Нашi сайти:

Жителі звільнених українськими військовими східних територій отримують усі виплати

Про те, чому Уряд не проводитиме виплати для тих, хто перебуває на території, яка не контролюється українською владою, Міністр фінансів пояснив на ТРК «Україна».


«Справа в тому, що окремі видатки ми провадили на цих територіях, але сьогодні фінансова ситуація повинна чітко відповідати ситуації політичній. Головне, чому було прийнято таке рішення – тільки тому, що ми не маємо на сьогодні такої можливості виконувати свої зобов’язання на цих територіях. Зруйнована системи банківська, казначейська і бюджетна. І ще одна дуже вадлива річ: ми не отримуємо достатньо ресурсу, який дозволив би нам виплатити усі кошти на цій територій. Я маю на увазі доходи в бюджет із цих територій», - зазначив очільник Мінфіну.

Як пояснив Олександр Шлапак, ці території глибоко дотаційні, і доводилося платили із «власної кишені».

«Треба відповісти іншим регіонам, чому ми на сьогодні, маючи складну ситуацію із виплатою в тому числі солдатам, будемо платити кошти на території, яка сьогодні не перебуває під контролем української влади», - заявив Олександр Шлапак.

За його словами, принципова позиція Президента і Прем’єр-міністра, щоб нарахування продовжувалися. І як тільки буде змога, жителі Донецької та Луганської областей отримають свої гроші.

«Жителі Донбасу можуть про це запитати в тих людей, які перебувають зараз на території, звільненій українськими військовими. Вони отримали всі свої кошти - і вчителі, і пенсіонери. Вони отримали виплати за весь період часу, поки вони перебували не під контролем української влади», - зауважив Олександр Шлапак.

За матеріалами ПРЕС-СЛУЖБИ МІНІСТЕРСТВА ФІНАНСІВ

 

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі