Змінено порядок повернення надміру виплачених субсидій

Мінсоплітики спільно з Мінфіном, Мін’юстом наказом від 18.07.2014 р. № 479/763/1157/5 внесли зміни до Порядку повернення коштів, надміру виплачених за призначеними субсидіями.


Змінами уточнено, що повернення бюджетних асигнувань, надміру перерахованих за призначеними субсидіями, проводиться у випадках, зокрема:

— виявлення подання громадянами свідомо документів із неправильними відомостями про доходи та майновий стан усіх зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) осіб, приховання заробітку чи іншого доходу, подання фальшивих документів;

— виявлення неправильних відомостей, виданих юрособами (довідки про доходи, про склад зареєстрованих осіб, про забезпеченість житловою площею та комунальними послугами) та фізособами - підприємцями (довідки про доходи);"

— виявлення прихованої інформації про набуття права власності на житло (житлове приміщення) іншою особою, яка не була в ньому зареєстрована на перше число місяця, з якого призначена субсидія.

Також встановлено, що повернені кошти, які були виплачені в минулих бюджетних періодах, підлягають поверненню до державного бюджету, а кошти, виплачені в поточному році, повертаються на рахунок органів соціального захисту населення для подальшого їх перерахування надавачам послуг.

Крім того, по всьому тексту Порядку відділи (управління) субсидій замінено на органи соціального захисту населення.

Наказ № 479/763/1157/5 набере чинності з дня його офіційного опублікування. На день підготування замітки документ офіційно не опубліковано.Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі