Інформація по темі "" | Публікації по тегу
07.11.16
11371 4
Друкувати
Обране

Чи може працівник, який виконав доручену йому роботу до закінчення робочого дня, піти додому раніше

Держпраці в листі від 25.07.2016 р. № 7804/4/4.1-ДП-16 наголосила: виконання норми праці за коротший час або її перевиконання компенсується працівнику у вигляді підвищеної оплати праці, але не надає йому можливості лишати робоче місце до закінчення робочого часу.Окрім того, Держпраці роз’яснила: у разі якщо з певних причин працівнику необхідно полишати робоче місце раніше встановленого часу, він може звернутися до роботодавця з проханням щодо встановлення йому неповного робочого часу з оплатою за фактично виконану роботу відповідно до ст. 56 КЗпП.

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(4)
Коля
07.11.2016
Щоб піти раніше додому з роботи треба спочатку мати ту роботу. А де тепер працювати?
У країні немає промислового виробництва: пострадянські промислові підприємства знищені, а нових не створено. Якщо немає виробництва, звідки візьмуться зарплати і робочі місця? За роки незалежності, а особливо під час президентства Януковича, держава забрала робочі місця , а отже ,засоби існування, у переважної більшості найманих працівників. Країна, по великому рахунку, існує лише завдяки чотирьом джерелам "доходу": 1) вивезення за кордон сировини , у тому числі, вторинної; 2) ввезення імпортної готової продукції, у тому числі, напівфабрикатів; 3)постійні зовнішні запозичення;4) внутрішні узаконені шахраювання, у тому числі , постійне знецінення гривні. Ви де-небуть бачили українського виробництва сучасну техніку? Хоча б побутову? У нас неспроможні виготовити не те що комп"ютер чи ноутбук , а навіть якісну електричну лампочку.

Ольга Коля
13.02.2017
электронные книги производят в Украине
Ольга
08.11.2016
Деякі депутати місяцями не з'являються на роботі ( не те що раніше пішли з роботи), на яку їх найняли виборці, проте заробітна плата та ще й премії нараховуються як за повні робочі дні і це попри те, коли голова Верховної Ради пан Парубій обіцяв не виплачувати заробітну плату за ті дні коли депутат відсутній в залі. Чи на них не розповсюджується лист Держпраці, а тільки для простих смертних, які отримують мізерну заробітну плату, але є робота чи ти виконав її скоріше,але мусиш досиджувати норму годин, при цьому установа витрачає кошти на оплату комунальних послуг (ел.енергія, вода і т.д) ? Де справедливість? І до яких пір будемо жити по совкових правилах є робота чи ти виконав її раніше але сиди і чекай коли закінчиться робочий день?
Ірина
11.11.2016
Працюю бухгалтером 24года.Проблема в людей- щоб піти раніше додому!!!! В бухгалтера ні вихідних,ні відпусток повноцінних,ні свят,вечорами сидиш після роботи,щоб"на утро було все готово",весь народ тиждень гуляє Новий рік,а бухгалтера з під елочки і на другий день годовий звіт виходять клепать.І так все времіАле на зарплату це ніяк не відображається.Особливо в бюджеті-всі однаково заробляють.Аби платили за переработку-багатіями стали б.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Шановні колеги!
Довгі роки ми наполегливо працювали, щоб вчасно підставляти плече підтримки всім українським бухгалтерам бюджетного сектору. Ми завжди розуміли, що їм нізвідки чекати допомоги й опори, тому розвивали новинний і консультативний портал власними силами та засобами. За що ви повсякчас віддячуєте нам своєю довірою та прихильністю. Ми дуже цінуємо це!

Та настають складні часи в усьому світі – й дедалі важче стає підтримувати гідний рівень роботи найбільшого в Україні порталу за свій кошт, частково покриваючи витрати завдяки рекламі. Цього вкрай замало!

Buhgalter.com.ua – це не лише стрічка новин із тематичними розділами та корисною інформацією. По той бік монітора щоденно стоять на варті роботи порталу 14 фахівців та чимале технічне забезпечення для безперешкодного функціонування сайту.

Ми сформували максимально комфортну ціну, яка б не «била по кишені», – 30 грн на місяць або 1 грн на день. Передплатники видань «Бюджетна бухгалтерія» та «Оплата праці», як і раніше, продовжують користуватися порталом безкоштовно та без реклами.

Розуміємо, для вас це стало несподіванкою, але в сьогоднішніх умовах ми не можемо діяти інакше. Цілком посильна сума, що дорівнює чашці кави у кав’ярні, підтримає життя вашого улюбленого ресурсу. За це ми віддячимо вам завжди цікавою й важливою інформацією та новими ідеями. Далі буде тільки краще!

Залишайтеся з нами – і давайте підтримувати один одного!

Ваші колеги – команда buhgalter.com.ua
30
грн/
місяц
Це приблизно усього 1 грн/день
Ви можете скасувати в будь-який момент
ic-acc-pay
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн