Держслужбовцям вищих судів платитимуть на 10% більше

Посадові оклади державних службовців Конституційного та Верховного судів України, вищих спеціалізованих судів, Вищої ради юстиції, Вищої кваліфікаційної комісії суддів України та Державної судової адміністрації України, затверджені Кабміном, підвищуються на 10 %.


Такі зміни передбачені постановою Кабміну від 5 травня 2016 р. №322 "Про внесення змін у додатки 1 і 3 до постанови Кабінету Міністрів України від 6 квітня 2016 р. №292".

Згідно з постановою посадові оклади перших заступників керівників самостійних структурних підрозділів (група 4) установлюються на 5 % нижче від посадового окладу керівника відповідного самостійного структурного підрозділу, передбаченого цією схемою.

Постановою в новій редакції викладено схему посадових окладів на посадах державної служби за групами оплати праці з урахуванням юрисдикції державних органів та перелік посад держслужби, що прирівнюються до відповідних груп оплати праці. 

Що стосується схеми посадових окладів, то до неї додали посаду "державного експерта" (7-а група оплати праці) з окладом в 4 824 грн. Окрім того, назви посад, які містять слово "начальник" постановою №322 було замінено на "керівник".

В свою чергу перелік посад держслужби, що прирівнюються до відповідних груп оплати праці доповнили посадами працівників дипломатичної служби, працівників виконавчої служби, судових органів, слідчих тощо. Так, наприклад, 9-ту групу оплати праці доповнили посадами судового розпорядника, секретаря суду, слідчого, а 8-му групу відповідно - посадами старшого судового розпорядника, старшого секретаря суду, секретаря судового засідання, старшого слідчого.

Зауважимо, на необхідність вже згаданого 10%-ного підвищення для окремих держслужбовців судів, ВРЮ, ВККСУ, ДСАУ у своєму листі до Уряду вказували очільники вищих судових інституцій.

Закон і Бізнес

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (8)
Яяяя
10.05.2016
Ото аж бісе!!! Чим відрізняється робота головного спеціаліста у районі і в Києві?????? Сидить так же як я і робить ту ж роботу, але получає на рівні мого начальника!!!!!!!!!!!!!!! Чи спеціалісти у містах такі вже ж СПЕЦІАЛІСТИ???????????????
Дмитро Яяяя
10.05.2016
компетенція суттєво відрізняється
Яяяя Дмитро
10.05.2016
Чим??? Чим головний спеціаліст у місті розумніший чим в районі???? Дзвониш в область, а там у кожного своє питання і на інше відповіді не надають. А я і спец у всіх питаннях і комп"ютерщик і ще все що треба. Дістали!!!!
гарадской Яяяя
11.05.2016
єдь в горад!
Богдан Яяяя
11.05.2016
повністю підтримую! давайте зупиним роботу суду так на дня три! чесно почуваю себе як різноробочий на зводі.. а з новими окладами так взагалі жесть..((
Іван Богдан
12.05.2016
доречі тепер головний спеціаліст буде просто обслуговуючий персонал. іду писати заяву на звільнення
Коля
10.05.2016
Особисто я у цивільній справі стикався з випадками, коли у судових рішеннях було написано: "Встановлено, що...", але насправді те було встановлено на основі неправдивих відомостей та підроблених документів. Суди не лише про це знали, а скоріше всього, самі судді радили відповідачу (держустанові) , як краще зробити ту чи іншу підробку.
Коля Коля
14.05.2016
...І за шахрайства і брехню їм підвищили зарплату. У якій ще країні можливий такий маразм?
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі