Нашi сайти:

Забезпечення інвалідів засобами реабілітації: новий порядок взаємодії держорганів

Мінсоцполітики визначило новий Порядок взаємодії Міністерства соціальної політики України та Фонду соціального захисту інвалідів із забезпечення інвалідів, дітей-інвалідів, інших осіб технічними та іншими засобами реабілітації (ТЗР).


Відтепер питаннями забезпечення інвалідів, дітей-інвалідів, інших осіб технічними та іншими засобами реабілітації, замість Промислового об'єднання «Укрпротез», буде займатися безпосередньо Фонд соціального захисту інвалідів.

На Фонд, окрім іншого, тепер покладено обов’язки по:

— формуванню переліку ТЗР;

— обробці та обрахуванню у вартісному виразі інформації про кількісну потребу у ТЗР структурних підрозділів соціального захисту населення;

— збиранню оперативної узагальненої інформації від структурних підрозділів соціального захисту населення про кількісну потребу у ТЗР.

— щомісячному до 10 числа місяця, наступного за звітним, наданю Мінсоцполітики інформації про використання коштів, перерахованих підприємствам, що здійснюють забезпечення інвалідів, дітей-інвалідів та інших окремих категорій населення ТЗР.

Порядок затверджено наказом Мінсоцполітики від 08.10.2014 р. № 739, який набере чинності з дня його офіційного опублікування. На день підготування замітки документ офіційно не опубліковано.

В свою чергу втратить чинність наказ Мінсоцполітики від 20.08.2012 р. № 510 «Про затвердження Порядку взаємодії Міністерства соціальної політики України, Державної служби з питань інвалідів та ветеранів України, Фонду соціального захисту інвалідів і промислового об'єднання «Укрпротез» із забезпечення інвалідів, дітей-інвалідів, інших осіб технічними та іншими засобами реабілітації».

 

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі