Чи може працівник, який виконав доручену йому роботу до закінчення робочого дня, піти додому раніше

Держпраці в листі від 25.07.2016 р. № 7804/4/4.1-ДП-16 наголосила: виконання норми праці за коротший час або її перевиконання компенсується працівнику у вигляді підвищеної оплати праці, але не надає йому можливості лишати робоче місце до закінчення робочого часу.Окрім того, Держпраці роз’яснила: у разі якщо з певних причин працівнику необхідно полишати робоче місце раніше встановленого часу, він може звернутися до роботодавця з проханням щодо встановлення йому неповного робочого часу з оплатою за фактично виконану роботу відповідно до ст. 56 КЗпП.

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (4)
Коля
07.11.2016
Щоб піти раніше додому з роботи треба спочатку мати ту роботу. А де тепер працювати?
У країні немає промислового виробництва: пострадянські промислові підприємства знищені, а нових не створено. Якщо немає виробництва, звідки візьмуться зарплати і робочі місця? За роки незалежності, а особливо під час президентства Януковича, держава забрала робочі місця , а отже ,засоби існування, у переважної більшості найманих працівників. Країна, по великому рахунку, існує лише завдяки чотирьом джерелам "доходу": 1) вивезення за кордон сировини , у тому числі, вторинної; 2) ввезення імпортної готової продукції, у тому числі, напівфабрикатів; 3)постійні зовнішні запозичення;4) внутрішні узаконені шахраювання, у тому числі , постійне знецінення гривні. Ви де-небуть бачили українського виробництва сучасну техніку? Хоча б побутову? У нас неспроможні виготовити не те що комп"ютер чи ноутбук , а навіть якісну електричну лампочку.

Ольга Коля
13.02.2017
электронные книги производят в Украине
Ольга
08.11.2016
Деякі депутати місяцями не з'являються на роботі ( не те що раніше пішли з роботи), на яку їх найняли виборці, проте заробітна плата та ще й премії нараховуються як за повні робочі дні і це попри те, коли голова Верховної Ради пан Парубій обіцяв не виплачувати заробітну плату за ті дні коли депутат відсутній в залі. Чи на них не розповсюджується лист Держпраці, а тільки для простих смертних, які отримують мізерну заробітну плату, але є робота чи ти виконав її скоріше,але мусиш досиджувати норму годин, при цьому установа витрачає кошти на оплату комунальних послуг (ел.енергія, вода і т.д) ? Де справедливість? І до яких пір будемо жити по совкових правилах є робота чи ти виконав її раніше але сиди і чекай коли закінчиться робочий день?
Ірина
11.11.2016
Працюю бухгалтером 24года.Проблема в людей- щоб піти раніше додому!!!! В бухгалтера ні вихідних,ні відпусток повноцінних,ні свят,вечорами сидиш після роботи,щоб"на утро було все готово",весь народ тиждень гуляє Новий рік,а бухгалтера з під елочки і на другий день годовий звіт виходять клепать.І так все времіАле на зарплату це ніяк не відображається.Особливо в бюджеті-всі однаково заробляють.Аби платили за переработку-багатіями стали б.
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі