Інформація по темі "" | Публікації по тегу
15.09.14
1050 0
Друкувати
Обране

Щодо ситуації з соціальними виплатами у Донецькій та Луганській областях

Фінансування навчальних закладів, що відносяться до сфери управління Міністерства освіти і науки, у тому числі і тих, що розташовані у Донецькій та Луганській областях, здійснюється МОН протягом 1 - 3 числа щомісяця, одночасно для всіх навчальних закладів і у повному обсязі.

Так, асигнування за вересень поточного року були відкриті Міністерством 1 вересня для всіх навчальних закладів всіх областей України, незалежно від того, чи розпочав навчальний заклад навчальний рік 1 вересня, чи переніс початок навчального року до стабілізації ситуації.

За оперативним даними, отриманими від навчальних закладів Донецької  та Луганської областей, станом на 10 - 11 вересня поточного року  у зв’язку з непроведенням платежів органами державного Казначейства у містах, де проходить АТО, працівники та студенти частини навчальних закладів починаючи з липня не отримують заробітну плату та стипендії.

Таким чином, кошти знаходяться на реєстраційних рахунках відповідних навчальних закладів, однак, не можуть бути перераховані працівникам та студентам через призупинення роботи відділень Державної казначейської служби.

При стабілізації ситуації та відновленні роботи відділень Державної казначейської служби, кошти у звичайному режимі перераховуються на платіжні картки працівників та студентів.

У випадку перенесення роботи відділень Казначейства, де знаходяться рахунки навчальних закладів, з регіонів проведення АТО до інших, безпечних міст, відповідно до рішення Державного казначейства, та після  переоформлення платіжних документів навчальними закладами, кошти на заробітну плату та стипендії працівників та студентів тих навчальних закладів, які розташовані у зоні дій АТО, перераховуються працівникам та студентам у звичайному режимі.  

 
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі