Інформація по темі "" | Публікації по тегу
26.08.16
3337 0
Друкувати
Обране

Уряд затвердив порядок обслуговування коштів фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування

Як відомо, Бюджетним кодексом України передбачено казначейське обслуговування коштів фондів соціального страхування в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Такий порядок, яким визначається процедура казначейського обслуговування коштів Фонду соціального страхування України та Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, затверджено постановою Кабінету Міністрів України „Деякі питання обслуговування коштів фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування”, прийнятою на засіданні Уряду 23 серпня 2016 року.

Відповідно до цієї постанови Фонд соціального страхування України (який утворено шляхом реорганізації фондів соціального страхування з тимчасової втрати працездатності та від нещасних випадків на виробництві, і на сьогодні зареєстровано як юридичну особу) матиме змогу відкрити рахунки в Казначействі та акумулювати страхові кошти для надання застрахованим особам страхових виплат і соціальних послуг.

Також Кабінет Міністрів України своєю постановою затвердив збалансований та бездефіцитний бюджет Фонду соціального страхування України на 2016 рік.

Документом передбачено, що у 2016 році (разом із залишком на початок року) доходи Фонду становитимуть 17 105 703 тис. грн, із них страхові внески – 16 165 772,0 тис. грн, видатки Фонду – 16 886 786 тис. грн, із них на виплату допомоги – 15 080 583,0 тис. грн.

Кошти Фонду будуть спрямовані на виплату матеріального забезпечення, надання соціальних послуг та проведення інших заходів, передбачених Законом України „Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування”.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі