Інформація по темі "" | Публікації по тегу
23.08.16
2919 1
Друкувати
Обране

Путівки для учасників АТО і інвалідів закуповуватимуть органи соцзахисту

Урядом упорядковано процедуру використання коштів, передбачених у Державному бюджеті на закупівлю послуг санаторно-курортного лікування для постраждалих учасників антитерористичної операції.

Зокрема, повноваження щодо закупівлі послуг із санаторно-курортного лікування для учасників антитерористичної операції делеговано на місцевий рівень.

Зокрема, з 2017 році учасники АТО самостійно обиратимуть путівки до санаторіїв з огляду на свої потреби.

Зміни до діючого Порядку використання коштів ухвалені в зв'язку із зміною відповідно до Закону України "Про Державний бюджет України на 2016 рік" назви програми, яка стосується оздоровлення постраждалих учасників антитерористичної операції.

Головним розпорядником бюджетних коштів є Мінсоцполітики. Розпорядниками бюджетних коштів нижчого рівня є:

  • Служба (відповідальний виконавець бюджетної програми);
  • структурні підрозділи з питань соціального захисту населення;
  • органи соціального захисту населення.

Відповідальний виконавець за погодженням із головним розпорядником бюджетних коштів розподіляє кошти, передбачені на оплату послуг санаторно-курортного лікування, між структурними підрозділами з питань соціального захисту населення пропорційно чисельності осіб, зазначених у пункті 2 цього Порядку.

Оплата послуг санаторно-курортних закладів із санаторно-курортного лікування проводиться розпорядниками бюджетних коштів нижчого рівня —структурними підрозділами з питань соціального захисту населення або органами соціального захисту населення в установленому законодавством порядку на підставі укладених договорів та актів наданих послуг.

Бюджетні кошти спрямовуються структурними підрозділами з питань соціального захисту населення або органами соціального захисту населення на:

  • закупівлю послуг (путівок) із санаторно-курортного лікування в санаторно-курортних закладах для осіб, зазначених у пункті 2 цього Порядку;
  • закупівлю послуг (путівок) без лікування в санаторно-курортних закладах для громадян, що супроводжують інвалідів I групи;
  • оплату проїзду для громадян, що супроводжують інвалідів з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку.”.

 

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
1
Анна
06.09.2016
Як учасники АТО "самостійно обиратимуть путівки до санаторіїв з огляду на свої потреби", якщо закупівля має здійснюватися через електронний майданчик за пирнципом найменшої ціни? (ЗУ "Про публічні закупівлі" - від 50,0 тис. грн., обласне розпорядження - від 3,0 тис. грн. під загрозу звільнення за порушення). Подробиці: https://buhgalter.com.ua/news/soctsialniy-zahist/putivki-dlya-uchasnikiv-ato-i-invalidiv-zakupovuvatimut-organi/
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі