЧУВАТИ. ПОЯСНІТЬ БУДЬ-ЛАСКА!!
євгена
16.01.2016
а що робити з залишками продуктів харчування у школах як їх обліковувати та куди дівати
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі