Нашi сайти:

Як переселенцям з тимчасово окупованої території зареєструватися безробітними: зміни від Кабміну

Кабмін вирішив питання щодо реєстрації безробітними та отримання матеріального забезпечення громадянами, які переселилися з тимчасово окупованої території. Для цього він вніс зміни до Порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу.


Відтепер громадяни, які звільнилися з роботи (припинили інший вид зайнятості) та переселилися з тимчасово окупованої території, за відсутності документів, що підтверджують факт звільнення (припинення зайнятості), періоди трудової діяльності та страхового стажу, зможуть зареєструватися та отримати соцпослуги і матеріальне забезпечення на випадок безробіття за даними Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Громадяни, які переселилися з тимчасово окупованої території та припинили трудові відносини у судовому порядку, повинні пред’явили відповідне рішення суду.

Такі зміни внесені постановою КМУ від 27.09.2014 р. № 403, яка набере чинності з дня офіційного опублікування. На день підготування замітки документ офіційно не опубліковано.

 

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі