Як переселенцям з тимчасово окупованої території зареєструватися безробітними: зміни від Кабміну

Кабмін вирішив питання щодо реєстрації безробітними та отримання матеріального забезпечення громадянами, які переселилися з тимчасово окупованої території. Для цього він вніс зміни до Порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу.


Відтепер громадяни, які звільнилися з роботи (припинили інший вид зайнятості) та переселилися з тимчасово окупованої території, за відсутності документів, що підтверджують факт звільнення (припинення зайнятості), періоди трудової діяльності та страхового стажу, зможуть зареєструватися та отримати соцпослуги і матеріальне забезпечення на випадок безробіття за даними Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Громадяни, які переселилися з тимчасово окупованої території та припинили трудові відносини у судовому порядку, повинні пред’явили відповідне рішення суду.

Такі зміни внесені постановою КМУ від 27.09.2014 р. № 403, яка набере чинності з дня офіційного опублікування. На день підготування замітки документ офіційно не опубліковано.

 

Теги: АТО


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі