Інформація по темі "" | Публікації по тегу
14.06.16
15074 34
Друкувати
Обране

До яких груп з оплати праці належать керівні працівники місцевих держадміністрацій

Згідно з постановою КМУ «Деякі питання оплати праці державних службовців у 2016 році» від 06.04.2016 р. № 292, до групи 4 оплати праці належать посади керівників самостійних структурних підрозділів інших державних органів. У зв’язку із цим посадовий оклад керівника апарату місцевої адміністрації Мінсоцполітики рекомендує визначати за цією групою, тобто на рівні керівника департаменту, а заступника керівника апарату — до групи 5 оплати праці з відповідним посадовим окладом з урахуванням юрисдикції державних органів.


Посади керівників структурних підрозділів та їх заступників в апараті місцевої державної адміністрації визначаються як для керівників структурних підрозділів у складі департаменту, служби, самостійного управління за групою 6 оплати праці.

Посадові оклади керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації, зокрема, начальника фінансового управління, визначаються за групою 4 оплати праці на рівні керівника самостійного управління, а його заступника — за групою 5 оплати праці.

Стосовно посади адміністратора, то на нині цієї посади в додатку 3 не визначено, тому до внесення відповідних змін пропонуємо посадовий оклад адміністратора визначати на рівні державного адміністратора (група 6).

Посадові оклади державних службовців районних у місті Києві державних адміністрацій визначаються як для державних органів, юрисдикція котрих поширюється на територію одного чи декількох районів, міст обласного значення.

На цьому акцентує увагу Мінсоцполітики в листі від 12.05.2016 р.

env_icon Отримуйте новини поштою!

Ми будемо надсилати вам найсвіжіші матеріали кожного тижня

Для цього вкажіть своє ім'я та електронну скриньку

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Новини по темі:
05.08.22 Щодо деяких питань оплати праці в центрах олімпійської підготовки Згідно зі статтею 8 Закону України "Про оплату праці" умови і розміри оплати праці працівників установ і організацій, що фінансуються з бюджету, визначаються Кабінетом Міністрів України.
05.08.22 Мінсоцполітики вигідне підвищення мінімальної зарплати, але необхідно консультуватися з роботодавцями - Жолнович Міністерству соціальної політики вигідне підвищення мінімальної заробітної плати, але необхідно консультуватися з роботодавцями, наскільки це можливо та підйомно для них, повідомляє міністр Оксана Жолнович.
02.08.22 Про збереження середнього заробітку особам, які уклали контракт добровольця територіальної оборони Пунктом 3 форми контракту добровольця територіальної оборони, затвердженої наказом Міністерства оборони України від 07.03.2022 № 84, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 07.03.2022 за № 307/37643 (далі – Форма контракту), передбачено, що на добровольця територіальної оборони, який уклав цей контракт, поширюються гарантії соціального і правового захисту, передбачені Законом України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» та статті 119 КЗпП.
коментарі
(34)
Вікторія
14.06.2016
А як бути з керівниками малочисельних структурних підрозділів адміністрації?
Андрій Вікторія
14.06.2016
Для цілей постанови Кабінету Міністрів України від 6 квітня 2016 р. № 292 чисельність структурного підрозділа не є суттєвою. Суттєвим є статус.
Вікторія Андрій
15.06.2016
Мається на увазі до до якої групи оплати праці віднести начальників відділів надання адмінпослуг, економіки і ЖКГ - 4 чи 6?
Vika
14.06.2016
І не малочисельних структурних підрозділів адміністрації. Коли в структурі все гаразд. Дотримано співвідношення 1:3 між категоріями "Б" та "В"., а адміністрація наполягає на зміні структури та зменшені категорії "Б"(тобто обєднати сектори)
Андрій Vika
14.06.2016
У разі зміни структури МДА керівництву слід звернути увагу на ПКМУ № 179 і 606!!!
Сергій
14.06.2016
То адміністратори не будуть ходити на роботу
АДМІНІСТРАТОР ЦНАП
14.06.2016
До якої з посад у 6 групі відноситься Адміністратор ЦНАП районної державної адміністрації ? Чому порушують ЗАКОН і нас віднесли до головних спеціалістів? Кому скаржитися?
Андрій АДМІНІСТРАТОР ЦНАП
14.06.2016
А які керівні функції виконує адміністратор?
вікторія
14.06.2016
Пеший заступник начальника самостійного управління районної державної адміністрації відноситься до 5 групи оплати праці чи до 4?
Андрій вікторія
14.06.2016
Заступник керівника самостійного управління, служби - 5 група
вікторія Андрій
15.06.2016
те що заступник керівника відноситься до 5 групи це зрозуміло, а перший заступник?
Андрій вікторія
17.06.2016
Примітка 4 до ПКМУ № 292: установлення посадових окладів державним службовцям за прирівняними посадами в межах 4-6 груп оплати праці здійснюється керівником державної служби у відповідному державному органі.
Людмила
14.06.2016
Цікаво, що адміністратор прирівнюється за оплатою праці до керівника відділу апарату рда. Чому в законі про місцеві адміністрації записано, що керівники віддідів арарату за оплатою праці поирівнюються до керівників стр.підроздідів. чому знову не однаковий підхід, чи може в апараті менше працюють? Напр. В типовому положені про сдужбу упр.персоналом зазначено, що це самост.структ.підрозділ органу. Чому рекомендують прирівнювати до департаменту. Хто це придумав?
Віталій Людмила
19.06.2016
Де Ви зустрічали таку норму? На сьогоднішній день лише відомо що адміністратор відноситься до 6 групи оплати праці, немає такої норми що він прирівняний саме до керівника відділу.
Людмила
14.06.2016
Куди віднести спеціаліста 1 кат. У якого 5 років стажу держ.служби, якщо до спеціаліста, то оклад менший ніж у завгоспа. Якщо перевести на гол.спеціаліста, то потрібен конкурс. А що казати тим хто прийде приймати участь у конкурсі.?
Олександр
15.06.2016
Адміністратори ЦНАП надають послуги населенню, щоденно спілкуючись із різними людьми, допомагаючи їм вирішувати різні питання, при чому робота з документами є невід’ємною частиною. В апараті РДА сидять та “здуру бісяться” навіть відвідувачів за людей не сприймають. Щоб вирішити якесь питання в РДА потрібно низько в ножки покланятися та принижуватися. Боги !!!
Анастасія
15.06.2016
куди віднести відділ економіки,який не є юридичною особою публічного права,але є структурним підрозділом райдержадміністрації,до якої групи оплати праці? 6 чи 4?
Андрій Анастасія
17.06.2016
Примітка 4 до ПКМУ № 292: установлення посадових окладів державним службовцям за прирівняними посадами в межах 4-6 груп оплати праці здійснюється керівником державної служби у відповідному державному органі.
Марія
15.06.2016
Посадові оклади керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації, зокрема, начальника фінансового управління, визначаються за групою 4 оплати праці А чому не конкретизовано покерівників структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівникам структурних підрозділів апарату районної державної адміністрації?
Анастасія Марія
15.06.2016
Посади керівників структурних підрозділів та їх заступників в апараті місцевої державної адміністрації визначаються як для керівників структурних підрозділів у складі департаменту, служби, самостійного управління за групою 6 оплати праці.Посадові оклади керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації, зокрема, начальника фінансового управління, визначаються за 4 групою оплати праці на рівні керівника самостійного управління, а його заступника - за 5 групою оплати праці.МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ ЛИСТ від 12.05.2016 р. Щодо віднесення до посад держслужби керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації
Анастасія Марія
15.06.2016
дякую, це я читала, а начальник відділу економіки,який не є самостійний відділ?
Ольга
16.06.2016
до якої групи 4 чи 5 віднести посаду завідувача сектора культури (Юридична особа)
Андрій Ольга
17.06.2016
заступник керівника самостійного відділу, служби, завідувач самостійного сектору - 5
Світлана
17.06.2016
Як бути з оплатою праці в центрах соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді? В якому документі можна знайти інформацію щодо статусу державних службовців, працюючих в Центрі? Залишилися вони державними службовцями, чи ні? Ніяких офіційних документів нам не надходило, а час іде....
Андрій Світлана
17.06.2016
Інформація про зняття з вас держслужби - поки на рівні розмов!
Світлана Андрій
17.06.2016
Так! Але, я бути з нарахуванням заробітної плати, якщо Закон вступив в силу з 1 травня, як нараховувати заробітну плату та відпускні? Це люди, а ми несемо відповідальність за них!? Скільки може тягнутися рішення питання?
Держслужбовець
17.06.2016
До якої катерогії віднести посади завідувачів секторів у апараті МДА та РДА? Якщо брати до уваги розяснення Нацдержслужби - то до Б, але чомусь кадрові служби схиляються до В
Іванка
21.06.2016
Цікаво куди віднести посаду головного бухгалтера у структурному підрозділі, який складається лише з трьох осіб? якщо раніше ця посада відповідала шостій категорії
Микола
21.06.2016
Лист-роз'яснення Мінсоцполітики в частині керівників структурних апарату МДА суперечить вимогам другого речення частини 4 статті 44 ЗУ "Про місцеві державні адміністрації", яким передбачено, що "Керівники структурних підрозділів апарату МДА за умовами плати праці прирівнюються до керівників управлінь, відділів та інших структурних підрозділів місцевої державної адміністрації" (у 2007 році це речення виключили із закону, але КСУ визнав це виключення неконституційним, а тому воно чинне до цього часу). Виходячи із цього керівник структурного підрозділу АПАРАТУ РДА та ОДА повинен за умовами оплати праці прирівнюватися до 4 (четвертої) групи з оплати праці за рішенням керівника державної служби (див. пункт 4 примітки до СХЕМИ посадових окладів на посадах державної служби за групами оплати праці з урахуванням юрисдикції державних органів, затв. постановою КМУ № 292). Виходить, що міністерство не орієнтується у чинному законодавстві, даючи такі роз'яснення, а це призводить до порушення прав відповідних держслужбовців.
Вика
21.06.2016
Який посадовий оклад адміністратора ЦНАП?
LEXXX
21.06.2016
Зараз узгоджується проект змін до Постанови КМУ №292 (додаток 3). Серед цікавинок: 4 група - керівник апарату МДА 5 група - заступник керівника апарату МДА 6 група - керівники та заступники "несамостійних" підрозділів апарату МДА, головний бухгалтер (!!!), адміністратор, державний реєстратор, державний кадастровий реєстратор 7 група - головні державні ревізори - інспектори, головні державні інспектори, головні державні соціальні інспектори, головні казначеї, старші інспектори. (посада державний реєстратор виключається) 8,9 групи за аналогією з 7 групою.
Лідія
21.06.2016
Який посадовий оклад начальника відділу апарату райдержадміністрації
Яяяяяяя Лідія
22.06.2016
3101 грн.- Начальник відділу у складі департаменту, самостійного управлііня (6 група) -ЗА РОЗ’ЯСНЕННЯМ МІНСОЦПОЛІТИКИ
Олександр
09.08.2016
До якої категорії віднести посади начальника відділу у апараті МДА та РДА Б чи В ?
Залишити коментар:
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
30
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×

 

Договір публічної оферти

Угода

про умови використання інформаційних ресурсів сайту

Ця Угода укладена між ТОВ «НВП «ФАКТОР» (далі - Компанія) і будь-яким Користувачем (далі загально названі - Сторони) веб-сайту (-ів) buhgalter.com.ua і / або budget.factor.ua, далі іменуються - Сайт.

Загальні положення

Наведені нижче умови є електронною формою документа, що визначає порядок використання, а саме, надання Користувачеві доступу до інформаційних ресурсів через Сайт.

Ця угода (Договір) носить характер публічної оферти, тобто є еквівалентом "усної угоди" і відповідно до чинного законодавства України має належну юридичну силу.

Сайт є об'єктом авторського права і як складного твору, а також "компіляції даних" ("бази даних") охороняється на території України, відповідно до Закону України "Про авторське право і суміжні права".

Всі авторські майнові права на Сайт належать Компанії. Позначення «buhgalter», «Factor» є знаком для товарів і послуг (торговою маркою) і не може використовуватися Користувачем без отримання відповідної ліцензії.

Компанія докладає всіх зусиль щодо забезпечення достовірності і актуальності інформації, представленої на Сайті. Однак Компанія не бере на себе фінансової та іншої відповідальності за результати застосування цієї інформації.

Підписка - повний доступ до всіх матеріалів, розміщених на Сайті. Підписка надається за певну плату на певний строк відповідно до умов відповідного тарифу Підписки.

Автоподовження підписки - сервіс автоматичного продовження підписки.

 

 

1. Прийняття Угоди

 

1.1. Для того, щоб отримати право доступу до інформаційних ресурсів Сайту, Користувачеві необхідно спочатку висловити свою згоду з цією угодою. Користувач не має санкціонованого доступу до інформаційних ресурсів Сайту, якщо він не прийняв або не згоден з умовами цієї угоди.

1.2 Згідно з умовами Договору Компанія надає Користувачам Передплату на платній основі з метою перегляду користувачами окремих матеріалів, розміщених на Сайті. Категорії платної інформації визначаються Товариством самостійно.

1.3. За згодою Користувача з умовами цієї угоди, Користувачеві надається доступ до інформаційних ресурсів Сайту. Інформаційні ресурси надаються «як є» і не припускають наступних доопрацювань.

1.4. Користувач має право припинити користуватися Сайтом в будь-який момент, без спеціального повідомлення Компанії про припинення користування Сайтом.

1.5. Для отримання доступу до ресурсів від Користувача може знадобитися надання інформації про себе (наприклад, відомості про особу, відомості про юридичну особу та інші контактні дані) з метою продовження користування Користувачем послугами Компанії.

1.6. Беручи до уваги безперервне впровадження нових розробок, Користувач визнає і погоджується з тим, що Компанія має право на власний розсуд припинити (тимчасово або остаточно) надання доступу до ресурсів Сайту (або будь-яких окремих функцій Сайту) всім користувачам взагалі або Користувачеві зокрема, без попереднього повідомлення.

1.7. Компанія на постійній основі впроваджує нові розробки для того, щоб надавати найкращі можливі послуги своїм користувачам. Користувач визнає і погоджується з тим, що форма і характер послуг (дизайн сайту, обсяг наданої інформації, тематика і ін.) можуть час від часу змінюватися без попереднього повідомлення Користувача.

 

 

2. Відповідальність сторін

 

2.1. Матеріали Сайту видаються без будь-яких гарантій, неявних або інших. Компанія не несе відповідальність за повноту і точність інформації, що міститься в матеріалах сайту, відповідність її вимогам Користувача.

2.2. Всі ризики, що виникають при використанні матеріалів (ресурсів) Сайту, несе Користувач. Компанія ні за яких умов не несе відповідальності за будь-які понесені Користувачем збитки, у чому б вони не виражалися, в тому числі, в разі якщо компанія була повідомлена про можливість заподіяння збитків.

2.3. Ризик настання негативних наслідків в результаті використання рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті, в повному обсязі несе Користувач. Компанія не гарантує і не підтверджує точність і достовірність, рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті.

2.4. Компанія не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, неточності, втрати часу, порушення в роботі обладнання і ліній комунікацій, проникнення комп'ютерних вірусів, втрати і зміни даних, виникнення дефектів в роботі програм. які виникли, незалежно від причин, в результаті використання Сайту.

2.5. У разі здійснення Користувачем дій, передбачених ст. 50 Закону України «Про авторське право і суміжні права» (порушення авторського права і суміжних прав), Компанія залишає за собою право, без попереднього повідомлення Користувача, за своїм вибором здійснювати дії щодо захисту немайнових і майнових авторських прав та суміжних прав в порядку, встановленому адміністративним, цивільним і кримінальним законодавством.

 

3. Порядок і умови оформлення Передплати

 

3.1 Для оформлення Передплати Користувачеві необхідно:

3.1.1 Авторизуватись або зареєструватися на сайті buhgalter.com.ua шляхом заповнення всіх необхідних полів реєстраційної форми

3.1.2 Уважно ознайомитися з умовами договору і прийняти його,

3.1.3 Ввести необхідні для оплати дані, якщо того вимагає Платіжна система; підтвердити оплату і оплатити.

3.2 Оплата доступу до сайту buhgalter.com.ua проводиться Користувачем на умовах 100% передплати.

3.3 Компанія попереджає користувачів, а Користувачі розуміють і погоджуються з тим, що Платіжна система може стягувати понад вартості послуг будь-якого роду комісії та збори, включаючи комісії мобільних операторів (за їх наявності), надаючи свої послуги тільки в разі, якщо такі комісії і збори будуть оплачені користувачем. Інформацію про такі комісії і збори (за їх наявності) Користувач самостійно може дізнатися в Платіжній системі. Комісії та збори не повертаються і не відшкодовуються Компанією. Користувач, який скористався послугами платіжної системи, вважається попередженим і згодним з їх умовами.

3.4 Компанія має право в односторонньому порядку і без попереднього повідомлення Користувача змінювати умови цього договору, наповнення пакетів Підписка, розміри тарифів і т.п. шляхом розміщення відповідного документа в новій редакції на сайті.

3.5 Зміни умов цього Договору набирають чинності з моменту опублікування на сайті buhgalter.com.ua

3.6 Зміни, що стосуються наповнення пакетів Підписка, розмірів тарифів застосовуються тільки для підписок, придбаних після такої зміни.

3.7 Відмова від послуг після оплати неможлива.

3.8 Користувач не має права:

3.8.1 реєструватися як інша особа; вводити в оману інших користувачів щодо своєї особи, використовуючи реєстраційні дані іншої людини; навмисне спотворювати уявлення про самого себе, свій вік або свої відносини з іншими особами або іншими організаціями; передавати реєстраційні дані, логін і пароль для доступу до системи іншим особам;

 

4. Автоподовження підписки

 

4.1 Учасники оплачують доступ до сайту buhgalter.com.ua щомісяця, надають згоду на послуги автоматичного регулярного продовження Підписки на новий термін (автоподовження Підписки). Після активації даної послуги оплата нового терміну Підписки здійснюється шляхом автоматичного безакцептного списання коштів з рахунку користувача. Послуга автоподовження Підписки надається до тих пір, поки Користувач не повідомить про її скасування в особистому кабінеті користувача, заповнивши необхідну форму.

4.2 Послуга вважається скасованою з наступного оплатного періоду.

4.3 Послуга активується при здійсненні першої або чергової оплати Підписки, що означає згоду користувача з тим, що після закінчення оплаченого строку дії Передплати Договір автоматично пролонгується на тих же умовах на той же термін з автоматичним списанням вартості Передплати з рахунку Користувача

4.4 У разі недостатності коштів на рахунку користувача або неможливості проведення платежу Підписка на новий термін не надається, а послуга «автоподовження Підписки» відключається, до моменту появи коштів на рахунку користувача або заміни користувачем рахунку в особистому кабінеті).

4.5 При зміні Товариством тарифів на підписку автоподовження Підписка на черговий новий термін, наступний за періодом, протягом якого відбулася така зміна буде здійснено за новим тарифом.

 

5. Припинення відносин з Компанією. зміна угоди

 

5.1. Компанія і Користувач домовилися, що компанія має право припинити підтримувати Сайт (надавати доступ / надавати послуги) в будь-який час на власний розсуд.

5.2. Компанія залишає за собою право припинити доступ до Сайту, якщо: доступ до Сайту втрачений через відсутність зв'язку на маршруті від Користувача до Сайту; Користувачеві відмовлено в доступі до Сайту внаслідок порушення ним «Інтрукціі користування сайтом» (http://budget.factor.ua/faq.php) або перевищення обсягу прав на використання Сайту.

5.3. Компанія залишає за собою право за своїм вибором без попереднього повідомлення та / або роз'яснення причин: змінювати, виправляти, обмежувати, припиняти чи зупиняти дію Сайту і будь-яких його розділів (матеріалів, ресурсів, сервісів); відмовляти Користувачеві в доступі до користування Сайтом і / або будь-якого його розділу. Задоволення / розгляд потреб Користувача при використанні Сайту не є обов'язком Компанії.

 

6. Заключні положення

 

6.1. Сайт може містити посилання на інші Інтернет - сайти. Дані сайти не перебувають під контролем Компанії і Компанія не несе відповідальності за зміст даних сайтів та / або зміст сайтів, посилання на які знаходяться на даних сайтах. Посилання на інші сайти включені в Сайт тільки для зручності користувачів і не означають згоду Компанії та його посадових осіб з вмістом даних сайтів. Інші Інтернет - сайти можуть містити посилання на Сайт без спеціального дозволу Компанії.

6.2. У разі незгоди Користувача з будь-яким з умов цієї угоди він зобов'язаний негайно припинити використання Сайту і / або будь-якого з його розділів.

6.3. У разі якщо компетентними органами / особами частина цієї угоди буде визнана недійсною, такою, що суперечить законодавству і не підлягає застосуванню, це не тягне неможливість застосування інших положень цієї угоди. Ця угода діє повною мірою в рамках, встановлених чинним законодавством.

6.4. До відносин в рамках цієї Угоди застосовується право України. Користувач і Компанія домовилися підкорятися при виникненні будь-яких спорів, що виникають у зв'язку зі справжньою угодою (використанням Сайту), виключно юрисдикції судів України.