Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
4545 0
Друкувати
Обране

Чи зараховується декретна відпустка до педагогічного стажу

Держпраці надала відповідь на такі запитання:

  1. 1) Чи втрачається неперервний педагогічний стаж при продовженні декрету до 4-х років за медичною довідкою?
  2. 2) Чи враховується період декрету до педагогічного стажу?
  3. 3) Які нормативні документи регулюють ці питання?


Педагогічний стаж не втрачається, період декрету зараховується до педагогічного стажу.

Відпустка для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку та відпустка без збереження заробітної плати (ч. 3 та ч. 6 ст. 179 КЗпП) зараховуються як до загального, так і до безперервного стажу роботи й до стажу роботи за спеціальністю.

Разом із тим, відповідно до п. 5 Порядку виплати надбавок за вислугу років педагогічним і науково-педагогічним працівникам навчальних закладів і установ освіти, затвердженого постановою КМУ від 31.01.2001 р. № 78, до стажу педагогічної роботи зараховується, зокрема, час перебування у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку та відпустка без збереження заробітної плати (ч. 3 і ч. 6 ст. 179 КЗпП).

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(0)
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд