Інформація по темі "" | Публікації по тегу
27.08.14
1192 0
Друкувати
Обране

Постраждалих унаслідок АТО осіб забезпечать засобами реабілітації

Урядовці нарешті визначилися з гарантіями осіб, постраждалих унаслідок антитерористичної операції.

Так, встановлено, що технічними та іншими засобами реабілітації незалежно від встановлення їм інвалідності на підставі рішень військово-лікарських комісій чи висновків лікарсько-консультативних комісій лікувально-профілактичних закладів забезпечуються постраждалі внаслідок АТО, а саме:

— військовослужбовці (резервісти, військовозобов'язані) та працівники Збройних Сил, Національної гвардії, СБУ, Служби зовнішньої розвідки, Держприкордонслужби, особи рядового, начальницького складу, військовослужбовці та працівники МВС, Управління державної охорони, Держспецзв'язку, інших утворених відповідно до законів військових формувань, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і безпосередньо брали участь в АТО, забезпеченні її проведення (здійсненні заходів, пов'язаних із запобіганням, виявленням і припиненням терористичної діяльності) та перебували безпосередньо в районах проведення АТО;

— працівники підприємств, установ, організацій, які залучалися та безпосередньо брали участь в АТО в районах її проведення у порядку, встановленому законодавством;

— мирні громадяни, які проживали в районах проведення АТО, за умови, якщо такими особами не вчинено кримінальних правопорушень.

Окрім того, покращено становище осіб із патологіями нижніх кінцівок, інвалідів по зору та слуху тощо. Також низка змін унесена до переліку технічних та інших засобів реабілітації для інвалідів, дітей-інвалідів й інших окремих категорій населення.

Вказані зміни внесені постановою КМУ від 11.08.2014 р. № 374 в Порядок забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації інвалідів, дітей-інвалідів та інших окремих категорій населення.

Постанова № 374 набере чинності з дня офіційного опублікування. На день підготування замітки документ офіційно не опубліковано.

 

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі