Інформація по темі "" | Публікації по тегу
13.09.16
8791 38
Друкувати
Обране

А.Рева про проблематику із виплатою заробітних плат працівникам органів соціального захисту

Керівники місцевих органів виконавчої влади мають і ресурси, і повноваження, щоб спільно з обласними і районними радами оперативно вирішити проблематику із виплатою заробітних плат працівникам органів соціального захисту. Такої думки Міністр соціальної політики України Андрій Рева.


За його словами, Міністерство соціальної політики не фінансує ні обласні, ні районні управління соціального захисту. Вони фінансуються за рахунок коштів державного бюджету, що передаються обласним і районним державним адміністраціям Міністерством фінансів України.

«Обласні управління соціального захисту населення фінансуються за рахунок коштів державногобюджету обласними державними адміністраціями, районні – районними адміністраціями, міські – з місцевих бюджетів міст обласного значення. В останніх, до речі, проблем немає», - зауважує Андрій Рева.

На думку Міністра соціальної політики, потрібно використовувати ті законодавчі механізми, що діють на сьогодні. Скажімо, є Закон України „Про джерела фінансування органів державної  влади”. Там чітко прописано, що якщо органи державної влади виконують делеговані функції органів місцевого самоврядування, то такі повноваження можуть фінансуватися з місцевих бюджетів. А 44 стаття Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” якраз і передбачає делегування районним, обласним державним адміністраціям повноважень районних і обласних рад.  Якщо вони виконують ці повноваження, то вони мають право фінансуватися за рахунок коштів місцевих бюджетів. Такі рішення обласними та районними радами прийняті уже в п’яти областях України.

«Не чекаючи будь-яких вказівок згори, це можна зробити вже сьогодні. Це реальний шлях, враховуючи те, що місцеві бюджети перевиконуються, як районні, так і обласні. У них є кошти понад те, що в них заплановано, які вони можуть направити на оплату праці державних службовців, у тому числі й працівникам управлінь соціального захисту населення», - резюмує Андрій Рева. 

env_icon Отримуйте новини поштою!

Ми будемо надсилати вам найсвіжіші матеріали кожного тижня

Для цього вкажіть своє ім'я та електронну скриньку

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Новини по темі:
07.12.21 Щодо розрахунку середньої за час відрядження та включення в розрахунок премій Гарантії для працівників, які направляються у відрядження, встановлені статтею 121 Кодексу законів про працю України, згідно з якою працівникам, які направляються у службове відрядження, оплата праці за виконану роботу здійснюється відповідно до умов, визначених трудовим або колективним договором, і розмір такої оплати праці не може бути нижчим середнього заробітку.
03.12.21 Розміри ставок заробітної плати працівників освіти станом на 1 грудня 2021 року Розміри ставок заробітної плати (посадових окладів) працівників освіти станом на 1 грудня 2021 року, враховуючи розмір посадового окладу працівника 1 тарифного розряду ЄТС на рівні 2893 грн, встановленого постановою Кабінету Міністрів України від 20.01.2021 № 29.
01.12.21 З 1 січня мінімальна зарплата лікарів складе 20 тисяч гривень – Зеленський При цьому середня зарплата лікаря, за словами президента, буде 24 тис. грн.
коментарі
(38)
123
13.09.2016
Рішення то прийняті, та є такими, що порушують БК України. Можна фінансувати на здійснення заходів але не зарплати. Та й до речі: Стаття 85 Бюджетного кодексу: ... Забороняється планувати та здійснювати видатки, не віднесені до місцевих бюджетів цим Кодексом, а також здійснювати впродовж бюджетного періоду видатки на утримання бюджетних установ одночасно з різних бюджетів, крім випадків, коли такі видатки здійснюються за рішенням відповідної місцевої ради за рахунок вільного залишку бюджетних коштів або перевиконання дохідної частини загального фонду місцевого бюджету за умови відсутності заборгованості такого бюджету за захищеними статтями видатків протягом року на будь-яку дату або за рішенням Кабінету Міністрів України.
точно 123
29.09.2016
таке враження, що пан міністр з луни прилетів!!!???
Вона
15.09.2016
Рева мабуть не в курсах, що в законі написано про те, хто такий держ.службовець.. І друге-цікаво чи є такі спонсори в місцевому бюджеті реально.)))))
Надія
13.09.2016
Які пять областей України прийняли такі рішення, можливо у них не було заборгованості по захищеним статтям.
Карл
13.09.2016
А якщо місцеві ради не бажають виділяти кошти на заробітні плати державним службовцам, коштиі доречі на які повинна забезпечувати держава. Зараз по всій Україні великими темпами росте заборгованість по заробітній платі по державній службі . Люди, які представляють державу в умовах постійного зростання цін не отримують гарантованих державою грошей. А скрізь мовчок і відмовки. Профспхерка не працює.Державні службовці не мають право на протест і роботу за сумісництвом. Падає якість і ефективність роботи, люди звільняються, йдуть за свій рахунок, збільшується навантаження. Щось я не чув про заборгованість по суддям чи народним депутатам, кошти на підвищення ім заробітної плати у 2016 році чомусь нашлись. Ось Вам і такий пропіарений владою Закон про державну службу, який був прийнятий з 01.05.2016 року, де вимоги для державних службовців були підвищені під Європу, а соціальний захист і статус державного службовця став гірший ніж був раніше.
Саша
13.09.2016
Та все ж таки в яких областях прийняли рішення щодо виділення коштів з місцевого бюджету на виконання державних функцій за КПКВК "Здійснення виконавчої влади"?
Олена
13.09.2016
Вражає, що міністр не знає, що управління соцзахисту не виконують повноважень, делегованих ОМС, виключно державні.
Саша Олена
13.09.2016
Я з Вами згодна, це навіть не вражає, а шокує.Таке враження, що ми з Мінсоцполітики із різних планет.
Коля
13.09.2016
Оце голова, а ви не знали де гроші взять...
Vlad
13.09.2016
оперативненько: Кабмін перерозподілив майже 3 млн грн на виплату зарплат співробітникам Мінсоцполітики (https://buhgalter.com.ua/news/oplata-praczi/kabmin-pererozpodiliv-mayzhe-3-mln-grn-na-viplatu-zarplat/)
Вона Vlad
13.09.2016
Працівники районних і не тільки соцзахистів отримали в вересні борг зп липень і 26% серпня... Що далі? Не спасуть і відпусткм без з/з-ти по 15 днів.
Вона Vlad
13.09.2016
Та я зрозуміла.) за всіх решта обідно.(((( страшно ото звіт по єдиному здавати...
Вона Vlad
13.09.2016
Щось дуже мало, як на весь соцзазист.)
точно Вона
29.09.2016
а чому ви вирішили що це весь соцзахист? Це тільки для министерства))))
Vlad Вона
13.09.2016
c"...співробітникам мінсоцполітики...". МІНІСТЕРСТВУ!
Саша Vlad
13.09.2016
Ми такі раді, що обсяг видатків, виділених Мінсоцполітики для функціонування, дає змогу закрити недостатність коштів по заробітній платі, нарахуванням, енергоносіям, а працівники управлінь соціального захисту , які є структурними підрозділами адміністрацій (обласних та районних). повинні іти у відпустки за власний рахунок , бо на цей рік не вистачає двохмісячного фонду оплати праці. При цьому немає коштів на елементарне - папір та заправку картриджів, які потрібні для надання громадянам соціальної допомоги.
ххх
13.09.2016
районне управління соцзахисту -на сьогодні нам виплатили 30-50% з/пл за серпень без мат еріальних допомог
марія
13.09.2016
Працівники нашого управління не отримали ЗП частково зо липень та за серпень. Річний фонд на ЗП закінчується в вересні . Не вистачає коштів більше трьохмісячного фонду. Що робити далі? Закривати управління? Відпустка без збереження ЗП на 15 к.д. не спасає.
Vlad марія
13.09.2016
ЗУ №79-VIII від 28.12.2014 Прикінцеві положення п.9. Надати право керівникам зазначених органів у межах бюджетних призначень без згоди та попередження працівників встановлювати для них режим роботи на умовах неповного робочого часу та надавати відпустки без збереження заробітної плати на визначений цими керівниками термін.
бух Vlad
14.09.2016
ще щодо відп за вл рах, наше начальство добріше, каже щоб брали лікарняні (більше 5го дня йде за рах соцстраху).
Вона бух
15.09.2016
А про нарахування єдиного внеску начальство подумало де взяти асигнування на КЕКВ 2120? Штрафи і пеня нікого вже не лякає в цій країні! Лікарняні, як на мене не вихід
Світлана бух
15.09.2016
А де взяти кошти щоб лікарняний купити? Адже зараз він коштує не менше 300 грн на 10 днів
бух Vlad
13.09.2016
неповний робочий день треба було оголошувати коли не було грошей на індексацію, бо працювали як завжди весь день, а індексацію навіть не нараховували (тому і немає зарпл. заборгованості - спустили кінці у воду). Вони там дуже хитрі, як працювати завалили додатковими обовяками, а як платити то "в межах фонду".
Людмила Vlad
13.09.2016
неповний робочий день, або тиждень ( при наших затверджених кощторисних призначеннях) необхідно було розпочинати вже з травня і до кінця року нараховувати зарплату за 4 год., а працювати фактично цілий день. Де логіка?
Оксана марія
13.09.2016
У нас та же ситуация. Надо с 1 октября закрывать управление и всем уходить за свой счет.
ххх
13.09.2016
праця наша відповідальна, а оплачувати її не хочуть, навантаження велике ,ми працюємо з великою кількістю людей, призначаємо немалі допомоги і субсидії. а що далі... багато хто з нас би звільнився , але просто важко знайти іншу роботу.
Маряна
14.09.2016
Напрошується тільки один висновок - закрити всі районні управління і нехай громадяни їдуть здавати документи на допомогу до міністерства. Якщо для нас не має коштів для виплати нашої ж з/п - тоді для чого працювати?
Маряна
14.09.2016
От цікаво було б побачити як працівники міністерства працювали б з бабусями (люди різні бувають і до кожного потрібен свій підхід) або призначали субсидію в тій програмі що вони придумали, чи робили роботу за трьох а з/п ніякої
Інспектор.
14.09.2016
Ситуація цікава. На даний час ще неотримали повністю ЗП за липень.Коштів вистачає по 10 вересня. Потрібно закрити управління на 1-2 дні по всій Україні і кошти найдуться.
ххх
14.09.2016
давайте один раз не проплатимо виплату дитячих допог, мамочки такий гвалт піднімуть, що відразу знайдуть резурси для ЗП
точно ххх
29.09.2016
ага, а потім вас звинуватять у корупції! Скажуть скористалися бюджетними грошима??? як це зазвичай патякають одинокі (з татами у цивільному шлюбі) мами.
Маряна
14.09.2016
це гарна ідея, але ми за це можем "отримати на горіхи" ще більше, ніж просто усі не вийшли на роботу
Маряна
14.09.2016
я повністю згідна з тим, що нам потрібно щось робити, якось добиватися щоб нам повернули наші зароблені гроші.
люда
14.09.2016
УСЗН не отримані кошти за липень а вже середина вересня .
Ірина
20.09.2016
Де ті люди що на Майдані скакали?Хто їх проплатив?Вдягти вишиванку-це ще не означає , що ти патріот.Патріот,коли ти робиш все,щоб твоя країна була багата,люди ситі,щасливі і впевнені в завтрашнем дні.Наші правителі нас тільки колотять, все время погіршують умови життя раді требованій МВФ.ЯКІ ВОНИ ПАТРІОТИ?Це геноцид свого народу.
Наталія
23.09.2016
Треба нашому Міністру соціальної політики законодавчі акти читати, а не пропонувати "химерні ідеї" як виплатити заборгованість.
Ната
26.09.2016
Ауууууууууууууууууууу!Коли ж нам(держслужбовцям) соцзахисту виділять кошти на з.плату??????????????
Да
03.10.2016
Вже жовтень! А ще не виплачена З/П за липень! За серпень і вересень теж не виплачено! Міністр не розуміє що він говорить!
Залишити коментар:
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
30
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×

 

Договір публічної оферти

Угода

про умови використання інформаційних ресурсів сайту

Ця Угода укладена між ТОВ «НВП «ФАКТОР» (далі - Компанія) і будь-яким Користувачем (далі загально названі - Сторони) веб-сайту (-ів) buhgalter.com.ua і / або budget.factor.ua, далі іменуються - Сайт.

Загальні положення

Наведені нижче умови є електронною формою документа, що визначає порядок використання, а саме, надання Користувачеві доступу до інформаційних ресурсів через Сайт.

Ця угода (Договір) носить характер публічної оферти, тобто є еквівалентом "усної угоди" і відповідно до чинного законодавства України має належну юридичну силу.

Сайт є об'єктом авторського права і як складного твору, а також "компіляції даних" ("бази даних") охороняється на території України, відповідно до Закону України "Про авторське право і суміжні права".

Всі авторські майнові права на Сайт належать Компанії. Позначення «buhgalter», «Factor» є знаком для товарів і послуг (торговою маркою) і не може використовуватися Користувачем без отримання відповідної ліцензії.

Компанія докладає всіх зусиль щодо забезпечення достовірності і актуальності інформації, представленої на Сайті. Однак Компанія не бере на себе фінансової та іншої відповідальності за результати застосування цієї інформації.

Підписка - повний доступ до всіх матеріалів, розміщених на Сайті. Підписка надається за певну плату на певний строк відповідно до умов відповідного тарифу Підписки.

Автоподовження підписки - сервіс автоматичного продовження підписки.

 

 

1. Прийняття Угоди

 

1.1. Для того, щоб отримати право доступу до інформаційних ресурсів Сайту, Користувачеві необхідно спочатку висловити свою згоду з цією угодою. Користувач не має санкціонованого доступу до інформаційних ресурсів Сайту, якщо він не прийняв або не згоден з умовами цієї угоди.

1.2 Згідно з умовами Договору Компанія надає Користувачам Передплату на платній основі з метою перегляду користувачами окремих матеріалів, розміщених на Сайті. Категорії платної інформації визначаються Товариством самостійно.

1.3. За згодою Користувача з умовами цієї угоди, Користувачеві надається доступ до інформаційних ресурсів Сайту. Інформаційні ресурси надаються «як є» і не припускають наступних доопрацювань.

1.4. Користувач має право припинити користуватися Сайтом в будь-який момент, без спеціального повідомлення Компанії про припинення користування Сайтом.

1.5. Для отримання доступу до ресурсів від Користувача може знадобитися надання інформації про себе (наприклад, відомості про особу, відомості про юридичну особу та інші контактні дані) з метою продовження користування Користувачем послугами Компанії.

1.6. Беручи до уваги безперервне впровадження нових розробок, Користувач визнає і погоджується з тим, що Компанія має право на власний розсуд припинити (тимчасово або остаточно) надання доступу до ресурсів Сайту (або будь-яких окремих функцій Сайту) всім користувачам взагалі або Користувачеві зокрема, без попереднього повідомлення.

1.7. Компанія на постійній основі впроваджує нові розробки для того, щоб надавати найкращі можливі послуги своїм користувачам. Користувач визнає і погоджується з тим, що форма і характер послуг (дизайн сайту, обсяг наданої інформації, тематика і ін.) можуть час від часу змінюватися без попереднього повідомлення Користувача.

 

 

2. Відповідальність сторін

 

2.1. Матеріали Сайту видаються без будь-яких гарантій, неявних або інших. Компанія не несе відповідальність за повноту і точність інформації, що міститься в матеріалах сайту, відповідність її вимогам Користувача.

2.2. Всі ризики, що виникають при використанні матеріалів (ресурсів) Сайту, несе Користувач. Компанія ні за яких умов не несе відповідальності за будь-які понесені Користувачем збитки, у чому б вони не виражалися, в тому числі, в разі якщо компанія була повідомлена про можливість заподіяння збитків.

2.3. Ризик настання негативних наслідків в результаті використання рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті, в повному обсязі несе Користувач. Компанія не гарантує і не підтверджує точність і достовірність, рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті.

2.4. Компанія не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, неточності, втрати часу, порушення в роботі обладнання і ліній комунікацій, проникнення комп'ютерних вірусів, втрати і зміни даних, виникнення дефектів в роботі програм. які виникли, незалежно від причин, в результаті використання Сайту.

2.5. У разі здійснення Користувачем дій, передбачених ст. 50 Закону України «Про авторське право і суміжні права» (порушення авторського права і суміжних прав), Компанія залишає за собою право, без попереднього повідомлення Користувача, за своїм вибором здійснювати дії щодо захисту немайнових і майнових авторських прав та суміжних прав в порядку, встановленому адміністративним, цивільним і кримінальним законодавством.

 

3. Порядок і умови оформлення Передплати

 

3.1 Для оформлення Передплати Користувачеві необхідно:

3.1.1 Авторизуватись або зареєструватися на сайті buhgalter.com.ua шляхом заповнення всіх необхідних полів реєстраційної форми

3.1.2 Уважно ознайомитися з умовами договору і прийняти його,

3.1.3 Ввести необхідні для оплати дані, якщо того вимагає Платіжна система; підтвердити оплату і оплатити.

3.2 Оплата доступу до сайту buhgalter.com.ua проводиться Користувачем на умовах 100% передплати.

3.3 Компанія попереджає користувачів, а Користувачі розуміють і погоджуються з тим, що Платіжна система може стягувати понад вартості послуг будь-якого роду комісії та збори, включаючи комісії мобільних операторів (за їх наявності), надаючи свої послуги тільки в разі, якщо такі комісії і збори будуть оплачені користувачем. Інформацію про такі комісії і збори (за їх наявності) Користувач самостійно може дізнатися в Платіжній системі. Комісії та збори не повертаються і не відшкодовуються Компанією. Користувач, який скористався послугами платіжної системи, вважається попередженим і згодним з їх умовами.

3.4 Компанія має право в односторонньому порядку і без попереднього повідомлення Користувача змінювати умови цього договору, наповнення пакетів Підписка, розміри тарифів і т.п. шляхом розміщення відповідного документа в новій редакції на сайті.

3.5 Зміни умов цього Договору набирають чинності з моменту опублікування на сайті buhgalter.com.ua

3.6 Зміни, що стосуються наповнення пакетів Підписка, розмірів тарифів застосовуються тільки для підписок, придбаних після такої зміни.

3.7 Відмова від послуг після оплати неможлива.

3.8 Користувач не має права:

3.8.1 реєструватися як інша особа; вводити в оману інших користувачів щодо своєї особи, використовуючи реєстраційні дані іншої людини; навмисне спотворювати уявлення про самого себе, свій вік або свої відносини з іншими особами або іншими організаціями; передавати реєстраційні дані, логін і пароль для доступу до системи іншим особам;

 

4. Автоподовження підписки

 

4.1 Учасники оплачують доступ до сайту buhgalter.com.ua щомісяця, надають згоду на послуги автоматичного регулярного продовження Підписки на новий термін (автоподовження Підписки). Після активації даної послуги оплата нового терміну Підписки здійснюється шляхом автоматичного безакцептного списання коштів з рахунку користувача. Послуга автоподовження Підписки надається до тих пір, поки Користувач не повідомить про її скасування в особистому кабінеті користувача, заповнивши необхідну форму.

4.2 Послуга вважається скасованою з наступного оплатного періоду.

4.3 Послуга активується при здійсненні першої або чергової оплати Підписки, що означає згоду користувача з тим, що після закінчення оплаченого строку дії Передплати Договір автоматично пролонгується на тих же умовах на той же термін з автоматичним списанням вартості Передплати з рахунку Користувача

4.4 У разі недостатності коштів на рахунку користувача або неможливості проведення платежу Підписка на новий термін не надається, а послуга «автоподовження Підписки» відключається, до моменту появи коштів на рахунку користувача або заміни користувачем рахунку в особистому кабінеті).

4.5 При зміні Товариством тарифів на підписку автоподовження Підписка на черговий новий термін, наступний за періодом, протягом якого відбулася така зміна буде здійснено за новим тарифом.

 

5. Припинення відносин з Компанією. зміна угоди

 

5.1. Компанія і Користувач домовилися, що компанія має право припинити підтримувати Сайт (надавати доступ / надавати послуги) в будь-який час на власний розсуд.

5.2. Компанія залишає за собою право припинити доступ до Сайту, якщо: доступ до Сайту втрачений через відсутність зв'язку на маршруті від Користувача до Сайту; Користувачеві відмовлено в доступі до Сайту внаслідок порушення ним «Інтрукціі користування сайтом» (http://budget.factor.ua/faq.php) або перевищення обсягу прав на використання Сайту.

5.3. Компанія залишає за собою право за своїм вибором без попереднього повідомлення та / або роз'яснення причин: змінювати, виправляти, обмежувати, припиняти чи зупиняти дію Сайту і будь-яких його розділів (матеріалів, ресурсів, сервісів); відмовляти Користувачеві в доступі до користування Сайтом і / або будь-якого його розділу. Задоволення / розгляд потреб Користувача при використанні Сайту не є обов'язком Компанії.

 

6. Заключні положення

 

6.1. Сайт може містити посилання на інші Інтернет - сайти. Дані сайти не перебувають під контролем Компанії і Компанія не несе відповідальності за зміст даних сайтів та / або зміст сайтів, посилання на які знаходяться на даних сайтах. Посилання на інші сайти включені в Сайт тільки для зручності користувачів і не означають згоду Компанії та його посадових осіб з вмістом даних сайтів. Інші Інтернет - сайти можуть містити посилання на Сайт без спеціального дозволу Компанії.

6.2. У разі незгоди Користувача з будь-яким з умов цієї угоди він зобов'язаний негайно припинити використання Сайту і / або будь-якого з його розділів.

6.3. У разі якщо компетентними органами / особами частина цієї угоди буде визнана недійсною, такою, що суперечить законодавству і не підлягає застосуванню, це не тягне неможливість застосування інших положень цієї угоди. Ця угода діє повною мірою в рамках, встановлених чинним законодавством.

6.4. До відносин в рамках цієї Угоди застосовується право України. Користувач і Компанія домовилися підкорятися при виникненні будь-яких спорів, що виникають у зв'язку зі справжньою угодою (використанням Сайту), виключно юрисдикції судів України.