Чоловіків і жінок пропонують зрівняти в трудових правах

Конфедерація роботодавців України підготувала законопроект, яким пропонує зрівняти трудові права чоловіків і жінок, інформує ЮРЛІГА


Зокрема, запропоновано дозволити йти в декретну відпустку до досягнення дитиною трирічного віку не тільки матерям, а й батькам.

Також батьки двох і більше малолітніх дітей зможуть брати щорічну відпустку в зручний для них час, додаткову відпустку до 10 календарних днів, а також відпустку до 14 календарних днів за свій рахунок. Зараз таким правом можуть скористатися тільки жінки.

Батьки дітей до 14 років зможуть взяти відпустку за свій рахунок і на час карантину в школах і садках.

Крім того, батьки малолітніх дітей або дітей з обмеженими можливостями не будуть притягуватися до понаднормової роботи або відряджень без їх згоди.

Чоловіки, які мають дітей до 14 років, зможуть звертатися до роботодавця за встановленням неповного робочого дня або тижня для догляду за дитиною.

За словами авторів законопроекту, таким чином національне законодавство буде адаптоване до європейського, яке передбачає соціальні гарантії всім співробітникам без статевої дискримінації.

Законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо надання додаткових гарантій, пов'язаних з суміщенням сімейних і трудових обов'язків)» доступний для обговорення. Бажаючі можуть направити свої пропозиції та побажання за адресою: rkolyshko@employers.org.ua.

 

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (10)
josh_ua
30.08.2017
феміністки, що скажете?
Тетяна josh_ua
30.08.2017
Послать би усю Конфедерацію за найпопулярнішим пішоходно-сексуальним маршрутом! За такими реформаторами "дурка" плаче!
Карл
30.08.2017
Ще хай обов'язковий військову службу введуть для жінок
Ikar Карл
30.08.2017
>_<
Оля
30.08.2017
Ага, для себя написали! Кто и что сейчас соблюдает?
Іра
30.08.2017
А ще можна запропонувати чоловікам виношувати і народжувати дитину))) ну щоб зовсім бути рівними)))
І що значить "запропоновано дозволити йти в декретну відпустку до досягнення дитиною трирічного віку не тільки матерям, а й батькам", якщо і на даний час будь який батько має таке право
Співробітник Іра
31.08.2017
Так само як і відпустка без збереження з/п тривалістю до 14 календарних днів
Бухгалтер
31.08.2017
мужики и так работать не хотят давайте им еще и отпуск декретный дадим на 3 года.Пусть бабы пашут.
Оксана
01.09.2017
А что' сейчас мужчины не имеют права на декретный отпуск? Да и все остальные пункты не проблема. Это что новые гранты отмыть надо? Мне кажется грантодаватели немного не в теме. Их так обманывают наши .....
Ірина Оксана
07.09.2017
Полностью с Вами согласна - это же популизм чистой воды! Или по-другому: кипучая бездеятельность. Вроде бы и трудятся в поте лица, "болеют" за народ, а результата нет, уровень жизни ниже, чем у папуасов!
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі